Startliste for UGP 4, Ystad
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 16, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: Bil-Bengtsson |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 412 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 2:18.92 | |
2 | 284 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:26.91 | |
3 | 503 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:26.98 | |
4 | 236 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 25 m | 2:28.80 | |
5 | 404 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 2:32.31 | |
6 | 374 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 2:37.13 | |
7 | 522 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 2:39.23 | |
8 | 242 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 2:40.09 | |
9 | 469 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 2:44.03 | |
10 | 447 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 2:44.35 | |
11 | 426 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 2:45.30 | |
12 | 330 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 2:45.50 | |
13 | 382 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 2:46.35 | |
14 | 499 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 2:47.64 | |
15 | 348 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 2:48.55 | |
16 | 408 | Andersson Johanna | 2002 | VELLINGE-N | AK8202 | 50 m | 2:49.64 | |
17 | 417 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 50 m | 2:49.77 | |
18 | 333 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 2:51.90 | |
19 | 432 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 2:52.26 | |
20 | 431 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 2:56.63 | |
21 | 381 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:57.68 | |
22 | 486 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 3:02.70 | |
23 | 250 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 3:05.84 | |
24 | 297 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 3:08.42 | |
25 | 352 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 3:08.78 | |
26 | 235 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 3:09.56 | |
27 | 466 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 3:12.17 | |
28 | 425 | Runesson Annie | 2001 | VELLINGE-N | BT3601 | 50 m | 3:18.34 | |
29 | 446 | Gingsjö Ronja | 2002 | YSTADS SS | AS1802 | 25 m | 3:30.60 | |
30 | 440 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 3:31.42 | |
31 | 340 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | POSEIDON | AM8600 | 25 m | 4:32.25 | |
32 | 434 | Örmon Rebecca | 2000 | VELLINGE-N | AZ2400 | 25 m | ||
33 | 487 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | ||
34 | 528 | Nord Francesca | 2001 | MKK | BN6601 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2014 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 12:43 |