Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:24.07 | |
2 | 64 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:26.05 | |
3 | 63 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:26.06 | |
4 | 89 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:26.18 | |
5 | 172 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:26.44 | |
6 | 229 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:26.44 | |
7 | 18 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:26.53 | |
8 | 152 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:26.54 | |
9 | 162 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:28.24 | |
10 | 336 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:29.04 | |
11 | 179 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:30.61 | |
12 | 26 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:31.18 | |
13 | 235 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:31.46 | |
14 | 91 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:31.71 | |
15 | 12 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:32.41 | |
16 | 79 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:32.57 | |
17 | 170 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:34.66 | |
18 | 54 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:34.76 | |
19 | 11 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:34.93 | |
20 | 180 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:34.95 | |
21 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:34.95 | |
22 | 314 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:35.05 | |
23 | 199 | Mosegaard Mathilde M | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:35.35 | |
24 | 167 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:35.36 | |
25 | 98 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:35.40 | |
26 | 285 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:35.67 | |
27 | 213 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:35.76 | |
28 | 219 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:35.91 | |
29 | 82 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 1:36.41 | |
30 | 312 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:36.76 | |
31 | 3 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:36.77 | |
32 | 149 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:36.89 | |
33 | 214 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:36.89 | |
34 | 4 | Svarre Camille | 2003 | ROSKILDE | 0328AN | 25 m | 1:37.72 | |
35 | 200 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:38.23 | |
36 | 70 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:38.53 | |
37 | 237 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:39.44 | |
38 | 106 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:39.70 | |
39 | 182 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:39.73 | |
40 | 327 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:40.90 | |
41 | 118 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:41.64 | |
42 | 142 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:41.75 | |
43 | 171 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:41.85 | |
44 | 231 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:41.95 | |
45 | 45 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:43.01 | |
46 | 165 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:43.08 | |
47 | 133 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:43.39 | |
48 | 127 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:43.62 | |
49 | 68 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:44.07 | |
50 | 293 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:44.27 | |
51 | 2 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:44.71 | |
52 | 23 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:45.70 | |
53 | 80 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:45.71 | |
54 | 66 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:46.86 | |
55 | 335 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 1:47.25 | |
56 | 124 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:47.40 | |
57 | 218 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:47.45 | |
58 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:47.63 | |
59 | 103 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:48.19 | |
60 | 44 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:49.69 | |
61 | 328 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:50.75 | |
62 | 71 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:50.97 | |
63 | 100 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:52.25 | |
64 | 302 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:53.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 02 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:10 |