2018-11-16   00:52:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Erälista Laji 17
Erälista 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren uinnit    Tulostuspäivämäärä  27 syyskuu 2008   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:57   
  Järjestäjä  Tampereen Työväen Uimarit         
 
 
 
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
94  Saana Jalava  1992  92A684  TaUS    25m   
312  Heidi Alonen  1995  95A497  Koo-Vee    25m   
201  Kati Heinämäki  1995  95A278  SWIM    25m   
417  Enni Pasanen  1997  97A351  JIlves    25m   
10  Piia Jokihaara  1991  91A537  TaTU    25m   
281  Suvi Virtanen  1995  95A835  KU    25m   
91  Krista Iiponen  1995  95A148  TaUS    25m   
280  Mikaela Tervonen  1995  95A013  KU    25m   

 
Erä 2 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
411  Petra Heinjoki  1997  97A054  JIlves    50m  1:55.34 
260  Ida Vuorela  1997  97A131  SWIM    50m  1:52.90 
101  Laura Karppi  1997  97A088  TaUS    50m  1:50.78 
198  Laura Haapamäki  1993  93A251  SWIM    50m  1:49.00 
338  Sofi Liinpää  1995  95A079  Koo-Vee    50m  1:50.52 
139  Emma Ritala  1996  96A148  TaUS    25m  1:51.96 
228  Olivia Moisio  1996  96A311  SWIM    50m  1:53.13 
Katja Jokelainen  1994  94A081  TaTU    25m  2:04.64 

 
Erä 3 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
141  Jasmin Ruohonen  1998  98A167  TaUS    50m  1:46.20 
244  Roosa Ropponen  1995  95A041  SWIM    50m  1:45.99 
204  Katja Hiltunen  1995  95A730  SWIM    50m  1:44.90 
175  Kamilla Ryöti  1996  96A100  NoPy    25m  1:44.56 
266  Heli Hovi  1995  95A126  KU    50m  1:44.71 
110  Katariina Kunnari  1997  97A170  TaUS    50m  1:45.13 
422  Lilli Toukola  1995  95A335  ValkUS    50m  1:46.13 
152  Emilia Träskilä  1997  97A282  TaUS    50m  1:48.86 

 
Erä 4 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
334  Elina Lampinen  1995  95A625  Koo-Vee    50m  1:42.91 
210  Moona Jantunen  1994  94A099  SWIM    25m  1:41.55 
41  Helka Oksanen  1995  95A751  TaTU    25m  1:41.42 
191  Satu Siekkinen  1994  94A119  PoPy    25m  1:40.39 
171  Iida Kiuru  1995  95A820  NoPy    50m  1:40.78 
133  Anni Rajamäki  1996  96A332  TaUS    50m  1:41.51 
199  Johanna Hagman  1996  96A437  SWIM    50m  1:42.60 
240  Maria-Sofia Rahikkala  1993  93A893  SWIM    50m  1:43.26 

 
Erä 5 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
276  Tuulia Mäkinen  1993  93A194  KU    25m  1:38.64 
377  Mira Vesterbacka  1996  96A414  Koo-Vee    50m  1:37.43 
247  Vivia Sinikunnas  1995  95A748  SWIM    50m  1:36.45 
215  Lotta Kortekallio  1994  94A865  SWIM    50m  1:35.50 
367  Ida-Maria Suntinen  1993  93A562  Koo-Vee    50m  1:36.24 
31  Siina Litmanen  1994  94A476  TaTU    25m  1:37.01 
181  Annika Forma  1994  94A235  PoPy    50m  1:37.81 
402  Mari Parviainen  1995  95A028  SiHy    50m  1:39.15 

 
Erä 6 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
159  Oona von Bagh  1994  94A407  TaUS    25m  1:34.59 
117  Mira Marttila  1993  93A341  TaUS    50m  1:33.87 
81  Sanna Auri  1994  94A031  TaUS    50m  1:32.62 
208  Hanna Jakosuo  1993  93A873  SWIM    25m  1:31.60 
365  Ella Simola  1994  94A398  Koo-Vee    50m  1:32.03 
35  Eveliina Manninen  1993  93A896  TaTU    25m  1:33.11 
127  Emmi Pajunen  1994  94A934  TaUS    50m  1:34.05 
52  Maria Ritter  1994  94A075  TaTU    25m  1:35.49 

