2018-11-17   18:36:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Ilm.aika  Tila 









 
Allonen Veera  1994  TaTU  94A399  25 m  37.06   
194  Ahonen Milla  1994  SWIM  94A796  25 m  38.50   
205  Hokkanen Jarna  1994  SWIM  94A794  25 m  38.65   
Ilomäki Anniina  1994  TaTU  94A403  25 m  39.09   
348  Mäntylä Melisa  1995  Koo-Vee  95A629  50 m  42.20   
127  Pajunen Emmi  1994  TaUS  94A934  25 m  42.45   
81  Auri Sanna  1994  TaUS  94A031  50 m  43.41   
181  Forma Annika  1994  PoPy  94A235  25 m  44.35   
177  Seppälä-Lindholm Emma  1995  NoPy  95A173  25 m  44.73   
10  377  Vesterbacka Mira  1996  Koo-Vee  96A414  50 m  46.06   
11  421  Syvänen Wendy  1996  ValkUS  96A360  25 m  46.17   
12  159  Bagh Oona von  1994  TaUS  94A407  50 m  46.18   
13  171  Kiuru Iida  1995  NoPy  95A820  25 m  47.41   
14  199  Hagman Johanna  1996  SWIM  96A437  25 m  47.80   
15  266  Hovi Heli  1995  KU  95A126  25 m  48.18   
16  422  Toukola Lilli  1995  ValkUS  95A335  25 m  48.57   
17  44  Porentola Minna  1996  TaTU  96A708  50 m  48.81   
18  175  Ryöti Kamilla  1996  NoPy  96A100  25 m  48.82   
19  394  Hiltula Riina  1997  SiHy  97A012  50 m  49.32   
20  234  Pellinen Veera  1997  SWIM  97A164  50 m  49.59   
21  84  Hammar Hanna  1998  TaUS  98A182  50 m  49.60   
22  315  Elimäki Veera  1996  Koo-Vee  96A065  50 m  50.26   
23  260  Vuorela Ida  1997  SWIM  97A131  50 m  50.95   
24  130  Potkonen Emilia  1998  TaUS  98A146  25 m  50.98   
25  141  Ruohonen Jasmin  1998  TaUS  98A167  50 m  51.21   
26  264  Anttila Emmi  1996  KU  96A133  25 m  51.21   
27  83  Finnberg Emilia  1997  TaUS  97A319  25 m  51.81   
28  105  Koskinen Vilma  1998  TaUS  98A166  50 m  52.22   
29  303  Mäki-Puhtila Rita  1998  LaUS  98A122  25 m  52.60   
30  351  Nieminen Emma  1996  Koo-Vee  96A009  50 m  52.67   
31  229  Niinijärvi Jenica  1996  SWIM  96A435  50 m  52.70   
32  216  Koskinen Juuli  1998  SWIM  98A053  50 m  52.86   
33  20  Kulmala Milla  1998  TaTU  98A117  50 m  52.99   
34  420  Svahn Roosa  1996  JIlves  96A075  50 m  53.81   
35  308  Acevedo Bouhlal  1998  Koo-Vee  98A001  25 m  53.87   
36  129  Potkonen Anniina  1998  TaUS  98A145  50 m  54.08   
37  192  Torkkeli Anni-Leena  1996  PoPy  96A365  25 m  55.35   
38  321  Hyypiä Roosa  1997  Koo-Vee  97A104  50 m  55.96   
39  328  Keljo Oona  1996  Koo-Vee  96A326  50 m  56.26   
40  341  Mattila Laura  1998  Koo-Vee  98A124  50 m  56.35   
41  340  Lumio Alma  1999  Koo-Vee  99A070  50 m  56.36   
42  12  Järvinen Oona  1996  TaTU  96A086  50 m  56.75   
43  310  Aittasalo Aino  1996  Koo-Vee  96A384  50 m  56.89   
44  316  Hakala Jasmine  1997  Koo-Vee  97A362  25 m  56.92   
45  63  Tynkkynen Roosa  1997  TaTU  97A595  50 m  57.08   
46  55  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  57.22   
47  359  Pöysti Kristiina  1997  Koo-Vee  97A314  50 m  57.83   
48  183  Kömi Emilia  1997  PoPy  97A328  25 m  57.86   
49  68  Vulli Kaisa  1999  TaTU  99A120  50 m  57.90   
50  412  Heinjoki Tanja  1999  JIlves  99A007  25 m  58.24   
51  69  Vulli Miina  1997  TaTU  97A206  25 m  58.69   
52  150  Suova Johanna  1999  TaUS  99A118  50 m  59.22   
53  67  Vilponen Saga  1996  TaTU  96A748  25 m  1:00.47   
54  21  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  50 m  1:01.42   
55  86  Harjunpää Iiris  1997  TaUS  97A321  25 m  1:04.07   
56  61  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  1:04.41   
57  28  Lindfors Carita  1998  TaTU  98A123  25 m  1:04.74   
58  27  Liimatta Jenita  1998  TaTU  98A119  50 m  1:06.37   
59  239  Pärnänen Emma  1999  SWIM  99A157  50 m  1:07.12   
60  236  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  50 m  1:07.30   
61  Eloranta Elena  1995  TaTU  95A806  50 m  1:27.49   
62  54  Soukka Terhi  1998  TaTU  98A144  25 m     
63  46  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m     
64  426  Lehtonen Meri-Tuulia  1998  TaTU    25 m     
65  320  Hyppönen Elisabet  1996  Koo-Vee  96A156  25 m     
66  428  Lähteeenmäki Emilia  1995  TaTU    25 m     
67  Eloranta Emilia  1999  TaTU  99A085  25 m     
68  79  Annala Veera  1996  TaUS  96A772  25 m     
69  88  Huhtamo Henni  1997  TaUS  97A636  25 m     
70  89  Huhtanen Suvi  1999  TaUS  99A194  25 m     
71  97  Järvinen Ronja  1998  TaUS  98A374  25 m     
72  120  Miettinen Iiris  1999  TaUS  99A193  25 m     
73  123  Männikkö Emma  1998  TaUS  98A372  25 m     
74  124  Niemelä Alisa  1997  TaUS  97A638  25 m     
75  176  Ryöti Vilma  1999  NoPy  99A198  25 m     
76  149  Suomi Iia-Elisabeth  1995  TaUS  95A946  25 m     
77  157  Varga Julianne  1995  TaUS  95A947  25 m     
78  401  Ojala Iina  1997  SiHy  97A010  25 m     
79  331  Lahtinen Erika  1998  Koo-Vee  98A082  25 m     
80  369  Tahvanainen Ida  1997  Koo-Vee  97A253  25 m     
81  430  Vainio Rosalinda  1997  PoPy    25 m     
82  281  Virtanen Suvi  1995  KU  95A835  25 m     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Työväen Uimarit 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner