Ohjelma Ã…berg MUSeum Cup 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
ÅBERGS MUSEUM CUP 2015 |
|
Utskriftsdatum |
20 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
08:04 |
|
|
Arrangör |
Bålsta SK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Finaler (15) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
Lina Carlsson |
2002 |
BU7202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
102 |
3 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
97 |
4 |
Filippa Folcker |
2005 |
AJ7405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
138 |
5 |
Louise Berggren |
2003 |
BM1403 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Elsa Kjellström |
2006 |
AA1406 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
147 |
2 |
Anastasija Lindström |
2004 |
BD8804 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
92 |
3 |
Annie Birtner |
2004 |
BN6204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
194 |
4 |
Ida Ångström |
2005 |
AP5805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
80 |
5 |
Amanda Persson |
2004 |
BJ1804 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
|
134 |
6 |
Alice Velden |
2005 |
AO2405 |
SS04 |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
126 |
2 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
|
195 |
3 |
Julia Hilmersson |
2001 |
bs4801 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:46.46 |
65 |
4 |
Leah Schöneberg |
2004 |
AR0804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
99 |
5 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
106 |
6 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Ella Vogel |
2001 |
ay4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:12.46 |
196 |
2 |
Anna Hedlund |
2000 |
al1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:10.52 |
90 |
3 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:45.92 |
95 |
4 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:48.04 |
197 |
5 |
Maja Hallström |
2000 |
bm5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:10.99 |
199 |
6 |
Linnea Ejlegård |
2002 |
az2802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Sigrid Priks |
2004 |
BB0404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:43.86 |
193 |
2 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:41.54 |
152 |
3 |
Helena Renström |
2002 |
AB7402 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:40.15 |
38 |
4 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:41.32 |
93 |
5 |
Emelie Dahl |
2004 |
AP7604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:42.13 |
109 |
6 |
Clara Velasco Ullenhag |
2004 |
AW7404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:44.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:39.67 |
105 |
2 |
Moa Smedjer |
2003 |
AT4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.06 |
121 |
3 |
Anna Jonsson |
2002 |
BP6602 |
SS04 |
|
25m |
1:34.65 |
47 |
4 |
Tolue Taheri |
2004 |
AM8804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:35.05 |
64 |
5 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:38.63 |
98 |
6 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:39.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Tuva Sikström |
2003 |
AQ3603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.32 |
146 |
2 |
Ingrid Lindqvist |
2005 |
AG5805 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:33.77 |
88 |
3 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:31.49 |
33 |
4 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:33.29 |
177 |
5 |
Kolbrún Jónsdóttir |
2003 |
BP9403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.00 |
104 |
6 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Mikaela Jogell |
2003 |
AB8803 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:30.32 |
178 |
2 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.02 |
86 |
3 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:29.30 |
27 |
4 |
Andrea Berglund |
2004 |
AG9804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:29.53 |
10 |
5 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:30.06 |
180 |
6 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:31.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Ulrika Jansson |
2002 |
BQ5402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:27.73 |
145 |
2 |
Tuva Kjellström |
2003 |
AD2803 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:26.75 |
59 |
3 |
Emma Järnebrink |
2003 |
BG3203 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:25.26 |
62 |
4 |
Tuva Mattsson |
2004 |
AP1804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:26.39 |
39 |
5 |
Beata Liljeberg |
2003 |
BV1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:27.44 |
173 |
6 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:24.57 |
18 |
2 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:23.64 |
125 |
3 |
Sandra Lingman-Kronberg |
2001 |
BM8201 |
SS04 |
|
25m |
1:23.36 |
183 |
4 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.50 |
166 |
5 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.24 |
22 |
6 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
25m |
1:24.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:22.73 |
130 |
2 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
25m |
1:22.14 |
43 |
3 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:21.63 |
112 |
4 |
Matilda Bergström |
2000 |
BP3400 |
SS04 |
|
25m |
1:22.06 |
182 |
5 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:22.41 |
120 |
6 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
1:23.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:21.10 |
17 |
2 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:17.82 |
149 |
3 |
Emma Modig |
2000 |
AO1600 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:17.20 |
63 |
4 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:17.60 |
58 |
5 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:18.41 |
158 |
6 |
Selma Åström |
2003 |
AA5403 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:21.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.49 |
186 |
2 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.12 |
3 |
3 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:13.09 |
75 |
4 |
Hanna Andersson |
2000 |
BL6400 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:15.74 |
41 |
5 |
Lykke Liljeberg |
2002 |
BV5602 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:16.15 |
74 |
6 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:16.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:11.90 |
15 |
2 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:10.88 |
164 |
3 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.93 |
87 |
4 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
1:10.09 |
128 |
5 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
1:11.25 |
185 |
6 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.65 |
21 |
2 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:07.36 |
137 |
3 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNG.SK |
|
25m |
1:04.25 |
81 |
4 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:04.68 |
70 |
5 |
Alva Westling |
1999 |
AE4299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:07.64 |
28 |
6 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:08.97 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
20 september 2015 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
08:04 |
|