Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 17, T11,12 400m Vapaauinti |
T12 LRIKM-ennätys Essi Schrey, RaisU, 4:39.24 2008 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Visto, LaUS, 4:50,89 2009 |
T-11 vain alkukilpailussa |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Louhikoski Lilli | 2002 | Vanders | 02A021 | 25 m | 5:01.46 | 5:01.46 | |
2 | Grundström Ida | 2002 | Vanders | 02A014 | 50 m | 5:13.25 | 5:05.25 | |
3 | Nikkanen Milla | 2002 | SCN | 02A124 | 50 m | 5:19.45 | 5:11.45 | |
4 | Lauronen Meri | 2002 | AQUILA | 02A133 | 50 m | 5:25.19 | 5:17.19 | |
5 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 25 m | 5:21.04 | 5:21.04 | |
6 | Brunila Janita | 2002 | AQUILA | 02A072 | 50 m | 5:29.40 | 5:21.40 | |
7 | Yritys Saana | 2003 | SiHy | 03A035 | 50 m | 5:34.17 | 5:26.17 | |
8 | Ingberg Charlotte | 2002 | Octopus | 02A370 | 50 m | 5:34.75 | 5:26.75 | |
9 | Jokipii Taru | 2002 | Vanders | 02A413 | 25 m | 5:33.43 | 5:33.43 | |
10 | Välimaa Siiri | 2002 | TuUS | 02A327 | 50 m | 5:47.90 | 5:39.90 | |
11 | Lehtovaara Ida | 2003 | AQUILA | 03A411 | 25 m | 5:41.86 | 5:41.86 | |
12 | Hottinen Vilma | 2002 | SiWa | 02A532 | 50 m | 5:50.16 | 5:42.16 | |
13 | Turunen Tinja | 2002 | SiWa | 02A839 | 50 m | 5:50.21 | 5:42.21 | |
14 | Johansson Cecilia | 2002 | NumKis | 02A359 | 50 m | 5:52.82 | 5:44.82 | |
15 | Yritys Taiga | 2003 | SiHy | 03A036 | 50 m | 5:53.21 | 5:45.21 | |
16 | Rantanen Noona | 2002 | Vanders | 02A175 | 50 m | 5:53.98 | 5:45.98 | |
17 | Jokela Mikaela | 2002 | TuUS | 02A810 | 25 m | 5:46.69 | 5:46.69 | |
18 | Karttunen Meri | 2002 | Vanders | 02A465 | 25 m | 5:51.69 | 5:51.69 | |
19 | Strandberg Ellen | 2002 | Vanders | 02A045 | 50 m | 6:00.93 | 5:52.93 | |
20 | Pitkäkangas Ella | 2003 | Vanders | 03A206 | 25 m | 6:07.65 | 6:07.65 | |
21 | Lyyra Emilia | 2003 | Vanders | 03A219 | 50 m | 6:16.91 | 6:08.91 | |
22 | Paju Aino | 2003 | Vanders | 03A053 | 25 m | 6:12.63 | 6:12.63 | |
23 | Löfgren Henrietta | 2003 | KeUi | 03A262 | 25 m | 6:14.43 | 6:14.43 | |
24 | Hiltunen Riia | 2002 | RiUS | 02A251 | 25 m | 6:34.71 | 6:34.71 | |
25 | Penttinen Liisa | 2003 | NumKis | 03A389 | 50 m | 6:42.99 | 6:34.99 | |
26 | Lehtola Oona | 2003 | TuUS | 03A498 | 25 m | 6:35.08 | 6:35.08 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:09 |