2018-11-17   18:21:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

17_S
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Ilm.aika  Tila 









 
115  Lähteenmäki Janika  1989  TaUS  89A308  25 m  1:13.35   
218  Kunavitsh Viktoria  1989  SWIM  89A086  25 m  1:16.58   
66  Vasko Oona  1991  TaTU  91A166  25 m  1:18.84   
126  Nyberg Noora  1992  TaUS  92A681  25 m  1:18.87   
398  Kollanus Noora  1991  SiHy  91A474  50 m  1:18.98   
206  Hyökyvaara Sophia  1990  SWIM  90A421  50 m  1:19.41   
397  Kollanus Kaisla  1993  SiHy  93A027  50 m  1:19.80   
42  Oksanen Hilma  1990  TaTU  90A358  25 m  1:20.21   
Allonen Veera  1994  TaTU  94A399  50 m  1:20.34   
10  202  Helle Satu  1991  SWIM  91A587  50 m  1:20.80   
11  253  Teräväinen Jonna  1991  SWIM  91A252  25 m  1:20.82   
12  237  Pirttimäki Emmi-Stina  1983  SWIM  83A023  50 m  1:21.44   
13  345  Mäkinen Anna  1995  Koo-Vee  95A388  50 m  1:21.59   
14  370  Tennberg Suvi  1992  Koo-Vee  92A501  50 m  1:21.87   
15  252  Terho Mira  1992  SWIM  92A315  25 m  1:21.87   
16  Ikonen Tanja  1989  TaTU  89A354  50 m  1:22.00   
17  392  Fröblom Sini  1995  SiHy  95A029  50 m  1:22.27   
18  211  Kauhanen Hanna  1988  SWIM  88A100  50 m  1:22.29   
19  332  Laine Jonna  1993  Koo-Vee  93A244  25 m  1:22.92   
20  194  Ahonen Milla  1994  SWIM  94A796  25 m  1:23.73   
21  172  Mäki Kaisa  1993  NoPy  93A944  25 m  1:24.77   
22  410  Heinjoki Marjo  1992  JIlves  92A441  25 m  1:25.62   
23  Ilomäki Anniina  1994  TaTU  94A403  50 m  1:25.70   
24  274  Merilaita Nella  1991  KU  91A357  25 m  1:26.08   
25  309  Ahokas Anu  1994  Koo-Vee  94A586  50 m  1:27.48   
26  399  Kuitunen Kaisa  1994  SiHy  94A105  50 m  1:27.50   
27  219  Lajunen Laura  1992  SWIM  92A223  50 m  1:27.51   
28  156  Ucar Selma  1995  TaUS  95A756  25 m  1:27.66   
29  245  Salmijärvi Suvi  1986  SWIM  86A034  50 m  1:28.30   
30  138  Riiho Fanni  1995  TaUS  95A755  25 m  1:28.46   
31  348  Mäntylä Melisa  1995  Koo-Vee  95A629  50 m  1:28.85   
32  371  Tolvanen Jenna  1989  Koo-Vee  89A049  50 m  1:29.35   
33  205  Hokkanen Jarna  1994  SWIM  94A794  50 m  1:29.53   
34  343  Mustonen Anniina  1992  Koo-Vee  92A500  50 m  1:29.97   
35  330  Lahtinen Emilia  1996  Koo-Vee  96A339  50 m  1:30.05   
36  278  Rantala Anni  1994  KU  94A559  25 m  1:31.08   
37  188  Peräkorpi Elisa  1994  PoPy  94A373  25 m  1:31.43   
38  361  Rautalin Emma  1994  Koo-Vee  94A442  50 m  1:31.56   
39  208  Jakosuo Hanna  1993  SWIM  93A873  25 m  1:31.60   
40  365  Simola Ella  1994  Koo-Vee  94A398  50 m  1:32.03   
41  95  Javanainen Sara  1996  TaUS  96A675  50 m  1:32.52   
42  81  Auri Sanna  1994  TaUS  94A031  50 m  1:32.62   
43  35  Manninen Eveliina  1993  TaTU  93A896  25 m  1:33.11   
44  117  Marttila Mira  1993  TaUS  93A341  50 m  1:33.87   
45  127  Pajunen Emmi  1994  TaUS  94A934  50 m  1:34.05   
46  159  Bagh Oona von  1994  TaUS  94A407  25 m  1:34.59   
47  52  Ritter Maria  1994  TaTU  94A075  25 m  1:35.49   
48  215  Kortekallio Lotta  1994  SWIM  94A865  50 m  1:35.50   
49  367  Suntinen Ida-Maria  1993  Koo-Vee  93A562  50 m  1:36.24   
50  177  Seppälä-Lindholm Emma  1995  NoPy  95A173  50 m  1:36.42   
51  247  Sinikunnas Vivia  1995  SWIM  95A748  50 m  1:36.45   
52  31  Litmanen Siina  1994  TaTU  94A476  25 m  1:37.01   
53  377  Vesterbacka Mira  1996  Koo-Vee  96A414  50 m  1:37.43   
54  181  Forma Annika  1994  PoPy  94A235  50 m  1:37.81   
55  276  Mäkinen Tuulia  1993  KU  93A194  25 m  1:38.64   
56  402  Parviainen Mari  1995  SiHy  95A028  50 m  1:39.15   
57  191  Siekkinen Satu  1994  PoPy  94A119  25 m  1:40.39   
58  171  Kiuru Iida  1995  NoPy  95A820  50 m  1:40.78   
59  41  Oksanen Helka  1995  TaTU  95A751  25 m  1:41.42   
60  133  Rajamäki Anni  1996  TaUS  96A332  50 m  1:41.51   
61  210  Jantunen Moona  1994  SWIM  94A099  25 m  1:41.55   
62  199  Hagman Johanna  1996  SWIM  96A437  50 m  1:42.60   
63  334  Lampinen Elina  1995  Koo-Vee  95A625  50 m  1:42.91   
64  240  Rahikkala Maria-Sofia  1993  SWIM  93A893  50 m  1:43.26   
65  175  Ryöti Kamilla  1996  NoPy  96A100  25 m  1:44.56   
66  266  Hovi Heli  1995  KU  95A126  50 m  1:44.71   
67  204  Hiltunen Katja  1995  SWIM  95A730  50 m  1:44.90   
68  110  Kunnari Katariina  1997  TaUS  97A170  50 m  1:45.13   
69  244  Ropponen Roosa  1995  SWIM  95A041  50 m  1:45.99   
70  422  Toukola Lilli  1995  ValkUS  95A335  50 m  1:46.13   
71  141  Ruohonen Jasmin  1998  TaUS  98A167  50 m  1:46.20   
72  152  Träskilä Emilia  1997  TaUS  97A282  50 m  1:48.86   
73  198  Haapamäki Laura  1993  SWIM  93A251  50 m  1:49.00   
74  338  Liinpää Sofi  1995  Koo-Vee  95A079  50 m  1:50.52   
75  101  Karppi Laura  1997  TaUS  97A088  50 m  1:50.78   
76  139  Ritala Emma  1996  TaUS  96A148  25 m  1:51.96   
77  260  Vuorela Ida  1997  SWIM  97A131  50 m  1:52.90   
78  228  Moisio Olivia  1996  SWIM  96A311  50 m  1:53.13   
79  411  Heinjoki Petra  1997  JIlves  97A054  50 m  1:55.34   
80  Jokelainen Katja  1994  TaTU  94A081  25 m  2:04.64   
81  417  Pasanen Enni  1997  JIlves  97A351  25 m     
82  10  Jokihaara Piia  1991  TaTU  91A537  25 m     
83  201  Heinämäki Kati  1995  SWIM  95A278  25 m     
84  281  Virtanen Suvi  1995  KU  95A835  25 m     
85  312  Alonen Heidi  1995  Koo-Vee  95A497  25 m     
86  91  Iiponen Krista  1995  TaUS  95A148  25 m     
87  94  Jalava Saana  1992  TaUS  92A684  25 m     
88  280  Tervonen Mikaela  1995  KU  95A013  25 m     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Työväen Uimarit 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner