Startliste for Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 26
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
07 december 2014 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:13 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 december 2014 |
|
|
|
|
Løb 26, 200m Medley Damer |
Finaler (9) |
Vejledende starttid 11:45 |
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Maja Stie Svensgaard |
2002 |
0288AQ |
STRUER |
|
25m |
3:16.55 |
5 |
2 |
Katrine B. Hansen |
2002 |
0252AM |
RINGE |
|
25m |
3:13.91 |
236 |
3 |
Louise D. Liboriussen |
2002 |
0242AV |
VIBORG |
|
25m |
2:58.49 |
46 |
4 |
Louise Skovgaard Jensen |
2002 |
0292AM |
ERRITSØ |
|
25m |
3:00.09 |
153 |
5 |
Melissa Damsgaard |
2001 |
0136AX |
OSLF |
|
25m |
3:15.30 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
224 |
1 |
Elisabeth Sølvkjær |
2002 |
0278AM |
THISTED |
|
25m |
2:57.82 |
264 |
2 |
Maja Ibsen |
2001 |
0148AY |
AARS |
|
25m |
2:56.86 |
232 |
3 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
TRITON V |
|
25m |
2:56.65 |
115 |
4 |
Nikoline Fabrin Lund |
2001 |
0192AS |
HORSENS |
|
25m |
2:56.84 |
198 |
5 |
Anna Bredal Storgaard |
2002 |
0228AF |
SVENDBORG |
|
25m |
2:57.74 |
141 |
6 |
Lærke Bjerre Tange |
2002 |
0284AS |
NORD |
|
25m |
2:57.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
BSK08 |
|
25m |
2:55.44 |
168 |
2 |
Maja Fridberg Madsen |
2002 |
0236AL |
ODDER |
|
25m |
2:54.31 |
186 |
3 |
Maria Rye |
2001 |
0142AN |
PINGVINEN |
|
25m |
2:52.02 |
79 |
4 |
Pernille Koch Sinding |
2002 |
0242AL |
HERNING |
|
25m |
2:53.87 |
225 |
5 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
25m |
2:54.80 |
123 |
6 |
Sascha Lausten |
2002 |
0202AJ |
IKAST |
|
25m |
2:56.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Isabella Bach |
2002 |
0296AG |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:51.16 |
7 |
2 |
Louise Høyer-Nissen |
2001 |
0178AO |
RINGE |
|
25m |
2:49.26 |
69 |
3 |
Laura Gam |
2001 |
0192AQ |
HERNING |
|
25m |
2:47.66 |
126 |
4 |
Madison Guldborg |
2001 |
0146AK |
KOLDING |
|
25m |
2:48.63 |
55 |
5 |
Julie Gadgaard |
2001 |
0124AI |
ESBJERG |
|
25m |
2:50.02 |
80 |
6 |
Amalie Vilstrup |
2002 |
0246AJ |
HERNING |
|
25m |
2:51.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Victoria K. Jespersen |
2001 |
0184AN |
IHF |
|
25m |
2:47.32 |
34 |
2 |
Nicoline Kristiansen |
2002 |
0278AL |
AGF |
|
25m |
2:46.82 |
137 |
3 |
Mathilde Hvass Olesen |
2001 |
0126AO |
LYSENG |
|
25m |
2:46.16 |
61 |
4 |
Emma Jørgensen |
2001 |
0182AV |
ESBJERG |
|
25m |
2:46.62 |
184 |
5 |
Birgitte Morre Pedersen |
2001 |
0152AR |
SILKEBORG |
|
25m |
2:47.28 |
180 |
6 |
Esther Flø |
2001 |
0108AR |
SILKEBORG |
|
25m |
2:47.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Sille Ibsen |
2001 |
0134AU |
HORSENS |
|
25m |
2:45.03 |
213 |
2 |
Sibel Simonsen |
2001 |
0176AP |
ST-NEPTUN |
|
25m |
2:43.55 |
154 |
3 |
Silja Ösp Logadottir |
2001 |
0192AG |
OSLF |
|
25m |
2:42.25 |
92 |
4 |
Maria Cleman Hatting |
2001 |
0106AK |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:42.49 |
122 |
5 |
Emilie Knudsen |
2002 |
0222AK |
IKAST |
|
25m |
2:44.83 |
53 |
6 |
Jannie Eickhardt |
2001 |
0134AI |
ESBJERG |
|
25m |
2:46.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
SMUT |
|
25m |
2:42.24 |
258 |
2 |
Johanne Marie Poulsen |
2001 |
0144AC |
AALBORG |
|
25m |
2:41.51 |
134 |
3 |
Lærke Toftgaard |
2001 |
0136AJ |
KOLDING |
|
25m |
2:41.04 |
108 |
4 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
25m |
2:41.47 |
240 |
5 |
Ida Bøgh Hald |
2001 |
0184AX |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:42.22 |
229 |
6 |
Michelle Jatta |
2001 |
0116AR |
TRITON V |
|
25m |
2:42.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
29 |
1 |
Line Gertz |
2001 |
0156AT |
AGF |
|
25m |
2:39.55 |
208 |
2 |
Louise Hvarre |
2001 |
0156AN |
TEMPO |
|
25m |
2:38.48 |
105 |
3 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
25m |
2:37.85 |
130 |
4 |
Caroline Bo Nielsen |
2001 |
0174AL |
KOLDING |
|
25m |
2:38.41 |
78 |
5 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HERNING |
|
25m |
2:38.90 |
250 |
6 |
Stefanie Brun Koch |
2001 |
0196AC |
AALBORG |
|
25m |
2:41.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
0136AF |
AALBORG |
|
25m |
2:33.86 |
107 |
2 |
Michelle Franow |
2001 |
0102AH |
HORSENS |
|
25m |
2:33.08 |
228 |
3 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
TRITON V |
|
25m |
2:27.04 |
91 |
4 |
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
0158AE |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:29.78 |
245 |
5 |
Louise Bach Andersen |
2001 |
0164AM |
AALBORG |
|
25m |
2:33.12 |
241 |
6 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:35.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
07 december 2014 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:13 |
|