Program för UGP 4, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
UGP4 - 2014 |
|
Utskriftsdatum |
12 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
08:22 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & Åkersberga SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
Julius Eneström |
2001 |
AY4101 |
DANDERYD |
|
25m |
|
686 |
3 |
Jakob Grindberg |
2000 |
AY4900 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
113 |
4 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:06.56 |
325 |
2 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:52.08 |
45 |
3 |
Oskar Arvidsson |
2002 |
AN5902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:48.20 |
52 |
4 |
Filip Novacic |
2003 |
AQ5703 |
DANDERYD |
|
50m |
1:48.68 |
306 |
5 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:53.13 |
37 |
6 |
Hampus Wikner |
2002 |
AD3502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:15.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
1:39.13 |
156 |
2 |
Tobias Eknor |
2000 |
AL1300 |
SS04 |
|
25m |
1:33.08 |
432 |
3 |
Carl Sundelin |
1999 |
AW3799 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:30.98 |
4 |
4 |
Emil Cederlöf |
2001 |
AB0901 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:31.39 |
13 |
5 |
Simon Imhäuser |
2002 |
AD6102 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:38.48 |
154 |
6 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
SS04 |
|
25m |
1:39.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
671 |
1 |
Carl Andersson |
1999 |
AT5799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.17 |
690 |
2 |
Gabriel Hansson |
2000 |
AE8700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.43 |
331 |
3 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.29 |
678 |
4 |
Daniel Coleman |
2000 |
AP0700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.60 |
717 |
5 |
Oliver Simic |
1998 |
AY0198 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.94 |
703 |
6 |
Wilhelm Lörinc |
2000 |
AU7900 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Olle Hennert |
1999 |
AS1999 |
SS04 |
|
25m |
1:22.16 |
241 |
2 |
Fredrik Annergren |
2001 |
AC8301 |
TUREBERG |
|
25m |
1:17.16 |
668 |
3 |
Isak Alin |
1999 |
AP0799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.63 |
160 |
4 |
Jens Haraldsson |
1996 |
AR8996 |
SS04 |
|
25m |
1:14.61 |
718 |
5 |
Victor Simic |
2000 |
AD5500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:17.71 |
279 |
6 |
Rikard Arnebjer |
2000 |
AR8300 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.46 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
12 oktober 2014 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:22 |
|