Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 5, T10 50m Rintauinti |
T10 LRIKM-enntys Hanna Kareinen, KeUi, 40,03 2010 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Virta Liina | 2004 | Cetus | 04A254 | 50 m | 44.77 | 43.27 | |
2 | Plsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 50 m | 46.57 | 45.07 | |
3 | Cwirzen Emily | 2004 | Cetus | 04A329 | 25 m | 46.06 | 46.06 | |
4 | Smnen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 25 m | 46.73 | 46.73 | |
5 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 25 m | 47.76 | 47.76 | |
6 | Lngstrm Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 25 m | 48.47 | 48.47 | |
7 | Savonen Wilma | 2004 | Cetus | 04A096 | 25 m | 48.65 | 48.65 | |
8 | Nieminen Pinja | 2004 | Cetus | 04A258 | 50 m | 50.60 | 49.10 | |
9 | Toivonen Helmiina | 2004 | SGR | 04A030 | 25 m | 49.36 | 49.36 | |
10 | Serovuo Cecilia | 2004 | HSS | 04A016 | 25 m | 49.46 | 49.46 | |
11 | Otis Josephine | 2004 | Cetus | 04A417 | 25 m | 49.58 | 49.58 | |
12 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 50 m | 51.77 | 50.27 | |
13 | Keurulainen Auri | 2004 | Cetus | 04A255 | 50 m | 52.12 | 50.62 | |
14 | Aula Aava | 2004 | HU | 04A128 | 25 m | 51.02 | 51.02 | |
15 | Beszteri Greta | 2004 | Cetus | 04A257 | 50 m | 53.08 | 51.58 | |
16 | Hirvonen Jannika | 2004 | Cetus | 04A408 | 50 m | 53.71 | 52.21 | |
17 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 04A066 | 50 m | 54.98 | 53.48 | |
18 | Uitti Eevi | 2004 | Cetus | 04A247 | 25 m | 54.98 | 54.98 | |
19 | Haverinen Helmi | 2004 | Cetus | 04A256 | 50 m | 58.63 | 57.13 | |
20 | Chaker Alexandra | 2004 | Cetus | 04A010 | 25 m | 1:01.04 | 1:01.04 | |
21 | Jatkola Saga | 2004 | BS-PU | 04A532 | 25 m | |||
22 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 25 m | |||
23 | Sadojevic Jelacik Dina | 2004 | Cetus | 04A482 | 25 m | |||
24 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 30 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:38 |