2018-11-16   00:11:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

7_S
Laji 7, 100m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Ilm.aika  Tila 









 
224  Majander Riikka  1984  SWIM  84A018  25 m  1:05.53   
263  Niemi Marlene  1992  HSS  92A221  25 m  1:05.80   
211  Kauhanen Hanna  1988  SWIM  88A100  25 m  1:08.26   
78  Albert Maria  1985  TaUS  85A003  25 m  1:08.62   
237  Pirttimäki Emmi-Stina  1983  SWIM  83A023  25 m  1:08.68   
253  Teräväinen Jonna  1991  SWIM  91A252  25 m  1:10.47   
324  Jokinen Reetta  1989  Koo-Vee  89A232  25 m  1:10.67   
371  Tolvanen Jenna  1989  Koo-Vee  89A049  25 m  1:10.71   
148  Suna Sofia  1990  TaUS  90A361  25 m  1:11.38   
10  115  Lähteenmäki Janika  1989  TaUS  89A308  25 m  1:12.30   
11  219  Lajunen Laura  1992  SWIM  92A223  25 m  1:12.78   
12  370  Tennberg Suvi  1992  Koo-Vee  92A501  25 m  1:13.65   
13  126  Nyberg Noora  1992  TaUS  92A681  25 m  1:14.04   
14  203  Hietala Sanja  1992  SWIM  92A678  25 m  1:15.34   
15  122  Mäkelä Emmi  1992  TaUS  92A797  25 m  1:15.60   
16  332  Laine Jonna  1993  Koo-Vee  93A244  25 m  1:15.76   
17  33  Luoto Elsa  1992  TaTU  92A224  25 m  1:16.24   
18  202  Helle Satu  1991  SWIM  91A587  25 m  1:17.26   
19  42  Oksanen Hilma  1990  TaTU  90A358  25 m  1:17.56   
20  205  Hokkanen Jarna  1994  SWIM  94A794  25 m  1:17.86   
21  322  Iso-Kungas Ira  1994  Koo-Vee  94A585  25 m  1:18.04   
22  345  Mäkinen Anna  1995  Koo-Vee  95A388  25 m  1:18.27   
23  209  Jallow Mimosa  1994  SWIM  94A395  25 m  1:18.60   
24  361  Rautalin Emma  1994  Koo-Vee  94A442  25 m  1:18.76   
25  172  Mäki Kaisa  1993  NoPy  93A944  25 m  1:18.87   
26  274  Merilaita Nella  1991  KU  91A357  25 m  1:19.10   
27  215  Kortekallio Lotta  1994  SWIM  94A865  25 m  1:19.52   
28  367  Suntinen Ida-Maria  1993  Koo-Vee  93A562  25 m  1:19.63   
29  10  Jokihaara Piia  1991  TaTU  91A537  25 m  1:20.21   
30  188  Peräkorpi Elisa  1994  PoPy  94A373  25 m  1:22.52   
31  309  Ahokas Anu  1994  Koo-Vee  94A586  25 m  1:22.76   
32  410  Heinjoki Marjo  1992  JIlves  92A441  25 m  1:22.89   
33  278  Rantala Anni  1994  KU  94A559  25 m  1:22.92   
34  343  Mustonen Anniina  1992  Koo-Vee  92A500  25 m  1:22.99   
35  348  Mäntylä Melisa  1995  Koo-Vee  95A629  25 m  1:23.36   
36  302  Mesterton Ella  1995  LaUS  95A439  25 m  1:24.05   
37  184  Laitinen Jenna  1994  PoPy  94A371  25 m  1:24.40   
38  334  Lampinen Elina  1995  Koo-Vee  95A625  25 m  1:24.40   
39  291  Jämsä Janica  1995  LaUS  95A176  25 m  1:27.69   
40  276  Mäkinen Tuulia  1993  KU  93A194  25 m  1:27.93   
41  279  Rantala Iida  1994  KU  94A561  25 m  1:28.11   
42  162  Ylirönni Nita  1993  TaUS  93A567  25 m  1:28.23   
43  112  Laine Roosa  1995  TaUS  95A825  25 m  1:28.30   
44  323  Iso-Kungas Nora  1996  Koo-Vee  96A415  25 m  1:28.74   
45  31  Litmanen Siina  1994  TaTU  94A476  25 m  1:29.15   
