Program för Grand Prix 3 Final
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 21, 400m Ind. Medley Women |
NR: Julia Hjort-Hansen (1985) 4:38.20 2009-08-02 |
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 |
JSR: Stina Gardell (1989) 4:42.71 2009-08-02 |
VM: 4:44,50 Univ: 4:53,77 JVM: 4:53,62 EG: 4:58,44 EYOF: 5:15,90 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 281 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 50 m | 4:55.25 | |
2 | 187 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 5:01.58 | |
3 | 151 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 5:06.29 | |
4 | 237 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | BL6891 | 50 m | 5:06.79 | |
5 | 272 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 50 m | 5:08.03 | |
6 | 42 | Hansson Louise | 1996 | HS | AO1896 | 50 m | 5:08.77 | |
7 | 181 | Hellström Ebba | 1992 | S 02 | AK6692 | 50 m | 5:09.46 | |
8 | 299 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 5:10.73 | |
9 | 267 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 5:13.86 | |
10 | 66 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 5:14.91 | |
11 | 331 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 50 m | 5:17.06 | |
12 | 217 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 5:17.42 | |
13 | 63 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 5:17.65 | |
14 | 335 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 50 m | 5:18.12 | ||
15 | 35 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 50 m | 5:19.34 | |
16 | 103 | Hvarfvenius Gina | 1997 | KUNGSBACKA | AY5297 | 50 m | 5:22.33 | |
17 | 270 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 50 m | 5:22.98 | |
18 | 289 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 50 m | 5:24.70 | |
19 | 69 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 5:24.85 | |
20 | 80 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 5:24.88 | |
21 | 72 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 5:29.28 | |
22 | 160 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 5:29.71 | |
23 | 329 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 50 m | 5:39.61 | |
24 | 133 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 50 m | 5:45.68 | |
25 | 135 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 50 m | 5:30.83 | RES |
26 | 249 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 50 m | 5:36.11 | RES |
27 | 150 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 5:38.88 | RES |
28 | 11 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 5:44.44 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 18 april 2015 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |