Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 10, P12,13 100m Rintauinti |
P13 LRIKM-ennätys Juho Viitala, TaUS, 1:10,50 2004 |
P12 LRIKM-ennätys Timo Kettunen, JUK, 1:14,27 1994 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nurmi Erik | 2001 | Vanders | 01A470 | 25 m | 1:16.64 | 1:16.64 | |
2 | Einto Eetu | 2001 | SCN | 01A927 | 25 m | 1:18.32 | 1:18.32 | |
3 | Hjelm Matias | 2002 | Vanders | 02A098 | 25 m | 1:23.63 | 1:23.63 | |
4 | Juursoo Oliver | 2001 | SiHy | 01B213 | 25 m | 1:25.49 | 1:25.49 | |
5 | Tuomi Santeri | 2001 | HyUS | 01A567 | 50 m | 1:28.90 | 1:25.90 | |
6 | Laisi Risto | 2001 | SCN | 01A630 | 25 m | 1:27.63 | 1:27.63 | |
7 | Rantamäki Oskari | 2001 | Octopus | 01A497 | 50 m | 1:31.17 | 1:28.17 | |
8 | Virtanen Mikael | 2002 | RiUS | 02A066 | 25 m | 1:28.22 | 1:28.22 | |
9 | Mäkinen Kalle | 2002 | Vanders | 02A088 | 25 m | 1:28.89 | 1:28.89 | |
10 | Lasmio Atte | 2001 | RiUS | 01A618 | 25 m | 1:28.98 | 1:28.98 | |
11 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 25 m | 1:29.53 | 1:29.53 | |
12 | Mikkola Joona | 2001 | SiWa | 01A475 | 25 m | 1:29.89 | 1:29.89 | |
13 | Korva Samuli | 2002 | Octopus | 02A200 | 25 m | 1:31.54 | 1:31.54 | |
14 | Niemi Oskari | 2001 | HyUS | 01B016 | 50 m | 1:35.31 | 1:32.31 | |
15 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 50 m | 1:38.00 | 1:35.00 | |
16 | Alila Atte | 2001 | AQUILA | 01B157 | 25 m | 1:35.63 | 1:35.63 | |
17 | Turbin Ivan | 2001 | HyUS | 01A590 | 25 m | 1:36.59 | 1:36.59 | |
18 | Oikari Atte | 2001 | JUK | 01B083 | 25 m | 1:36.71 | 1:36.71 | |
19 | Lajas Herkko | 2001 | RiUS | 01B001 | 25 m | 1:37.13 | 1:37.13 | |
20 | Seger Aleksi | 2001 | Octopus | 01A401 | 25 m | 1:37.26 | 1:37.26 | |
21 | Lehtonen Akseli | 2002 | Octopus | 02A240 | 25 m | 1:39.28 | 1:39.28 | |
22 | Weckman Veikka | 2001 | RiUS | 01A697 | 25 m | 1:40.17 | 1:40.17 | |
23 | Häkkinen Eetu | 2001 | JUK | 01B075 | 50 m | 1:43.33 | 1:40.33 | |
24 | Rissanen Ville | 2001 | Vanders | 01B112 | 25 m | 1:40.72 | 1:40.72 | |
25 | Vuori Valtteri | 2001 | KeUi | 01A640 | 25 m | 1:44.57 | 1:44.57 | |
26 | Töhönen Viljami | 2002 | RiUS | 02A280 | 25 m | 1:44.84 | 1:44.84 | |
27 | Salminen Teemu | 2001 | SiHy | 01A830 | 25 m | 1:45.52 | 1:45.52 | |
28 | Silventoinen Ilari | 2002 | SiWa | 02A127 | 25 m | 1:45.94 | 1:45.94 | |
29 | Lukkaroinen Tino | 2002 | RiUS | 02A246 | 25 m | 1:50.25 | 1:50.25 | |
30 | Nord Aleksanteri | 2002 | Vanders | 02A814 | 50 m | 1:54.94 | 1:51.94 | |
31 | Vainionpää Veeti | 2001 | SiWa | 01B069 | 50 m | 1:55.26 | 1:52.26 | |
32 | Katajisto Ville-veikko | 2002 | SCN | 02A868 | 50 m | 1:58.18 | 1:55.18 | |
33 | Stenbacka Sebastian | 2002 | Octopus | 02A472 | 25 m | 1:55.46 | 1:55.46 | |
34 | Kivioja Aapo | 2002 | KeUi | 02A546 | 50 m | 2:03.00 | 2:00.00 | |
35 | Bun Sebastian | 2002 | RiUS | 02A855 | 25 m | |||
36 | Vuorio Aleksi | 2002 | SCN | 02A925 | 25 m | |||
37 | Ojanen Topias | 2002 | RiUS | 02A862 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:09 |