Ohjelma Grand Prix 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntai-ilta
Lähtölista Laji 31
|
Kilpailu |
Grand Prix 1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
14:18 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
18 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 31, 100m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (2) |
ME: Cameron VAN DER BURGH (1988) 55.61 2009-11-15 |
EE: Robin VAN AGGELE (1984) 56.29 2009-12-11 |
PE: Jakob DORCH (1985) 58.12 2009-12-10 |
SE: Eetu Karvonen (1986) 58.37 2014-09-01 |
|
Erä B (2) |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
34 |
1 |
Juho Päivinen |
1996 |
96B112 |
JUK |
|
25m |
1:09.08 |
|
251 |
2 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
96A608 |
SCR |
|
25m |
1:07.98 |
|
158 |
3 |
Samuli Lahti |
1995 |
95B132 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:07.19 |
|
184 |
4 |
William Wihanto |
1994 |
94A747 |
RaisU |
|
25m |
1:05.94 |
|
107 |
5 |
Jakob Nordman |
1996 |
96A934 |
JS-PU |
|
25m |
1:06.43 |
|
250 |
6 |
Antti Kiviaho |
1996 |
96A587 |
SCR |
|
25m |
1:07.77 |
|
98 |
7 |
Eetu Kokkinen |
1995 |
95A333 |
KuUS |
|
25m |
1:08.51 |
|
199 |
8 |
Petri Lampela |
1996 |
96A585 |
KemTU |
|
25m |
1:09.19 |
|
ID |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Aika |
Luokka |
|
294 |
1 |
Tapio Junninen |
1995 |
95A553 |
Vanders |
|
25m |
1:04.39 |
|
132 |
2 |
Miikka Ruohoniemi |
1993 |
93A494 |
SWIM |
|
25m |
1:03.34 |
|
26 |
3 |
Sami Myrén |
1991 |
91A093 |
HSS |
|
25m |
59.82 |
|
76 |
4 |
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
89A286 |
Cetus |
|
25m |
59.76 |
|
37 |
5 |
Andrei Tuomola |
1989 |
89A037 |
JUK |
|
25m |
59.81 |
|
224 |
6 |
Sami Aaltomaa |
1992 |
92A300 |
OU |
|
25m |
1:03.17 |
|
280 |
7 |
Kalle Pyykkönen |
1996 |
96A549 |
UiTa |
|
25m |
1:03.57 |
|
136 |
8 |
Miika Tolvanen |
1996 |
96A432 |
SWIM |
|
25m |
1:04.92 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
14:18 |
|