Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti |
T15 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:17,18 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 2:17.96 2013 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 50 m | 2:31.68 | 2:26.68 | |
2 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 99A812 | 50 m | 2:36.22 | 2:31.22 | |
3 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 99A719 | 25 m | 2:42.71 | 2:42.71 | |
4 | Halonen Anni | 1999 | RiUS | 99A895 | 50 m | 2:48.41 | 2:43.41 | |
5 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 01A110 | 25 m | 2:43.74 | 2:43.74 | |
6 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 01A646 | 25 m | 2:45.54 | 2:45.54 | |
7 | Anttila Milla-Marita | 2000 | AQUILA | 00A967 | 25 m | 2:46.50 | 2:46.50 | |
8 | Hyvönen Johanna | 1999 | HyUS | 99A425 | 50 m | 2:53.84 | 2:48.84 | |
9 | Kanerva Noora | 2000 | SiWa | 00A317 | 50 m | 2:54.47 | 2:49.47 | |
10 | Linnakivi Venla | 1999 | TuUS | 99A495 | 25 m | 2:50.13 | 2:50.13 | |
11 | Bruce Millariina | 2001 | AQUILA | 01B021 | 25 m | 2:50.55 | 2:50.55 | |
12 | Slöör Ida | 2001 | ESS | 01A578 | 25 m | 2:51.26 | 2:51.26 | |
13 | Ruhala Viivi | 2001 | RiUS | 01A339 | 25 m | 2:54.42 | 2:54.42 | |
14 | Sinivuori Maari | 2001 | KeUi | 01A354 | 25 m | 2:54.45 | 2:54.45 | |
15 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 50 m | 2:59.46 | 2:54.46 | |
16 | Salokaarto Aliisa | 2001 | KeUi | 01A624 | 25 m | 2:56.41 | 2:56.41 | |
17 | Appelberg Janna | 2001 | TuUS | 01A954 | 25 m | 2:56.50 | 2:56.50 | |
18 | Lehtola Roosa | 2001 | TuUS | 01A806 | 25 m | 2:57.17 | 2:57.17 | |
19 | Kotola Vilma | 2001 | AQUILA | 01A426 | 50 m | 3:02.65 | 2:57.65 | |
20 | Lahtinen Säde | 2001 | KeUi | 01A589 | 25 m | 2:58.44 | 2:58.44 | |
21 | Uusikumpu Petra | 2001 | SiWa | 01A644 | 25 m | 3:00.00 | 3:00.00 | |
22 | Hinkka Sofia | 2001 | TuUS | 01A852 | 50 m | 3:05.14 | 3:00.14 | |
23 | Riipinen Emilia | 2000 | TuUS | 00A896 | 25 m | 3:01.26 | 3:01.26 | |
24 | Niittynen Anniina | 2001 | NumKis | 01A940 | 50 m | 3:06.50 | 3:01.50 | |
25 | Hämäläinen Venla | 2001 | Octopus | 01B057 | 50 m | 3:06.79 | 3:01.79 | |
26 | Karola Riina | 2000 | KeUi | 00A449 | 25 m | 3:01.90 | 3:01.90 | |
27 | Saxelin Vilja | 2000 | TuUS | 00A880 | 25 m | 3:02.58 | 3:02.58 | |
28 | Mylly Mariel | 2001 | JUK | 01B048 | 25 m | 3:02.76 | 3:02.76 | |
29 | Kivi Katariina | 2001 | JUK | 01A988 | 25 m | 3:04.88 | 3:04.88 | |
30 | Heiskanen Annika | 2001 | RiUS | 01A375 | 50 m | 3:15.65 | 3:10.65 | |
31 | Kuitunen Sanni | 2000 | HyUS | 00A128 | 25 m | 3:12.17 | 3:12.17 | |
32 | Särkänmäki Annika | 2001 | RiUS | 01A945 | 50 m | 3:17.66 | 3:12.66 | |
33 | Peltonen Pinja | 2000 | NumKis | 00A046 | 25 m | 3:12.89 | 3:12.89 | |
34 | Manninen Anni | 2001 | SiWa | 01A194 | 25 m | 3:13.77 | 3:13.77 | |
35 | Kansonen Fanni | 2001 | AQUILA | 01B162 | 25 m | 3:13.80 | 3:13.80 | |
36 | Salminen Jonna | 2001 | SCN | 01A833 | 25 m | 3:15.78 | 3:15.78 | |
37 | Partanen Lotta Linnea | 2001 | NumKis | 01A819 | 25 m | 3:17.99 | 3:17.99 | |
38 | Husu Lotta | 2001 | HyUS | 01B141 | 25 m | 3:18.56 | 3:18.56 | |
39 | Talonpoika Fanny | 2001 | SiWa | 01A225 | 25 m | 3:20.03 | 3:20.03 | |
40 | Tiljander Erja | 2000 | HyUS | 00B194 | 25 m | 3:26.95 | 3:26.95 | |
41 | Luukkonen Johanna | 2001 | HyUS | 01B060 | 25 m | 3:36.70 | 3:36.70 | |
42 | Ryynänen Vilma | 2001 | TuUS | 01B237 | 25 m | |||
43 | Mäkiaho Petra | 2001 | AQUILA | 01B096 | 25 m | |||
44 | Suihko Maria | 2001 | TuUS | 01B181 | 25 m | |||
45 | Hytö Oona | 1999 | KeUi | 99B090 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:09 |