 
Erä 7 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
188  Elisa Peräkorpi  1994  94A373  PoPy    25m  1:31.43 
343  Anniina Mustonen  1992  92A500  Koo-Vee    50m  1:29.97 
371  Jenna Tolvanen  1989  89A049  Koo-Vee    50m  1:29.35 
219  Laura Lajunen  1992  92A223  SWIM    50m  1:27.51 
245  Suvi Salmijärvi  1986  86A034  SWIM    50m  1:28.30 
205  Jarna Hokkanen  1994  94A794  SWIM    50m  1:29.53 
278  Anni Rantala  1994  94A559  KU    25m  1:31.08 
361  Emma Rautalin  1994  94A442  Koo-Vee    50m  1:31.56 

 
Erä 8 (11) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
410  Marjo Heinjoki  1992  92A441  JIlves    25m  1:25.62 
Tanja Ikonen  1989  89A354  TaTU    50m  1:22.00 
370  Suvi Tennberg  1992  92A501  Koo-Vee    50m  1:21.87 
253  Jonna Teräväinen  1991  91A252  SWIM    25m  1:20.82 
237  Emmi-Stina Pirttimäki  1983  83A023  SWIM    50m  1:21.44 
252  Mira Terho  1992  92A315  SWIM    25m  1:21.87 
211  Hanna Kauhanen  1988  88A100  SWIM    50m  1:22.29 
274  Nella Merilaita  1991  91A357  KU    25m  1:26.08 

 
Erä 9 (11) (13 vuosi ja nuorempi) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
95  Sara Javanainen  1996  96A675  TaUS    50m  1:32.52 
348  Melisa Mäntylä  1995  95A629  Koo-Vee    50m  1:28.85 
156  Selma Ucar  1995  95A756  TaUS    25m  1:27.66 
345  Anna Mäkinen  1995  95A388  Koo-Vee    50m  1:21.59 
392  Sini Fröblom  1995  95A029  SiHy    50m  1:22.27 
138  Fanni Riiho  1995  95A755  TaUS    25m  1:28.46 
330  Emilia Lahtinen  1996  96A339  Koo-Vee    50m  1:30.05 
177  Emma Seppälä-Lindholm  1995  95A173  NoPy    50m  1:36.42 

 
Erä 10 (11) (14 - 15 vuosi) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
309  Anu Ahokas  1994  94A586  Koo-Vee    50m  1:27.48 
172  Kaisa Mäki  1993  93A944  NoPy    25m  1:24.77 
332  Jonna Laine  1993  93A244  Koo-Vee    25m  1:22.92 
397  Kaisla Kollanus  1993  93A027  SiHy    50m  1:19.80 
Veera Allonen  1994  94A399  TaTU    50m  1:20.34 
194  Milla Ahonen  1994  94A796  SWIM    25m  1:23.73 
Anniina Ilomäki  1994  94A403  TaTU    50m  1:25.70 
399  Kaisa Kuitunen  1994  94A105  SiHy    50m  1:27.50 

 
Erä 11 (11) (16 - 99 vuosi) 
 
ID  Rata  Nimi  Syntymävuosi  Lisenssi  Seura    Allas  Aika 
 
42  Hilma Oksanen  1990  90A358  TaTU    25m  1:20.21 
398  Noora Kollanus  1991  91A474  SiHy    50m  1:18.98 
66  Oona Vasko  1991  91A166  TaTU    25m  1:18.84 
115  Janika Lähteenmäki  1989  89A308  TaUS    25m  1:13.35 
218  Viktoria Kunavitsh  1989  89A086  SWIM    25m  1:16.58 
126  Noora Nyberg  1992  92A681  TaUS    25m  1:18.87 
206  Sophia Hyökyvaara  1990  90A421  SWIM    50m  1:19.41 
202  Satu Helle  1991  91A587  SWIM    50m  1:20.80 

 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.15 
Lisenssi: Tampereen Työväen Uimarit 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner