Program för Åberg MUSeum Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
ÅBERGS MUSEUM CUP 2015 |
|
Utskriftsdatum |
20 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
08:04 |
|
|
Arrangör |
Bålsta SK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
Ella Vogel |
2001 |
ay4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
145 |
3 |
Tuva Kjellström |
2003 |
AD2803 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
99 |
4 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2 |
Daphne Thörn |
1997 |
BS3897 |
SS04 |
|
25m |
|
102 |
3 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
106 |
4 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
182 |
5 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Annie Birtner |
2004 |
BN6204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
72 |
2 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
90 |
3 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
105 |
4 |
Moa Smedjer |
2003 |
AT4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
95 |
5 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
97 |
6 |
Filippa Folcker |
2005 |
AJ7405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Emelie Dahl |
2004 |
AP7604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
103 |
2 |
Sigrid Priks |
2004 |
BB0404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
104 |
3 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
22 |
4 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
25m |
|
152 |
5 |
Helena Renström |
2002 |
AB7402 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
98 |
6 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Clara Velasco Ullenhag |
2004 |
AW7404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
196 |
2 |
Anna Hedlund |
2000 |
al1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
5:55.09 |
10 |
3 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
7:23.71 |
88 |
4 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
50m |
7:28.66 |
197 |
5 |
Maja Hallström |
2000 |
bm5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
6:20.09 |
101 |
6 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
6:51.13 |
17 |
2 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
6:33.86 |
58 |
3 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
5:59.54 |
122 |
4 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
6:09.81 |
19 |
5 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
6:48.63 |
18 |
6 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
50m |
6:58.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
5:39.45 |
172 |
2 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:32.13 |
164 |
3 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:26.87 |
128 |
4 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
5:28.89 |
49 |
5 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
5:36.03 |
83 |
6 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
5:58.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
5:25.60 |
185 |
2 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:20.81 |
81 |
3 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
5:00.72 |
168 |
4 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:19.15 |
21 |
5 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
5:24.56 |
70 |
6 |
Alva Westling |
1999 |
AE4299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
5:26.66 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
20 september 2015 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
08:04 |
|