46  29  Lindfors Harriet  1993  TaTU  93A408  25 m  1:29.18   
47  136  Rantanen Noora  1996  TaUS  96A666  25 m  1:29.30   
48  62  Tynkkynen Katariina  1994  TaTU  94A400  25 m  1:31.08   
49  201  Heinämäki Kati  1995  SWIM  95A278  25 m  1:31.67   
50  191  Siekkinen Satu  1994  PoPy  94A119  25 m  1:33.12   
51  41  Oksanen Helka  1995  TaTU  95A751  25 m  1:34.43   
52  133  Rajamäki Anni  1996  TaUS  96A332  25 m  1:34.85   
53  270  Koivisto Katri  1996  KU  96A669  25 m  1:35.11   
54  186  Mäkinen Emilia  1994  PoPy  94A133  25 m  1:35.59   
55  234  Pellinen Veera  1997  SWIM  97A164  25 m  1:37.08   
56  204  Hiltunen Katja  1995  SWIM  95A730  25 m  1:39.20   
57  377  Vesterbacka Mira  1996  Koo-Vee  96A414  25 m  1:43.04   
58  139  Ritala Emma  1996  TaUS  96A148  25 m  1:43.09   
59  94  Jalava Saana  1992  TaUS  92A684  25 m     
60  91  Iiponen Krista  1995  TaUS  95A148  25 m     
61  81  Auri Sanna  1994  TaUS  94A031  25 m     
62  66  Vasko Oona  1991  TaTU  91A166  25 m     
63  240  Rahikkala Maria-Sofia  1993  SWIM  93A893  25 m     
64  58  Toivonen Essi  1994  TaTU  94A088  25 m     
65  56  Stranius Tia  1994  TaTU  94A798  25 m     
66  217  Koskinen Reetta  1990  SWIM  90A065  25 m     
67  338  Liinpää Sofi  1995  Koo-Vee  95A079  25 m     
68  319  Huura Janni  1996  Koo-Vee  96A336  25 m     
69  40  Näsi Marja-Terttu  1993  TaTU  93A761  25 m     
70  37  Miettinen Milja  1996  TaTU  96A147  25 m     
71  416  Luukko Annika  1995  JIlves  95A298  25 m     
72  220  Lappalainen Jenny-Julia  1994  SWIM  94A791  25 m     
73  225  Makkonen Johanna  1993  SWIM  93A894  25 m     
74  230  Oikari Katri  1994  SWIM  94A305  25 m     
75  Jokelainen Katja  1994  TaTU  94A081  25 m     
76  52  Ritter Maria  1994  TaTU  94A075  25 m     
77  206  Hyökyvaara Sophia  1990  SWIM  90A421  25 m     
78  245  Salmijärvi Suvi  1986  SWIM  86A034  25 m     
79  198  Haapamäki Laura  1993  SWIM  93A251  25 m     
80  244  Ropponen Roosa  1995  SWIM  95A041  25 m     
81  312  Alonen Heidi  1995  Koo-Vee  95A497  25 m     
82  254  Toikkanen Maija  1994  SWIM  94A793  25 m     
83  210  Jantunen Moona  1994  SWIM  94A099  25 m     
84  173  Ojala Camilla  1994  NoPy  94A404  25 m     
85  96  Järvinen Emmi  1992  TaUS  92A320  25 m     
86  168  Kaakkolammi Riina  1994  NoPy  94A453  25 m     
87  419  Svahn Miira  1994  JIlves  94A072  25 m     
88  208  Jakosuo Hanna  1993  SWIM  93A873  25 m     
89  Eloranta Elena  1995  TaTU  95A806  25 m     
90  127  Pajunen Emmi  1994  TaUS  94A934  25 m     
91  364  Siitonen Laura  1995  Koo-Vee  95A626  25 m     
92  365  Simola Ella  1994  Koo-Vee  94A398  25 m     
93  121  Mäenpää Linda  1993  TaUS  93A765  25 m     
94  346  Mäkinen Kaisa  1995  Koo-Vee  95A633  25 m     
95  261  Vuorela Siiri  1994  SWIM  94A932  25 m     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Työväen Uimarit 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner