Program för UGP 4, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP4 - 2014 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
15:42 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & Åkersberga SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Sabina Vranjes |
2001 |
BT6401 |
DANDERYD |
|
25m |
|
673 |
2 |
Kelsey Beiley |
2001 |
BK4401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
349 |
3 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
433 |
4 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
334 |
5 |
Susanna Nivenius |
2002 |
BM1802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
313 |
6 |
Tove Hägerdal |
2002 |
BJ3602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
287 |
1 |
Sofia Ekström |
2001 |
BQ5601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
56 |
2 |
Jenny Tunell |
2003 |
BK2603 |
DANDERYD |
|
25m |
|
428 |
3 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
712 |
4 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
294 |
5 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
329 |
6 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
344 |
1 |
Sophie Sundqvist |
2003 |
AU5603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
290 |
2 |
Belize Engström |
2004 |
AI5404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
351 |
3 |
Louise Törnblom |
2000 |
BM3800 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:53.72 |
59 |
4 |
Mirella Vranjes |
2001 |
BT5401 |
DANDERYD |
|
25m |
|
691 |
5 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
320 |
6 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
BL6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
286 |
1 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:39.45 |
354 |
2 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:29.31 |
328 |
3 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:25.69 |
706 |
4 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:26.94 |
36 |
5 |
Tina Westmoreland |
2002 |
AG5802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
6:32.88 |
307 |
6 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:44.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:16.92 |
696 |
2 |
Tilda Kjeldsen |
2001 |
BK6401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:00.76 |
19 |
3 |
Ebba Langemar |
1999 |
BD7699 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
5:53.93 |
288 |
4 |
Wilma Ekwall |
1999 |
BP7299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:56.10 |
700 |
5 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:10.93 |
330 |
6 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:17.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
280 |
1 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:45.26 |
437 |
2 |
Sophia Wåhlén |
2001 |
AP0201 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
5:37.50 |
719 |
3 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:28.88 |
707 |
4 |
Frida Nöu |
2001 |
AC2801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:37.02 |
310 |
5 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:40.09 |
693 |
6 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:47.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
314 |
1 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:26.42 |
292 |
2 |
Zafira Engström Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:23.27 |
674 |
3 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:22.13 |
55 |
4 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
5:23.23 |
356 |
5 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:24.67 |
338 |
6 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:26.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:19.85 |
699 |
2 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:14.14 |
701 |
3 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:07.02 |
240 |
4 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
5:08.59 |
277 |
5 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:18.15 |
337 |
6 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:21.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
297 |
1 |
Matilda Flood |
1999 |
BA6899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:05.44 |
244 |
2 |
Alma Holmberg |
1999 |
AX4499 |
TUREBERG |
|
25m |
4:53.63 |
301 |
3 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:52.07 |
175 |
4 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
4:52.57 |
242 |
5 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
4:59.14 |
702 |
6 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:06.30 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
15:42 |
|