Startliste for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 27, T13,14,15 100m Rintauinti |
T15 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:09,01 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Silja Känsäkoski, OU, 1:08,81 2011 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:12,08 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 99A812 | 50 m | 1:16.27 | 1:13.27 | |
2 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 00A012 | 50 m | 1:17.27 | 1:14.27 | |
3 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 01A117 | 25 m | 1:18.34 | 1:18.34 | |
4 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 50 m | 1:21.58 | 1:18.58 | |
5 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 99A719 | 50 m | 1:22.08 | 1:19.08 | |
6 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 01A110 | 25 m | 1:21.89 | 1:21.89 | |
7 | Eloranta Anni | 2001 | STRiksu | 01A347 | 50 m | 1:25.57 | 1:22.57 | |
8 | Anttila Milla-Marita | 2000 | AQUILA | 00A967 | 50 m | 1:26.74 | 1:23.74 | |
9 | Väljä Sofia | 1999 | HyUS | 99A124 | 25 m | 1:24.44 | 1:24.44 | |
10 | Mikkonen Saija | 2001 | TuUS | 01A667 | 50 m | 1:28.35 | 1:25.35 | |
11 | Ingberg Emma | 1999 | SiWa | 99B209 | 50 m | 1:28.41 | 1:25.41 | |
12 | Uusikumpu Petra | 2001 | SiWa | 01A644 | 50 m | 1:29.18 | 1:26.18 | |
13 | Riipinen Emilia | 2000 | TuUS | 00A896 | 25 m | 1:26.33 | 1:26.33 | |
14 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 1:26.54 | 1:26.54 | |
15 | Kotola Vilma | 2001 | AQUILA | 01A426 | 25 m | 1:26.64 | 1:26.64 | |
16 | Taskinen Sara | 2000 | SiWa | 00A711 | 50 m | 1:31.91 | 1:28.91 | |
17 | Lahtinen Säde | 2001 | KeUi | 01A589 | 25 m | 1:29.96 | 1:29.96 | |
18 | Salminen Jonna | 2001 | SCN | 01A833 | 25 m | 1:30.86 | 1:30.86 | |
19 | Nieminen Elina | 2000 | AQUILA | 00B151 | 50 m | 1:34.30 | 1:31.30 | |
20 | Lehtola Roosa | 2001 | TuUS | 01A806 | 25 m | 1:31.32 | 1:31.32 | |
21 | Kitinoja Martta | 2001 | RiUS | 01A621 | 25 m | 1:32.17 | 1:32.17 | |
22 | Hämäläinen Venla | 2001 | Octopus | 01B057 | 25 m | 1:32.21 | 1:32.21 | |
23 | Väisänen Laura | 2001 | AQUILA | 01A436 | 25 m | 1:33.57 | 1:33.57 | |
24 | Hytö Oona | 1999 | KeUi | 99B090 | 25 m | 1:33.65 | 1:33.65 | |
25 | Kuivaniemi Henna | 2000 | RiUS | 00B032 | 25 m | 1:33.76 | 1:33.76 | |
26 | Niemi Annika | 2000 | SiWa | 00A451 | 25 m | 1:36.68 | 1:36.68 | |
27 | Ryynänen Vilma | 2001 | TuUS | 01B237 | 50 m | 1:40.71 | 1:37.71 | |
28 | Hirvo Anni | 2001 | TuUS | 01A485 | 25 m | 1:39.34 | 1:39.34 | |
29 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 25 m | 1:39.94 | 1:39.94 | |
30 | Hintsanen Tara | 2000 | SiWa | 00B061 | 25 m | 1:40.12 | 1:40.12 | |
31 | Kansonen Fanni | 2001 | AQUILA | 01B162 | 25 m | 1:41.17 | 1:41.17 | |
32 | Tiljander Erja | 2000 | HyUS | 00B194 | 25 m | 1:41.41 | 1:41.41 | |
33 | Kivi Katariina | 2001 | JUK | 01A988 | 25 m | 1:41.90 | 1:41.90 | |
34 | Särkänmäki Annika | 2001 | RiUS | 01A945 | 25 m | 1:42.83 | 1:42.83 | |
35 | Husu Lotta | 2001 | HyUS | 01B141 | 25 m | 1:43.64 | 1:43.64 | |
36 | Uusitalo Marianne | 2001 | Octopus | 01A904 | 25 m | 1:43.65 | 1:43.65 | |
37 | Tuominen Ronja | 2001 | RiUS | 01B178 | 25 m | 1:45.72 | 1:45.72 | |
38 | Partanen Lotta Linnea | 2001 | NumKis | 01A819 | 50 m | 1:50.75 | 1:47.75 | |
39 | Laakso Roosa | 1999 | HyUS | 99B281 | 25 m | 1:50.89 | 1:50.89 | |
40 | Luukkonen Johanna | 2001 | HyUS | 01B060 | 25 m | 1:51.61 | 1:51.61 | |
41 | Hörkkö Ella | 2001 | Vanders | 01B185 | 25 m | 1:56.32 | 1:56.32 | |
42 | Suihko Maria | 2001 | TuUS | 01B181 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:09 |