Program för IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti |
T15 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:17,18 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 2:17.96 2013 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nenonen Sohvi | 1999 | Cetus | 99A092 | 50 m | 2:22.60 | 2:17.60 | |
2 | Koivu Sini | 1999 | Cetus | 99A482 | 50 m | 2:27.14 | 2:22.14 | |
3 | Spångberg Adelia | 1999 | Cetus | 99A418 | 25 m | 2:24.00 | 2:24.00 | |
4 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 00A252 | 50 m | 2:29.96 | 2:24.96 | |
5 | Jacobson Wilma | 2000 | Cetus | 00A127 | 50 m | 2:30.20 | 2:25.20 | |
6 | Havo Vilma | 1999 | HSS | 99A178 | 25 m | 2:27.29 | 2:27.29 | |
7 | Egorova Ksenia | 2000 | ORCA | 00A664 | 50 m | 2:34.18 | 2:29.18 | |
8 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 00A143 | 50 m | 2:35.01 | 2:30.01 | |
9 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 99A023 | 25 m | 2:31.54 | 2:31.54 | |
10 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | Cetus | 00A462 | 25 m | 2:32.86 | 2:32.86 | |
11 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 00A281 | 50 m | 2:38.46 | 2:33.46 | |
12 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 25 m | 2:34.22 | 2:34.22 | |
13 | Kempinen Toini | 1999 | HSS | 99A154 | 25 m | 2:35.21 | 2:35.21 | |
14 | Kotiranta Emma | 2001 | Cetus | 01A087 | 25 m | 2:35.37 | 2:35.37 | |
15 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 01A437 | 50 m | 2:40.81 | 2:35.81 | |
16 | Alamattila Sanni | 1999 | HSS | 99A230 | 50 m | 2:42.45 | 2:37.45 | |
17 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 50 m | 2:43.37 | 2:38.37 | |
18 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 00A064 | 50 m | 2:43.47 | 2:38.47 | |
19 | Mauranen Kiira | 1999 | HSS | 99B133 | 25 m | 2:38.86 | 2:38.86 | |
20 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 99A491 | 25 m | 2:39.74 | 2:39.74 | |
21 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 99A882 | 25 m | 2:40.54 | 2:40.54 | |
22 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 00B046 | 50 m | 2:45.60 | 2:40.60 | |
23 | Auvinen Lotta | 2001 | Cetus | 01A565 | 25 m | 2:41.19 | 2:41.19 | |
24 | Lehtonen Saara | 2000 | HSS | 00A068 | 50 m | 2:46.23 | 2:41.23 | |
25 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 25 m | 2:42.79 | 2:42.79 | |
26 | Andreasen Wilma | 2000 | SGR | 00A430 | 25 m | 2:43.49 | 2:43.49 | |
27 | Pratsch Hanni | 1999 | Cetus | 99A539 | 25 m | 2:43.99 | 2:43.99 | |
28 | Peräjoki Pia | 2000 | HSS | 00A339 | 50 m | 2:49.08 | 2:44.08 | |
29 | Rapinoja Amanda | 2001 | Cetus | 01A463 | 50 m | 2:49.29 | 2:44.29 | |
30 | Lattu Diana | 2001 | Cetus | 01A500 | 25 m | 2:44.87 | 2:44.87 | |
31 | Orellana Micaela | 1999 | Cetus | 99A514 | 50 m | 2:49.98 | 2:44.98 | |
32 | Ohvo Nelli | 2001 | Cetus | 01A937 | 50 m | 2:50.66 | 2:45.66 | |
33 | Rostedt Inari | 1999 | Cetus | 99A517 | 25 m | 2:47.40 | 2:47.40 | |
34 | Luukka Anna | 2000 | HSS | 00A316 | 50 m | 2:52.50 | 2:47.50 | |
35 | Nummi Daniela | 2000 | HSS | 00A754 | 50 m | 2:53.34 | 2:48.34 | |
36 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 99A582 | 25 m | 2:48.89 | 2:48.89 | |
37 | James Gemma | 2000 | HSS | 00A422 | 50 m | 2:55.49 | 2:50.49 | |
38 | Tietz Annika | 2001 | HTU | 01A200 | 50 m | 2:55.95 | 2:50.95 | |
39 | Nordström Pippi | 2001 | HU | 01A854 | 25 m | 2:51.00 | 2:51.00 | |
40 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 01A572 | 25 m | 2:51.15 | 2:51.15 | |
41 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 01A425 | 25 m | 2:52.07 | 2:52.07 | |
42 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 25 m | 2:52.49 | 2:52.49 | |
43 | Ketola Erika | 2000 | HSS | 00A124 | 25 m | 2:52.52 | 2:52.52 | |
44 | Kapanen Alexandra | 2000 | Cetus | 00A818 | 50 m | 2:57.61 | 2:52.61 | |
45 | Heikkinen Veera | 2001 | HU | 01A898 | 25 m | 2:53.14 | 2:53.14 | |
46 | Tempakka Roosa-Maria | 2000 | SGR | 00A361 | 25 m | 2:53.19 | 2:53.19 | |
47 | Eränpalo Nea | 2001 | Cetus | 01A211 | 25 m | 2:53.50 | 2:53.50 | |
48 | Laitinen Emmi | 2001 | HU | 01A935 | 25 m | 2:53.70 | 2:53.70 | |
49 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 25 m | 2:54.45 | 2:54.45 | |
50 | Lehtonen Jessika | 1999 | Cetus | 99A536 | 50 m | 2:59.86 | 2:54.86 | |
51 | Pohjala Aada | 2001 | BS-PU | 01A766 | 25 m | 2:55.18 | 2:55.18 | |
52 | Harle Hilda | 2001 | ORCA | 01A280 | 25 m | 2:58.44 | 2:58.44 | |
53 | Pere Aino | 2000 | Cetus | 00A254 | 50 m | 3:04.08 | 2:59.08 | |
54 | Ketola Anna | 2001 | HTU | 01A704 | 25 m | 2:59.50 | 2:59.50 | |
55 | Himanto Iiris | 2001 | Gladius | 01A922 | 50 m | 3:04.51 | 2:59.51 | |
56 | Lehvilä Marianne | 1999 | SGR | 99B030 | 25 m | 3:01.47 | 3:01.47 | |
57 | Mylly Linda | 1999 | Cetus | 99A974 | 50 m | 3:06.55 | 3:01.55 | |
58 | Surakka Jenni | 2000 | Cetus | 00A953 | 50 m | 3:09.90 | 3:04.90 | |
59 | Lehtinen Aino | 2001 | Cetus | 01A330 | 50 m | 3:10.04 | 3:05.04 | |
60 | Kaivola Piia | 1999 | Cetus | 99B106 | 50 m | 3:11.48 | 3:06.48 | |
61 | Mickelsson Anita | 2001 | ORCA | 01A768 | 25 m | 3:06.55 | 3:06.55 | |
62 | Kokko Noora | 2001 | HU | 01A853 | 25 m | 3:10.63 | 3:10.63 | |
63 | Mäkivuokko Hilla | 2001 | Gladius | 01A682 | 50 m | 3:19.23 | 3:14.23 | |
64 | Wirtanen Nea | 2000 | Gladius | 00A946 | 25 m | 3:15.60 | 3:15.60 | |
65 | Ylikarjula Mette | 2001 | HTU | 01A893 | 25 m | |||
66 | Lindeberg Sophia | 2000 | HSS | 00A332 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 30 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:38 |