Program för Öppna Östsvenska GP
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Öppna Östsvenska GP |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
07:53 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 31, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
Alba Arberg |
2005 |
AA1405 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
|
57 |
3 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
3:52.45 |
353 |
4 |
Alva Steindl |
2002 |
AC3402 |
HVETLANDA |
|
25m |
3:27.59 |
231 |
5 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
3:32.59 |
144 |
6 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
277 |
1 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:25.52 |
134 |
2 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:22.14 |
233 |
3 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
3:16.42 |
186 |
4 |
Emma Ivarsson |
2000 |
AV9600 |
LASS |
|
25m |
3:04.69 |
141 |
5 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
KARLSKRONA |
|
25m |
3:11.44 |
213 |
6 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
3:16.93 |
402 |
7 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:22.15 |
12 |
8 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
25m |
3:27.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
499 |
1 |
Camilla Melstein Johannes |
2000 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:02.76 |
178 |
2 |
Elise Gidlöf |
1999 |
AI8499 |
LASS |
|
25m |
2:55.23 |
512 |
3 |
Thea Skjæveland |
1999 |
|
Ullensaker |
|
25m |
2:50.84 |
292 |
4 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:49.66 |
468 |
5 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:50.60 |
65 |
6 |
Adina Eriksson |
1999 |
AB8899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:52.34 |
474 |
7 |
Millie Haga Famestad |
1999 |
|
Elverum |
|
50m |
2:58.14 |
387 |
8 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
3:04.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Emelie Gidlöf |
1997 |
AF6697 |
LASS |
|
25m |
2:47.21 |
89 |
2 |
Alice Müllern |
1998 |
AQ7498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:42.04 |
396 |
3 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:39.71 |
249 |
4 |
Lina Berg |
1996 |
AF0696 |
S 02 |
|
25m |
2:38.41 |
313 |
5 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:39.02 |
441 |
6 |
Isabelle Fredriksson |
1999 |
AG9699 |
ÖSA |
|
25m |
2:40.59 |
325 |
7 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:46.02 |
69 |
8 |
Emma Hansson |
1998 |
AP1498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:47.31 |
|
|
Heat 5 (8) (13 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
287 |
1 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:09.52 |
285 |
2 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:02.19 |
185 |
3 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
25m |
2:58.63 |
420 |
4 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:53.11 |
328 |
5 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:55.82 |
137 |
6 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
3:02.01 |
493 |
7 |
Timea Aspegren |
2002 |
|
Ullensaker |
|
25m |
3:02.37 |
60 |
8 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:14.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Thyra Melander |
2001 |
AJ7401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
3:13.27 |
380 |
2 |
Thea Ekström |
2001 |
AW5801 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
3:02.93 |
41 |
3 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:50.10 |
392 |
4 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:28.77 |
78 |
5 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:42.50 |
283 |
6 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:54.65 |
207 |
7 |
Erika Tudegård |
2001 |
AR8801 |
LASS |
|
25m |
3:07.39 |
282 |
8 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
3:14.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
288 |
1 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:59.11 |
244 |
2 |
Lisa Palmqvist |
2000 |
AK4800 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:49.00 |
445 |
3 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
2:44.30 |
138 |
4 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:37.05 |
528 |
5 |
Liva Schmid |
2000 |
|
KVIK |
|
50m |
2:42.25 |
446 |
6 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
2:46.70 |
480 |
7 |
Kamilla Kleppang |
2000 |
|
Elverum |
|
50m |
2:58.72 |
352 |
8 |
Elsa Sellmo |
2000 |
AP1200 |
HVETLANDA |
|
25m |
3:01.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:33.28 |
330 |
2 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:29.96 |
290 |
3 |
Jessica Billquist |
1996 |
AV1496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:29.49 |
174 |
4 |
Vilma Ekström |
1994 |
AE4494 |
LASS |
|
25m |
2:28.24 |
377 |
5 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:29.29 |
319 |
6 |
Fanny D Lillieström |
1989 |
AI2489 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:29.62 |
172 |
7 |
Therése Bergström |
1987 |
AM9687 |
LASS |
|
25m |
2:31.01 |
390 |
8 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:34.50 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
07:53 |
|