Program for Höstsimiaden 2014, Järfälla
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 33, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:04.13 | |
2 | 64 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 1:06.25 | |
3 | 352 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:12.67 | |
4 | 33 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:15.28 | |
5 | 301 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:18.24 | |
6 | 138 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:19.99 | |
7 | 326 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:22.19 | |
8 | 217 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:23.61 | |
9 | 60 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 25 m | 1:23.81 | |
10 | 85 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:23.96 | |
11 | 358 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:24.88 | |
12 | 210 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:25.93 | |
13 | 250 | Öberg Linus | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK1703 | 25 m | 1:26.54 | |
14 | 10 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 1:26.99 | |
15 | 283 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 1:27.79 | |
16 | 29 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:28.01 | |
17 | 373 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:28.23 | |
18 | 346 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 1:28.69 | |
19 | 363 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:28.73 | |
20 | 124 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 25 m | 1:29.04 | |
21 | 329 | Grundin Fredrick | 2003 | TÄBY SIM | AR8703 | 25 m | 1:31.78 | |
22 | 280 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 1:32.05 | |
23 | 341 | Ladis Dimitris | 2003 | TÄBY SIM | AS4503 | 25 m | 1:32.64 | |
24 | 229 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 25 m | 1:32.65 | |
25 | 481 | Derantz Gabriel | 2003 | VÄSBY SS | AE4503 | 25 m | 1:32.93 | |
26 | 39 | Annas Gustav | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL0303 | 25 m | 1:34.89 | |
27 | 95 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 1:35.17 | |
28 | 525 | Vespertini Leonardo | 2003 | VÄSBY SS | AH9503 | 50 m | 1:35.47 | |
29 | 8 | Jagt Emil | 2003 | ÅKERSBERGA | AJ8103 | 25 m | 1:35.95 | |
30 | 484 | Fabel Rikard | 2003 | VÄSBY SS | AE5903 | 25 m | 1:36.57 | |
31 | 426 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 1:36.97 | |
32 | 299 | Ahlberg Fredrik | 2003 | TÄBY SIM | AR7903 | 25 m | 1:37.03 | |
33 | 332 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:37.03 | |
34 | 297 | Agneborg Elvin | 2003 | TÄBY SIM | AO9703 | 25 m | 1:37.45 | |
35 | 348 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:37.52 | |
36 | 277 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:38.77 | |
37 | 198 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:41.06 | |
38 | 319 | Engdahl Markus | 2003 | TÄBY SIM | AO7503 | 25 m | 1:42.17 | |
39 | 360 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:42.65 | |
40 | 456 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:47.34 | |
41 | 511 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:47.70 | |
42 | 204 | Brodin Elias | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO6903 | 25 m | ||
43 | 340 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | ||
44 | 518 | Sundkvist Kasper | 2003 | VÄSBY SS | AE9503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 20 november 2014 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 11:01 |