2020-05-28   20:55:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 & 2

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 24/1 kl. 10:00

5_S
Gren 5, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
48  Sabic Isak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  25 m  4:20.52   
150  Wiman Hugo  1997  VÄXJÖ SS  AP3797  25 m  4:20.91   
41  Lärkfeldt Tim  2000  JÖNKÖPING  AC9900  25 m  4:24.37   
126  Sjöblad Oscar  1997  VÄSTERVIK  AM6397  25 m  4:26.62   
35  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  4:27.99   
51  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  25 m  4:34.13   
34  Henningsson Jakob  1999  JÖNKÖPING  AF9799  50 m  4:34.50   
125  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  4:42.75   
81  Olsson Jacob  1998  KALMAR SS  AG3598  25 m  4:43.97   
10  115  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  4:50.61   
11  67  Jentz Sean  1996  KALMAR SS  AP7996  25 m  4:51.28   
12  89  Stikáns Atis  1999  KALMAR SS  AR8799  25 m  4:55.27   
13  127  Torlakovic Edvin  2001  VÄSTERVIK  AG5301  25 m  5:04.27   
14  13  Bondesson-Torgnusson Zebastian  1998  EMMABODA  AV9798  25 m  5:09.21   
15  123  Jönsson Jesper  2000  VÄSTERVIK  AP2900  25 m  5:13.88   
16  44  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  5:17.09   
17  131  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  50 m  5:18.59   
18  110  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  5:18.89   
19  156  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  5:28.37   
20  75  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  5:29.24   
21  145  Löfsved Oskar  1999  VÄXJÖ SS  AK2599  25 m  5:29.80   
22  106  Vukovic Filip  2001  OSKARSHAMN  AN9901  25 m  5:40.20   
23  133  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  5:40.96   
24  56  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  50 m  5:46.88   
25  140  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  5:47.55   
26  68  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  5:48.41   
27  147  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  25 m  5:52.48   
28  100  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  5:58.63   
29  95  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  6:00.90   
30  73  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  6:09.86   
31  105  Rabljenovic Ivan  1998  OSKARSHAMN  AX8998  25 m  6:20.30   
32  155  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  6:49.36   
33  121  Fölling Barck Elias  2001  VÄSTERVIK  AY9101  25 m     
34  153  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  23 januari 2015 
Licensierad till: Kalmar Simsällskap  Utskriftstid  18:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner