Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 13, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 5:44.62 | |
2 | 9 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 5:47.93 | |
3 | 44 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 5:48.13 | |
4 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 5:52.28 | |
5 | 230 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 5:54.91 | |
6 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:55.16 | |
7 | 77 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:55.21 | |
8 | 303 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 5:57.69 | |
9 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 5:58.57 | |
10 | 218 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 5:59.40 | |
11 | 69 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 6:00.35 | |
12 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 6:02.59 | |
13 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 6:02.68 | |
14 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 6:03.62 | |
15 | 310 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 6:08.57 | |
16 | 59 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 6:12.24 | |
17 | 168 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 6:14.26 | |
18 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 6:14.61 | |
19 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 6:15.38 | |
20 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 6:15.60 | |
21 | 231 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 6:16.77 | |
22 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 6:17.14 | |
23 | 72 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 6:17.27 | |
24 | 251 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 6:17.31 | |
25 | 238 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 6:17.92 | |
26 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 6:18.85 | |
27 | 306 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 6:21.22 | |
28 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 6:21.79 | |
29 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 6:23.46 | |
30 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 6:23.66 | |
31 | 333 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 6:23.87 | |
32 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 6:25.78 | |
33 | 169 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 6:26.57 | |
34 | 302 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 6:27.26 | |
35 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 6:27.26 | |
36 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 6:27.46 | |
37 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 6:31.01 | |
38 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 6:41.38 | |
39 | 188 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 6:42.98 | |
40 | 317 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 6:45.01 | |
41 | 337 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 6:50.68 | |
42 | 304 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 6:53.92 | |
43 | 173 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 6:54.18 | |
44 | 186 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 6:56.13 | |
45 | 171 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 6:59.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |