2018-11-14   10:00:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

12_S
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Ilm.aika  Tila 









 
102  Kastarinen Roope  1994  TaUS  94A478  25 m  28.76   
146  Stenroos Olli  1994  TaUS  94A477  50 m  36.22   
193  Abbas-Hashimi Farhan  1996  SWIM  96A642  50 m  37.75   
433  Jõeste Karl  1996  KALEV    25 m  38.24   
107  Kouvo Elias  1994  TaUS  94A902  50 m  38.67   
161  Ylirönni Nico  1994  TaUS  94A986  25 m  39.20   
111  Kuustie Arttu  1994  TaUS  94A100  25 m  39.82   
103  Knuuttila Henry  1995  TaUS  95A030  50 m  41.74   
374  Varjoranta Rasmus  1997  Koo-Vee  97A573  50 m  42.07   
10  243  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  50 m  42.17   
11  185  Levola Sakari  1996  PoPy  96A204  25 m  43.00   
12  250  Suomela Viljami  1994  SWIM  94A161  50 m  43.50   
13  140  Ritala Topi-Matti  1996  TaUS  96A094  25 m  43.84   
14  114  Lannetta Timi  1996  TaUS  96A222  25 m  44.13   
15  106  Kouhi Lauri  1994  TaUS  94A240  25 m  44.64   
16  158  Virta Pietari  1997  TaUS  97A280  50 m  45.07   
17  368  Suomela Ville  1997  Koo-Vee  97A034  50 m  45.36   
18  137  Rantanen Nuutti  1995  TaUS  95A807  25 m  47.22   
19  347  Mäkinen Oskari  1997  Koo-Vee  97A575  50 m  47.36   
20  265  Haapala Ville  1997  KU  97A363  25 m  47.56   
21  23  Lemetti Joel  1996  TaTU  96A093  50 m  47.57   
22  339  Lindberg Pyry  1996  Koo-Vee  96A723  50 m  47.81   
23  257  Vainio Valtteri  1994  SWIM  94A301  50 m  48.20   
24  145  Seppä Juuso  1997  TaUS  97A269  50 m  49.08   
25  98  Kaarlenkaski Artturi  1997  TaUS  97A304  50 m  49.18   
26  108  Kukkonen Pauli  1997  TaUS  97A283  50 m  51.41   
27  297  Laaksonen Olli  1998  LaUS  98A221  50 m  51.43   
28  375  Vataja Kaj  1995  Koo-Vee  95A628  50 m  53.15   
29  295  Kuosmanen Jami  1998  LaUS  98A227  25 m  53.26   
30  104  Knuuttila Rene  1997  TaUS  97A299  50 m  53.31   
31  190  Siekkinen Eetu  1995  PoPy  95A135  25 m  53.36   
32  366  Stenman Rafael  1997  Koo-Vee  97A581  50 m  54.65   
33  294  Koponen Väinö  2001  LaUS  01A002  50 m  55.70   
34  151  Suova Mikko  1997  TaUS  97A311  50 m  56.76   
35  51  Razumov Vitali  1997  TaTU  97A332  25 m  57.62   
36  273  Manninen Matias  1998  KU  98A276  25 m  59.30   
37  288  El-Idi Firas  2001  LaUS  01A005  25 m  59.73   
38  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  1:02.03   
39  232  Palmi Jani  1994  SWIM  94A259  25 m     
40  298  Laine Miika  1998  LaUS    25 m     
41  80  Auri Arto  1997  TaUS  97A339  25 m     
42  82  Bouhlal Yonas  1997  TaUS  97A640  25 m     
43  90  Husari Miko  1997  TaUS  97A639  25 m     
44  125  Nyberg Jimmy  1996  TaUS  96A773  25 m     
45  293  Kinnunen Leevi  1998  LaUS  98A371  25 m     
46  132  Rajala Wiljami  1996  TaUS  96A771  25 m     
47  269  Jokiniemi Joonatan  1998  KU  98A376  25 m     
48  282  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  25 m     
49  272  Lehtonen Samu  1994  KU  94A104  25 m     
50  109  Kulmala Henrikki  1996  TaUS  96A774  25 m     
51  99  Kaarlenkaski Verneri  1999  TaUS  99A192  25 m     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Työväen Uimarit 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner