Program for Grand Prix 3 Final
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 14, 1500m Freestyle Women |
NR: Lotte Friis (1988) 15:38.88 2013-07-30 |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 16:39.98 2007-07-26 |
JSR: Martina Granstrm (1991) 16:56.43 2009-07-05 |
VM: 16:33,61 Univ: 16:50,83 JVM: 16:59,97 EG: 17:23,60 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Dahlgren Erica | 1997 | S 02 | AE3497 | 50 m | 17:20.25 | |
2 | 187 | Sjholm Erica | 1997 | SJBO SS | AJ0497 | 50 m | 17:28.50 | |
3 | 184 | Andersson Augusta | 1997 | SJBO SS | AM9297 | 50 m | 17:52.11 | |
4 | 8 | Bjrlykke Silje Mari | 2000 | Aalesund | 50 m | 17:53.06 | ||
5 | 271 | Uusaro Alexandra | 1995 | TBY SIM | AN0295 | 50 m | 17:58.29 | |
6 | 232 | Sundstrand Emma | 2001 | SDERTLJE | AJ3201 | 50 m | 18:08.51 | |
7 | 270 | Sundberg Alice | 1999 | TBY SIM | AS1299 | 50 m | 18:10.27 | |
8 | 66 | Hanson Isabelle | 1998 | JRFLLA S | AB4298 | 50 m | 18:10.35 | |
9 | 264 | Ericsson Elsa | 1995 | TBY SIM | AI0895 | 50 m | 18:16.07 | |
10 | 68 | Lidstrm Linda | 1997 | JRFLLA S | AD7497 | 50 m | 18:17.20 | |
11 | 301 | Johnsson Johanna | 1997 | VXJ SS | AA6297 | 50 m | 18:17.24 | |
12 | 205 | Sundstedt Emma | 1998 | SPRVGEN | BE7498 | 50 m | 18:17.39 | |
13 | 249 | Grnberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 50 m | 18:17.72 | |
14 | 51 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 50 m | 18:17.84 | |
15 | 216 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 18:19.40 | |
16 | 188 | Sjholm Lina | 2000 | SJBO SS | AD7200 | 50 m | 18:20.44 | |
17 | 219 | Johansson Petra | 1997 | SFFLE SS | AF3897 | 50 m | 18:20.78 | |
18 | 150 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 18:28.30 | |
19 | 193 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 50 m | 18:47.37 | |
20 | 314 | Sundstrm Filippa | 2001 | NGELHOLM | AG4201 | 50 m | 19:07.93 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 18 april 2015 |
Licensierad till: Jnkpings Simsllskap | Utskriftstid | 07:05 |