Startliste for STT Efterårsstævne 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2014 |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 19, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (20) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
227 |
1 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
228 |
2 |
Josephine Holst Vinter |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
260 |
3 |
Anna R. Strøbek |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
436 |
4 |
Andrea Sepstrup-Skjoldner |
2006 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
176 |
5 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
|
STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Minna Juul |
2001 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
|
177 |
2 |
Mathilde Madsen |
2005 |
0584AF |
STT |
|
25m |
|
264 |
3 |
Ingrid Thougaard |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
142 |
4 |
Luna Ravn |
2006 |
|
AIF |
|
25m |
|
426 |
5 |
Maria L. C. Pedersen |
2000 |
0092BA |
SOLRØD |
|
25m |
|
222 |
6 |
Asta Ellermann-Kingombe |
2004 |
0496AC |
GENTOFTE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
435 |
1 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
434 |
2 |
Natacha Munch |
2005 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
428 |
3 |
Amanda Pandrup Elmstrøm |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
281 |
4 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
437 |
5 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
181 |
6 |
Mette Nielsen |
2002 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Sofie D. Boesen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
174 |
2 |
Emilie Larsen |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
431 |
3 |
Cirkeline Hougaard Jensen |
2004 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
147 |
4 |
Marie Strandquist |
2007 |
|
AIF |
|
25m |
|
331 |
5 |
Astrid Poulsen |
2005 |
|
GSK |
|
25m |
|
187 |
6 |
Camille Cueto Rasmussen |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
178 |
1 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
|
375 |
2 |
Maja B. Hansen |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
180 |
3 |
Ann-Sofie Nickelsen |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
326 |
4 |
Emilie Olsen Bendixen |
2005 |
|
GSK |
|
25m |
|
164 |
5 |
Agnete Heidensleben |
1999 |
|
STT |
|
25m |
|
172 |
6 |
Emilie H. Kristoffersen |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
173 |
1 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
179 |
2 |
Caroline Møller |
2002 |
|
STT |
|
25m |
|
209 |
3 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
432 |
4 |
Kresstine Brusen Jensen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
251 |
5 |
Patricia Petersen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
346 |
6 |
Annika Køhn |
2005 |
|
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Frida Vaabengaard Jensen |
2004 |
0486AP |
GSK |
|
25m |
1:07.33 |
140 |
2 |
My Lykke Nielsen |
2006 |
|
AIF |
|
25m |
1:04.22 |
145 |
3 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
1:02.34 |
124 |
4 |
Petrine Nielson |
2003 |
0316AS |
TRITON B |
|
25m |
1:03.41 |
119 |
5 |
Julie Ortved Gang |
2003 |
|
TRITON B |
|
25m |
1:05.97 |
171 |
6 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
25m |
1:10.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
87 |
1 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
58.83 |
193 |
2 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
57.60 |
294 |
3 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
56.32 |
296 |
4 |
Olivia Nielsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
56.81 |
144 |
5 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
58.39 |
83 |
6 |
Anna Storkfelt |
2005 |
0558AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:00.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
344 |
1 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
56.12 |
367 |
2 |
Pil Normand |
2003 |
0326AS |
VI39 |
|
25m |
53.35 |
71 |
3 |
Amalie-Victoria Kaae |
2005 |
0526AI |
LYNGBY |
|
25m |
51.35 |
345 |
4 |
Rebecca Vorm |
2006 |
0614AC |
VI39 |
|
25m |
52.49 |
115 |
5 |
Signe Bjerre |
2006 |
0616AB |
TRITON B |
|
25m |
55.13 |
368 |
6 |
Funda Serifovski |
2004 |
0402AL |
VI39 |
|
25m |
56.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
Ida Olivarius |
2004 |
0418AL |
LYNGBY |
|
25m |
49.44 |
138 |
2 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
48.73 |
362 |
3 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
47.83 |
360 |
4 |
Josefine Emcken |
2003 |
0386AU |
VI39 |
|
25m |
47.84 |
131 |
5 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
25m |
49.29 |
73 |
6 |
Maya Nielsen |
2004 |
0474AO |
LYNGBY |
|
25m |
51.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
70 |
1 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
25m |
47.57 |
80 |
2 |
Ida Lerche Sloth |
2004 |
0498AK |
LYNGBY |
|
25m |
47.02 |
359 |
3 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
46.59 |
9 |
4 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
46.96 |
76 |
5 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
25m |
47.49 |
130 |
6 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
25m |
47.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Louisa Lykkesfelt Thomsen |
2004 |
0454AB |
GENTOFTE |
|
25m |
46.11 |
74 |
2 |
Bolette Nimskov |
2005 |
0514AF |
LYNGBY |
|
25m |
45.23 |
175 |
3 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
STT |
|
25m |
44.27 |
82 |
4 |
Sille Sondt-Marcussen |
2005 |
0528AE |
LYNGBY |
|
25m |
45.13 |
275 |
5 |
Freja Arentsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
45.43 |
75 |
6 |
Nina Skyggebjerg Olesen |
2004 |
0412AF |
LYNGBY |
|
25m |
46.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Caroline Mathilde Bang |
2006 |
0626AB |
LYNGBY |
|
25m |
42.66 |
363 |
2 |
Mille Vinter |
2003 |
0362AS |
VI39 |
|
25m |
42.03 |
151 |
3 |
Sara Henriksen |
2000 |
|
VORDINGB |
|
25m |
41.04 |
69 |
4 |
Lucca Piel Høybye |
2003 |
0368AV |
LYNGBY |
|
25m |
41.55 |
290 |
5 |
Anna Larsen |
2002 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
42.19 |
84 |
6 |
Laura Møller Sørensen |
2004 |
0466AI |
LYNGBY |
|
25m |
43.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
287 |
1 |
Miamaja Skytt Knudsen |
2003 |
0398AV |
NÆSTVED |
|
25m |
40.01 |
438 |
2 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
39.64 |
166 |
3 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
39.07 |
301 |
4 |
Cecilie Zachariassen |
2001 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
39.18 |
230 |
5 |
Sophia Hyldtoft |
2004 |
0488AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
39.87 |
154 |
6 |
Charlotte W. Jørgensen |
2000 |
|
VORDINGB |
|
25m |
40.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Freja Zerbst Hansen |
2001 |
0162BB |
NÆSTVED |
|
25m |
38.76 |
243 |
2 |
Anna Mabeck |
2003 |
0362AH |
GENTOFTE |
|
25m |
38.57 |
150 |
3 |
Emma Devantier |
1999 |
|
VORDINGB |
|
25m |
38.22 |
279 |
4 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
38.51 |
66 |
5 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
|
LYNGBY |
|
25m |
38.65 |
289 |
6 |
Josefine M. Kristiansen |
2002 |
0212AV |
NÆSTVED |
|
25m |
38.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Julie Hansen |
2001 |
0148AO |
STT |
|
25m |
38.16 |
425 |
2 |
Sara Solevad |
2000 |
0088AZ |
SOLRØD |
|
25m |
37.92 |
266 |
3 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
0392AB |
GENTOFTE |
|
25m |
37.08 |
223 |
4 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
37.61 |
423 |
5 |
Amalie Limose |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
38.14 |
191 |
6 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
25m |
38.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Sia Nikoline Schrøder |
2003 |
0304AB |
GENTOFTE |
|
25m |
36.59 |
235 |
2 |
Sara S. Karmark |
2003 |
0392AM |
GENTOFTE |
|
25m |
35.86 |
155 |
3 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
35.15 |
10 |
4 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
FR.VÆRK |
|
25m |
35.84 |
298 |
5 |
Nadia Diana Olsen |
2001 |
0156AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
36.40 |
210 |
6 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
36.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
148 |
1 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
33.90 |
390 |
2 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
33.31 |
184 |
3 |
Laura Petersson |
2001 |
0108AF |
STT |
|
25m |
33.04 |
215 |
4 |
Barbara Blicher |
2003 |
0328AB |
GENTOFTE |
|
25m |
33.17 |
433 |
5 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
33.78 |
216 |
6 |
Signe Dyrskjøt Boesen |
2003 |
0308AB |
GENTOFTE |
|
25m |
34.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
418 |
1 |
Cathrine Lauritsen |
1999 |
9954AZ |
SOLRØD |
|
25m |
32.51 |
288 |
2 |
Victoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
31.64 |
391 |
3 |
Saga Hjartardottir |
1996 |
9668AZ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.29 |
400 |
4 |
Karen Mørch |
1998 |
9846AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.37 |
27 |
5 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
25m |
31.98 |
231 |
6 |
Molly Ibsen |
2003 |
0372AG |
GENTOFTE |
|
25m |
32.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
31.09 |
42 |
2 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
29.99 |
91 |
3 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
29.25 |
4 |
4 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
29.98 |
6 |
5 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
30.83 |
392 |
6 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|