2018-11-14   10:21:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Erälista Laji 5
Erälista 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren uinnit    Tulostuspäivämäärä  27 syyskuu 2008   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:57   
  Järjestäjä  Tampereen Työväen Uimarit         
 
 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
               
               
350  Ella Nieminen  1998  98A128  Koo-Vee    25m   
97  Ronja Järvinen  1998  98A374  TaUS    25m   
89  Suvi Huhtanen  1999  99A194  TaUS    25m   
               
               
               

 
Erä 2 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
               
119  Sonja Mattila  1999  99A195  TaUS    25m   
153  Maria Tuokko  1997  97A637  TaUS    25m   
88  Henni Huhtamo  1997  97A636  TaUS    25m   
124  Alisa Niemelä  1997  97A638  TaUS    25m   
120  Iiris Miettinen  1999  99A193  TaUS    25m   
401  Iina Ojala  1997  97A010  SiHy    25m   
               

 
Erä 3 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
123  Emma Männikkö  1998  98A372  TaUS    25m   
340  Alma Lumio  1999  99A070  Koo-Vee    25m   
176  Vilma Ryöti  1999  99A198  NoPy    25m   
306  Pinja Ravi  2000  00A056  LaUS    25m   
307  Amanda Vilenius  1999  99A067  LaUS    25m   
328  Oona Keljo  1996  96A326  Koo-Vee    25m   
143  Senja Saarteinen  1999  99A196  TaUS    25m   
135  Iida-Maria Rantanen  1998  98A373  TaUS    25m   

 
Erä 4 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
79  Veera Annala  1996  96A772  TaUS    25m   
296  Iida Kärkkäinen  1999  99A109  LaUS    25m  1:19.22 
Emilia Eloranta  1999  99A085  TaTU    50m  1:00.10 
28  Carita Lindfors  1998  98A123  TaTU    25m  57.74 
333  Vilma Lamminen  1997  97A288  Koo-Vee    25m  1:00.10 
54  Terhi Soukka  1998  98A144  TaTU    50m  1:11.82 
426  Meri-Tuulia Lehtonen  1998    TaTU    25m   
359  Kristiina Pöysti  1997  97A314  Koo-Vee    25m   

 
Erä 5 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
292  Ronja Kakkonen  1999  99A079  LaUS    25m  55.67 
239  Emma Pärnänen  1999  99A157  SWIM    50m  53.74 
301  Elena Marola  2000  00A021  LaUS    50m  52.96 
27  Jenita Liimatta  1998  98A119  TaTU    50m  52.03 
304  Roosa Penttinen  2000  00A033  LaUS    50m  52.88 
86  Iiris Harjunpää  1997  97A321  TaUS    50m  53.56 
46  Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  54.17 
192  Annileena Torkkeli  1996  96A365  PoPy    25m  57.07 

 
Erä 6 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
236  Sonja Pentti  1999  99A133  SWIM    50m  50.90 
305  Lotta Raiski  1998  98A210  LaUS    25m  47.47 
61  Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  46.67 
417  Enni Pasanen  1997  97A351  JIlves    50m  46.38 
412  Tanja Heinjoki  1999  99A007  JIlves    25m  46.52 
287  Julia Bruneau  1999  99A066  LaUS    50m  47.37 
68  Kaisa Vulli  1999  99A120  TaTU    50m  49.44 
372  Linda Toppari  2000  00A018  Koo-Vee    50m  51.98 

 
Erä 7 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
130  Emilia Potkonen  1998  98A146  TaUS    50m  45.49 
290  Sanni Ikonen  1998  98A220  LaUS    25m  45.35 
286  Melek Ayarci  1999  99A045  LaUS    50m  44.86 
413  Matilda Järvinen  1997  97A365  JIlves    50m  44.71 
299  Iina Lallo  1998  98A207  LaUS    50m  44.83 
55  Tiina Soukka  1996  96A746  TaTU    50m  45.21 
25  Liisa Lepola  1998  98A118  TaTU    50m  45.48 
150  Johanna Suova  1999  99A118  TaUS    50m  45.83 

 
Erä 8 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
229  Jenica Niinijärvi  1996  96A435  SWIM    25m  44.60 
411  Petra Heinjoki  1997  97A054  JIlves    50m  44.17 
303  Rita Mäki-Puhtila  1998  98A122  LaUS    25m  43.88 
67  Saga Vilponen  1996  96A748  TaTU    50m  43.47 
308  Bouhlal Acevedo  1998  98A001  Koo-Vee    50m  43.67 
321  Roosa Hyypiä  1997  97A104  Koo-Vee    50m  44.00 
18  Jonna Koskinen  1997  97A307  TaTU    50m  44.58 
341  Laura Mattila  1998  98A124  Koo-Vee    50m  44.69 

 
Erä 9 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
353  Eveliina Niskanen  1997  97A238  Koo-Vee    50m  42.45 
63  Roosa Tynkkynen  1997  97A595  TaTU    25m  42.23 
228  Olivia Moisio  1996  96A311  SWIM    50m  41.30 
83  Emilia Finnberg  1997  97A319  TaUS    50m  40.62 
183  Emilia Kömi  1997  97A328  PoPy    25m  41.00 
169  Mari Kausiala  1997  97A442  NoPy    25m  41.82 
69  Miina Vulli  1997  97A206  TaTU    50m  42.35 
12  Oona Järvinen  1996  96A086  TaTU    50m  43.44 

 
Erä 10 (12) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
139  Emma Ritala  1996  96A148  TaUS    50m  40.27 
101  Laura Karppi  1997  97A088  TaUS    50m  40.03 
394  Riina Hiltula  1997  97A012  SiHy    25m  39.24 
430  Rosalinda Vainio  1997    PoPy    25m  38.91 
152  Emilia Träskilä  1997  97A282  TaUS    50m  39.13 
110  Katariina Kunnari  1997  97A170  TaUS    25m  39.68 
44  Minna Porentola  1996  96A708  TaTU    50m  40.25 
166  Tea Hirvinen  1996  96A499  NoPy    25m  40.54 

 
Erä 11 (12) (10 vuosi ja nuorempi) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
21  Mona Kunnas  1998  98A139  TaTU    50m  43.31 
129  Anniina Potkonen  1998  98A145  TaUS    50m  42.60 
105  Vilma Koskinen  1998  98A166  TaUS    50m  40.32 
84  Hanna Hammar  1998  98A182  TaUS    50m  35.79 
141  Jasmin Ruohonen  1998  98A167  TaUS    50m  37.78 
85  Heini Hammar  1999  99A148  TaUS    50m  41.87 
216  Juuli Koskinen  1998  98A053  SWIM    50m  43.07 
20  Milla Kulmala  1998  98A117  TaTU    50m  43.31 

 
Erä 12 (12) (11 - 12 vuosi) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
420  Roosa Svahn  1996  96A075  JIlves    50m  38.29 
421  Wendy Syvänen  1996  96A360  ValkUS    50m  36.82 
136  Noora Rantanen  1996  96A666  TaUS    50m  35.67 
95  Sara Javanainen  1996  96A675  TaUS    50m  34.41 
187  Ida Palenius  1996  96A738  PoPy    25m  35.00 
330  Emilia Lahtinen  1996  96A339  Koo-Vee    50m  35.79 
264  Emmi Anttila  1996  96A133  KU    50m  37.99 
133  Anni Rajamäki  1996  96A332  TaUS    25m  38.81 

 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Työväen Uimarit 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner