Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 2, P14,15,16 100m Selkuinti |
P16 LRIKM-enntys Martin Kartau, SGR, 57,08 2011 |
P15 LRIKM-enntys Manu Mntymki, NumKis, 56,29 2000 |
P14 LRIKM-enntys Roope Kastarinen, TaUS, 1:00,90 2008 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 00A065 | 25 m | 1:00.09 | 1:00.09 | |
2 | Seppnen Kaarlo | 1999 | HSS | 99A225 | 50 m | 1:03.01 | 1:01.01 | |
3 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 99A732 | 25 m | 1:03.11 | 1:03.11 | |
4 | Kiiskinen Valtteri | 1998 | ORCA | 98A658 | 25 m | 1:03.69 | 1:03.69 | |
5 | Strmberg Jan | 1999 | Cetus | 99A519 | 25 m | 1:04.21 | 1:04.21 | |
6 | Heinil Jami | 2000 | HSS | 00A081 | 25 m | 1:04.55 | 1:04.55 | |
7 | Hltt Santeri | 2000 | HSS | 00A236 | 25 m | 1:04.74 | 1:04.74 | |
8 | Suomalainen Topi | 1998 | Cetus | 98A418 | 50 m | 1:06.94 | 1:04.94 | |
9 | Saukko-Paavola Aksel | 1998 | HSS | 98B306 | 25 m | 1:05.44 | 1:05.44 | |
10 | Helin Anton | 1999 | Cetus | 99A748 | 50 m | 1:08.14 | 1:06.14 | |
11 | Forslund Tristan | 1998 | BS-PU | 98A296 | 25 m | 1:07.07 | 1:07.07 | |
12 | Kotiranta Joonas | 1998 | Cetus | 98A549 | 25 m | 1:07.76 | 1:07.76 | |
13 | Mattila Verneri | 1999 | ORCA | 99A177 | 50 m | 1:10.16 | 1:08.16 | |
14 | Punkka Onni | 2000 | Cetus | 00A267 | 25 m | 1:09.88 | 1:09.88 | |
15 | Mentaus Miika | 1998 | Cetus | 98A782 | 50 m | 1:12.00 | 1:10.00 | |
16 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 99A560 | 25 m | 1:10.07 | 1:10.07 | |
17 | Ruuskanen Joona | 2000 | Cetus | 00A503 | 25 m | 1:10.74 | 1:10.74 | |
18 | Vnsk Mika | 1998 | HTU | 98A047 | 25 m | 1:11.75 | 1:11.75 | |
19 | Vaitilo Joel | 1998 | Cetus | 98A966 | 25 m | 1:12.30 | 1:12.30 | |
20 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 98A774 | 25 m | 1:12.57 | 1:12.57 | |
21 | Nosov Dmitry | 1998 | Gladius | 98A901 | 50 m | 1:14.90 | 1:12.90 | |
22 | Nieminen Severi | 1999 | Gladius | 99B298 | 25 m | 1:14.49 | 1:14.49 | |
23 | Lehtinen Antti | 1999 | Cetus | 99A730 | 50 m | 1:18.49 | 1:16.49 | |
24 | Laine Veeti | 2000 | Cetus | 00A876 | 25 m | 1:16.68 | 1:16.68 | |
25 | Blomfelt Matias | 2000 | HU | 00B064 | 25 m | 1:17.86 | 1:17.86 | |
26 | Laaksonen Teemu | 2000 | BS-PU | 00A546 | 25 m | 1:19.25 | 1:19.25 | |
27 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 00A803 | 25 m | 1:23.86 | 1:23.86 | |
28 | Trnqvist Roni | 2000 | BS-PU | 00A554 | 25 m | 1:26.00 | 1:26.00 | |
29 | Rasilainen Aaro | 2000 | HTU | 00B154 | 25 m | 1:47.85 | 1:47.85 | |
30 | Karo Lauri | 2000 | ORCA | 00B237 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 30 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:38 |