Program for IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti |
T15 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:17,18 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 2:17.96 2013 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koivuluoma Milla | 1999 | SeUi | 99A063 | 25 m | 2:32.82 | 2:32.82 | |
2 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 99A280 | 50 m | 2:38.17 | 2:33.17 | |
3 | Äkkinen Petra | 2000 | VUS-VSS | 00A150 | 50 m | 2:40.10 | 2:35.10 | |
4 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 99A433 | 25 m | 2:38.11 | 2:38.11 | |
5 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 50 m | 2:45.90 | 2:40.90 | |
6 | Lehtonen Adolfina | 1999 | KUS-GSS | 99A307 | 50 m | 2:46.47 | 2:41.47 | |
7 | Kivioja Heidi | 2000 | ViesU | 00B005 | 25 m | 2:42.97 | 2:42.97 | |
8 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 01A137 | 25 m | 2:42.99 | 2:42.99 | |
9 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 99A920 | 25 m | 2:43.55 | 2:43.55 | |
10 | Ojakippola Nelle | 2001 | ViesU | 01A440 | 50 m | 2:48.76 | 2:43.76 | |
11 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 00A034 | 25 m | 2:43.95 | 2:43.95 | |
12 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 25 m | 2:46.23 | 2:46.23 | |
13 | Tanninen Auroora | 2001 | PoPy | 01A363 | 25 m | 2:50.30 | 2:50.30 | |
14 | Saranpää Iiris | 1999 | SeUi | 99A276 | 25 m | 2:50.31 | 2:50.31 | |
15 | Järvenpää Heta | 2001 | HK | 01A065 | 25 m | 2:52.86 | 2:52.86 | |
16 | Viitala Olivia | 2000 | KUS-GSS | 00A356 | 25 m | 2:54.74 | 2:54.74 | |
17 | Pudas Tiia | 1999 | ViesU | 99B268 | 25 m | 2:54.89 | 2:54.89 | |
18 | Mykkänen Roosa | 2000 | VUS-VSS | 00A620 | 50 m | 3:00.96 | 2:55.96 | |
19 | Vierikko Laura | 2000 | VUS-VSS | 00A416 | 50 m | 3:02.05 | 2:57.05 | |
20 | Mäenpää Annika | 1999 | VUS-VSS | 99B075 | 25 m | 3:06.89 | 3:06.89 | |
21 | Hanka Enna | 2000 | SeUi | 00A323 | 25 m | 3:09.96 | 3:09.96 | |
22 | Kuhna Noora | 2000 | VUS-VSS | 00A723 | 50 m | 3:17.50 | 3:12.50 | |
23 | Kiviharju Miisa | 2000 | SeUi | 00A988 | 25 m | 3:12.99 | 3:12.99 | |
24 | Roth Stina | 2001 | VUS-VSS | 01A765 | 25 m | 3:16.67 | 3:16.67 | |
25 | Haapanen Laura | 1999 | KU | 99A291 | 25 m | 3:17.02 | 3:17.02 | |
26 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 00B083 | 50 m | 3:22.31 | 3:17.31 | |
27 | Tanke Danyela | 2000 | PoPy | 00A406 | 25 m | 3:20.28 | 3:20.28 | |
28 | Pusa Vilhelmiina | 2001 | RaUS | 01A042 | 25 m | 3:22.33 | 3:22.33 | |
29 | Härkönen Emilia | 2001 | KUS-GSS | 01A441 | 25 m | 3:22.75 | 3:22.75 | |
30 | Mäki Mikaela | 2001 | VUS-VSS | 01B007 | 25 m | 3:23.17 | 3:23.17 | |
31 | Haanpää Siiri | 2001 | PoPy | 01B166 | 25 m | 3:28.55 | 3:28.55 | |
32 | Arola Karolina | 2001 | VUS-VSS | 01A713 | 50 m | 3:33.82 | 3:28.82 | |
33 | Rinne Lotta | 2001 | VUS-VSS | 01A374 | 25 m | 3:28.90 | 3:28.90 | |
34 | Hietala Julia | 2001 | VUS-VSS | 01A597 | 50 m | 3:34.57 | 3:29.57 | |
35 | Kivi Tiia | 2000 | KUS-GSS | 00B119 | 25 m | 3:34.65 | 3:34.65 | |
36 | Yli-Yrjänäinen Erika | 2001 | KUS-GSS | 01A999 | 25 m | 3:35.04 | 3:35.04 | |
37 | Kosunen Fanni | 2001 | VUS-VSS | 01A861 | 25 m | 3:38.92 | 3:38.92 | |
38 | Koivisto Fanny | 2001 | KUS-GSS | 01A809 | 25 m | 3:39.72 | 3:39.72 | |
39 | Heino Ida | 2000 | PUS | 00B157 | 25 m | 3:43.30 | 3:43.30 | |
40 | Haarala Pauliina | 2000 | VUS-VSS | 00A139 | 25 m | |||
41 | Siltanen Mea | 2001 | VUS-VSS | 01B105 | 25 m | |||
42 | Lahtinen Milja | 1999 | KUS-GSS | 99A621 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:13 |