Program för UGP 4, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 303 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:08.55 | |
2 | 714 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 1:08.85 | |
3 | 244 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 1:09.59 | |
4 | 250 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 1:13.01 | |
5 | 679 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 1:13.35 | |
6 | 246 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:13.93 | |
7 | 701 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:14.01 | |
8 | 173 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:14.68 | |
9 | 27 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:14.97 | |
10 | 297 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:15.54 | |
11 | 292 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:15.67 | |
12 | 723 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:15.78 | |
13 | 304 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:16.27 | |
14 | 692 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:17.38 | |
15 | 680 | Ehrngren Isabelle | 1999 | TÄBY SIM | BC0699 | 25 m | 1:17.52 | |
16 | 338 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:18.84 | |
17 | 326 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:19.72 | |
18 | 308 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | 1:19.93 | |
19 | 350 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:20.23 | |
20 | 719 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 1:20.25 | |
21 | 699 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:20.48 | |
22 | 356 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:20.56 | |
23 | 343 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:21.82 | |
24 | 322 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:23.01 | |
25 | 47 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 1:23.12 | |
26 | 170 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:23.65 | |
27 | 252 | Wijk Tyra | 2001 | TUREBERG | AY5201 | 25 m | 1:23.97 | |
28 | 314 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 1:24.22 | |
29 | 300 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:24.41 | |
30 | 438 | Åkerblom Irma | 2002 | LIDINGÖ SK | BF1402 | 25 m | 1:24.77 | |
31 | 51 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 1:25.41 | |
32 | 724 | Udd Emma | 1999 | TÄBY SIM | BJ8499 | 25 m | 1:25.51 | |
33 | 674 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:28.04 | |
34 | 247 | Sterner Lovisa | 1999 | TUREBERG | AP7599 | 25 m | 1:28.46 | |
35 | 20 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 1:29.40 | |
36 | 280 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:30.03 | |
37 | 347 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:31.01 | |
38 | 433 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 1:31.40 | |
39 | 328 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:31.73 | |
40 | 293 | Ergon Lova | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ3601 | 25 m | 1:32.38 | |
41 | 334 | Nivenius Susanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM1802 | 25 m | 1:32.87 | |
42 | 289 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 1:34.02 | |
43 | 286 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:34.16 | |
44 | 290 | Engström Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 1:35.64 | |
45 | 327 | Lindström Michaela | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM1800 | 25 m | 1:35.93 | |
46 | 329 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:38.34 | |
47 | 340 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 1:38.55 | |
48 | 313 | Hägerdal Tove | 2002 | SPÅRVÄGEN | BJ3602 | 25 m | 1:38.94 | |
49 | 354 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 1:38.97 | |
50 | 320 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | 1:39.63 | |
51 | 38 | Wrenkler Matilda | 2001 | ÅKERSBERGA | BB1601 | 25 m | 1:41.73 | |
52 | 427 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 1:41.92 | |
53 | 6 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | 1:42.17 | |
54 | 29 | Stendrake Wilma | 2003 | ÅKERSBERGA | BB2403 | 25 m | 1:45.67 | |
55 | 349 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 50 m | 1:45.98 | |
56 | 728 | Bergström Maja | 2002 | JÄRFÄLLA S | BK0402 | 25 m | 1:46.29 | |
57 | 344 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | 1:46.67 | |
58 | 294 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 50 m | 1:46.70 | |
59 | 323 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | 1:46.71 | |
60 | 729 | Holmberg Sofia | 2002 | JÄRFÄLLA S | au1202 | 25 m | 1:52.43 | |
61 | 436 | Wrembicki Stephanie | 2001 | LIDINGÖ SK | AT1201 | 50 m | 1:55.35 | |
62 | 430 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 1:56.53 | |
63 | 25 | Pirkizri Melissa | 2002 | ÅKERSBERGA | AA5602 | 25 m | 2:05.33 | |
64 | 31 | Thyrberg Saga | 2003 | ÅKERSBERGA | BI1803 | 25 m | ||
65 | 149 | Bergström Matilda | 2000 | SS04 | BP3400 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2014 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 10:10 |