Program for Palles Minne/TYR Cup 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 11, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 154 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 1:06.37 | |
2 | 188 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 25 m | 1:08.02 | EFT |
3 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 1:08.27 | |
4 | 91 | Junevik Sara | 2000 | LEKSAND | AL3400 | 25 m | 1:09.19 | |
5 | 132 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 1:13.23 | |
6 | 107 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:13.99 | |
7 | 166 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:14.83 | |
8 | 5 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | 1:15.55 | |
9 | 55 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:15.86 | |
10 | 164 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:15.97 | |
11 | 129 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:18.03 | |
12 | 173 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:18.14 | |
13 | 146 | Johnsson Julia | 2000 | HÄRJEDALEN | AW1200 | 25 m | 1:22.35 | |
14 | 87 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 1:22.56 | |
15 | 61 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:23.26 | |
16 | 151 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:23.38 | |
17 | 59 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 1:24.33 | |
18 | 63 | Wigg Smilla | 2000 | GÄVLE SS | AN4400 | 25 m | 1:24.50 | |
19 | 97 | Skoglund Petronella | 2000 | LEKSAND | AL4400 | 25 m | 1:24.99 | |
20 | 23 | Åkerman Nelli | 2000 | BOLLNÄS SS | AT6200 | 25 m | 1:25.10 | |
21 | 104 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:25.53 | |
22 | 50 | Hedberg Wilma | 2002 | GÄVLE SS | AM8802 | 25 m | 1:26.06 | |
23 | 175 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:26.35 | |
24 | 113 | Linde Linnea | 1999 | SÖDERHAMN | BO1499 | 25 m | 1:26.42 | |
25 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:26.71 | |
26 | 32 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:28.84 | |
27 | 112 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:29.83 | |
28 | 134 | Strömbeck Erika | 2002 | WISBY SS | AD4602 | 25 m | 1:30.16 | |
29 | 81 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 1:30.41 | |
30 | 153 | Colldén Ronja | 2000 | STRÄNGNÄS | BL9200 | 25 m | 1:31.25 | |
31 | 115 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 1:31.96 | |
32 | 106 | Backfält Ellinor | 2000 | SÖDERHAMN | BK1400 | 25 m | 1:32.23 | |
33 | 147 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 1:32.27 | |
34 | 52 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 1:32.33 | |
35 | 88 | Hedvall Linnea | 1999 | LEKSAND | AU5699 | 25 m | 1:32.70 | |
36 | 40 | Moberg Hanna | 2001 | GIMO SS | AH1201 | 25 m | 1:33.19 | |
37 | 43 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 1:33.23 | |
38 | 60 | Sjöholm Anna | 1998 | GÄVLE SS | BD7498 | 25 m | 1:33.52 | |
39 | 141 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 1:35.53 | |
40 | 125 | Åkerlund Emma | 2003 | TIMRÅ SK | AB6403 | 25 m | 1:38.63 | |
41 | 74 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 1:38.83 | |
42 | 37 | Hong Felicia | 2003 | GIMO SS | AA8603 | 25 m | 1:39.68 | |
43 | 110 | Glämsta Moa | 2002 | SÖDERHAMN | BJ1202 | 25 m | 1:39.97 | |
44 | 70 | Demir Nellie | 2004 | HUDIKSVALL | AM1604 | 25 m | 1:40.07 | |
45 | 56 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 1:40.34 | |
46 | 53 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:40.95 | |
47 | 186 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 1:41.21 | EFT |
48 | 90 | Jones Julia | 2000 | LEKSAND | BE0400 | 25 m | 1:42.99 | |
49 | 128 | Ekedahl Tilda | 2003 | WISBY SS | BD8603 | 25 m | 1:44.75 | |
50 | 123 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 1:45.24 | |
51 | 13 | Rönn Emilia | 2000 | BOLLNÄS SS | BN5800 | 25 m | 1:45.35 | |
52 | 44 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 1:47.54 | |
53 | 57 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:48.98 | |
54 | 114 | Ljusberg Frida | 2004 | SÖDERHAMN | AM6604 | 25 m | 2:06.07 | |
55 | 15 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | ||
56 | 33 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 25 m | ||
57 | 39 | Larsson Elida | 2003 | GIMO SS | BF5803 | 25 m | ||
58 | 73 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | ||
59 | 95 | Liljegren Nora | 2003 | LEKSAND | AR6603 | 25 m | ||
60 | 108 | Englund Karin | 2003 | SÖDERHAMN | BL9203 | 25 m | ||
61 | 144 | Söderberg Elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | ||
62 | 159 | Hyllbrant Emma | 2003 | STRÄNGNÄS | AN7203 | 25 m | ||
63 | 187 | Jonsson Tove | 2000 | BOLLNÄS SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 04 januari 2015 |
Licensierad till: Bollnäs Simsällskap | Utskriftstid | 12:11 |