2018-11-16   17:04:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

11_S
Laji 11, 200m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Ilm.aika  Tila 









 
219  Lajunen Laura  1992  SWIM  92A223  50 m  2:14.21   
406  Virta Noora  1992  SiHy  92A669  50 m  2:15.75   
431  Põder Ännifriid  1994  KALEV    25 m  2:15.87   
96  Järvinen Emmi  1992  TaUS  92A320  25 m  2:17.03   
398  Kollanus Noora  1991  SiHy  91A474  50 m  2:17.08   
425  Nuosiainen Hanna  1991  SiHy    25 m  2:17.31   
397  Kollanus Kaisla  1993  SiHy  93A027  50 m  2:19.04   
246  Savioja Heidi  1988  SWIM  88A019  25 m  2:19.45   
122  Mäkelä Emmi  1992  TaUS  92A797  25 m  2:20.83   
10  252  Terho Mira  1992  SWIM  92A315  25 m  2:21.18   
11  156  Ucar Selma  1995  TaUS  95A756  50 m  2:22.01   
12  322  Iso-Kungas Ira  1994  Koo-Vee  94A585  50 m  2:23.73   
13  121  Mäenpää Linda  1993  TaUS  93A765  25 m  2:24.18   
14  203  Hietala Sanja  1992  SWIM  92A678  50 m  2:26.36   
15  142  Saarteinen Salla  1994  TaUS  94B006  25 m  2:26.98   
16  126  Nyberg Noora  1992  TaUS  92A681  25 m  2:27.54   
17  66  Vasko Oona  1991  TaTU  91A166  25 m  2:27.87   
18  33  Luoto Elsa  1992  TaTU  92A224  25 m  2:27.96   
19  138  Riiho Fanni  1995  TaUS  95A755  50 m  2:28.38   
20  278  Rantala Anni  1994  KU  94A559  25 m  2:29.04   
21  173  Ojala Camilla  1994  NoPy  94A404  25 m  2:29.19   
22  274  Merilaita Nella  1991  KU  91A357  25 m  2:30.91   
23  225  Makkonen Johanna  1993  SWIM  93A894  25 m  2:31.50   
24  94  Jalava Saana  1992  TaUS  92A684  25 m  2:31.81   
25  38  Miettinen Sanniina  1993  TaTU  93A568  25 m  2:31.97   
26  399  Kuitunen Kaisa  1994  SiHy  94A105  50 m  2:32.32   
27  247  Sinikunnas Vivia  1995  SWIM  95A748  50 m  2:32.34   
28  117  Marttila Mira  1993  TaUS  93A341  25 m  2:33.00   
29  10  Jokihaara Piia  1991  TaTU  91A537  25 m  2:33.69   
30  402  Parviainen Mari  1995  SiHy  95A028  50 m  2:34.11   
31  279  Rantala Iida  1994  KU  94A561  25 m  2:35.30   
32  112  Laine Roosa  1995  TaUS  95A825  50 m  2:35.83   
33  300  Levonen Anna  1995  LaUS  95A793  25 m  2:38.52   
34  275  Mäki Senna  1997  KU  97A518  25 m  2:40.36   
35  220  Lappalainen Jenny-Julia  1994  SWIM  94A791  50 m  2:40.66   
36  360  Rajala Satu  1992  Koo-Vee  92A139  50 m  2:45.91   
37  208  Jakosuo Hanna  1993  SWIM  93A873  25 m  2:46.10   
38  Haanpää Elise  1995  TaTU  95A752  50 m  2:46.10   
39  276  Mäkinen Tuulia  1993  KU  93A194  25 m  2:47.35   
40  323  Iso-Kungas Nora  1996  Koo-Vee  96A415  50 m  2:48.00   
41  392  Fröblom Sini  1995  SiHy  95A029  25 m  2:48.30   
42  302  Mesterton Ella  1995  LaUS  95A439  25 m  2:49.00   
43  62  Tynkkynen Katariina  1994  TaTU  94A400  50 m  2:50.27   
44  280  Tervonen Mikaela  1995  KU  95A013  25 m  2:50.44   
45  56  Stranius Tia  1994  TaTU  94A798  50 m  2:55.76   
46  29  Lindfors Harriet  1993  TaTU  93A408  25 m  2:56.84   
47  187  Palenius Ida  1996  PoPy  96A738  25 m  2:57.12   
48  270  Koivisto Katri  1996  KU  96A669  50 m  3:03.32   
49  113  Laine Veera  1997  TaUS  97A023  25 m  3:04.03   
50  58  Toivonen Essi  1994  TaTU  94A088  25 m  3:24.00   
51  335  Laurikkala Nella  1997  Koo-Vee  97A577  25 m  3:24.94   
52  Ikonen Tanja  1989  TaTU  89A354  25 m     
53  35  Manninen Eveliina  1993  TaTU  93A896  25 m     
54  40  Näsi Marja-Terttu  1993  TaTU  93A761  25 m     
55  37  Miettinen Milja  1996  TaTU  96A147  25 m     
56  198  Haapamäki Laura  1993  SWIM  93A251  25 m     
57  217  Koskinen Reetta  1990  SWIM  90A065  25 m     
58  240  Rahikkala Maria-Sofia  1993  SWIM  93A893  25 m     
59  263  Niemi Marlene  1992  HSS  92A221  25 m     
60  281  Virtanen Suvi  1995  KU  95A835  25 m     
61  291  Jämsä Janica  1995  LaUS  95A176  25 m     
62  310  Aittasalo Aino  1996  Koo-Vee  96A384  25 m     
63  315  Elimäki Veera  1996  Koo-Vee  96A065  25 m     
64  319  Huura Janni  1996  Koo-Vee  96A336  25 m     
65  320  Hyppönen Elisabet  1996  Koo-Vee  96A156  25 m     
66  346  Mäkinen Kaisa  1995  Koo-Vee  95A633  25 m     
67  351  Nieminen Emma  1996  Koo-Vee  96A009  25 m     
68  364  Siitonen Laura  1995  Koo-Vee  95A626  25 m     
69  379  Virta Nea  1996  Koo-Vee  96A141  25 m     
70  226  Makkonen Wilma  1996  SWIM  96A214  25 m     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Työväen Uimarit 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner