2020-08-15   09:52:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

14_S
Løb 14, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
344  Mosegaard Marcus Mantzius  2001  SLAGELSE  0199AA  25 m  4:47.89   
261  Ellegaard Arthur Dalén  2001  LYNGBY  0197AE  25 m  4:52.11   
46  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  25 m  5:02.32   
228  Jørgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  25 m  5:07.14   
318  Petersen Ulrik Blach  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  5:07.88   
58  Grubert Alfred August  2001  GLADSAXE  0197AI  25 m  5:11.96   
372  Jensen Mads Raaby  2001  TRITON B  0149AB  25 m  5:12.12   
137  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  25 m  5:12.65   
232  Nissen Jakob Strunge  2002  KVIK  0291AC  25 m  5:13.39   
10  184  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  25 m  5:16.17   
11  200  Andersen Magnus Bækgaard  2001  HØRSHOLM  0101AF  25 m  5:18.40   
12  296  Jensen Mads  2001  RINGSTED  0105AF  25 m  5:20.90   
13  32  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  25 m  5:21.22   
14  183  Weilguny August  2001  HOVEDSTAD  0131AF  25 m  5:23.22   
15  252  Luplau Mathias  2001  KØGE  0133AF  25 m  5:24.28   
16  97  Rendlev Alexander  2001  VI39  0121AE  25 m  5:24.32   
17  299  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  5:26.92   
18  30  Andersen Mads Bjørn  2001  GENTOFTE  0143AL  25 m  5:27.04   
19  349  Andersen Christoffer H.  2002  SØLLERØD  0285AH  25 m  5:27.88   
20  204  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  25 m  5:28.78   
21  Bojesen Frederik  2002  JYLLINGE  0281AB  25 m  5:29.10   
22  381  Ganzhorn Andreas Thybo  2001  VEST  0117AE  25 m  5:29.62   
23  43  Lønborg Carl-Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  25 m  5:30.89   
24  182  Haslev Marcus Skøtt  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  5:30.89   
25  308  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  5:32.97   
26  140  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  5:33.03   
27  227  Johansen Mike  2001  KVIK  0159AC  25 m  5:33.38   
28  301  Kofoed William W.  2001  ROSKILDE  0159AH  25 m  5:33.46   
29  325  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  5:33.91   
30  217  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  25 m  5:33.98   
31  369  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  5:35.15   
32  210  Hansen Jonas  2001  KORSØR  0123AH  25 m  5:35.62   
33  298  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  5:35.76   
34  352  Solok Valdemar  2001  SØLLERØD  0107AP  25 m  5:37.18   
35  149  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  25 m  5:37.39   
36  320  Skytte Victor Arendt  2002  BIRKERØD  0255AF  25 m  5:37.39   
37  332  Nielsen Rasmus  2001  ALLERØD  0193AC  25 m  5:37.76   
38  145  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  5:37.98   
39  329  Hansen Jannick  2001  ALLERØD  0117AD  25 m  5:38.19   
40  312  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m  5:38.31   
41  311  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  25 m  5:39.34   
42  Østergaard Morten  2002  LAKSEN  0209AC  25 m  5:40.94   
43  321  Staal Sebastian M.  2002  BIRKERØD  0211AC  25 m  5:41.33   
44  313  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  25 m  5:42.51   
45  354  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  25 m  5:42.55   
46  79  Larsen Carl Terp  2001  VAT CPH-MK  0119AN  25 m  5:43.06   
47  202  Hartvig Asger Væver  2002  HØRSHOLM  0277AB  25 m  5:44.02   
48  111  Langvad Thomas  2002  GSK  0223AC  25 m  5:45.22   
49  92  Køhn Joakim  2003  VI39  0375AE  25 m  5:45.25   
50  176  Riis Bertram Dreyer  2002  HOVEDSTAD  0223AG  25 m  5:46.98   
51  178  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  25 m  5:48.43   
52  91  Jørgensen Mikkel  2003  VI39  0365AE  25 m  5:48.63   
53  177  Klarskov Alfred  2002  HOVEDSTAD  0291AG  25 m  5:50.02   
54  224  Hansen Arthur  2002  KVIK  0281AD  25 m  5:52.15   
55  108  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  5:56.15   
56  73  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  5:56.85   
57  397  Hartington Casper Mørkhøj  2002  GREVE  0239AF  25 m  5:57.31   
58  391  Enghave Mads  2002  ISHØJ  0227AA  25 m  5:57.91   
59  100  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  STT  0277AI  25 m  5:58.56   
60  374  Stjernholm Gustav  2002  TRITON B  0215AD  25 m  5:58.98   
61  90  Henriksen Casper Koch  2002  VI39  0245AO  25 m  5:59.00   
62  246  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  6:00.17   
63  305  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  6:01.42   
64  206  Hove Christoffer  2002  HØRSHOLM  0241AD  25 m  6:01.70   
65  57  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  6:03.81   
66  396  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  6:04.06   
67  371  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  6:04.46   
68  74  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  6:05.24   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  27 maj 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark