Ohjelma MIKROPOLIX - Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 13, 50m Perhosuinti Miehet |
Sponsori: www.mikropolix.fi |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuitu Joona | 2004 | SiWa | 04A248 | 25 m | ||
2 | Pellinen Juuso | 1990 | TaTU | 90A096 | 25 m | ||
3 | Salminen Veeti | 2004 | SiWa | 04A481 | 25 m | ||
4 | Heinonen Anton | 2000 | NumKis | 00A009 | 25 m | ||
5 | Toivanen Jussi | 2001 | NoPy | 01A657 | 25 m | ||
6 | Liehu Aleksi | 1995 | STRiksu | 95A263 | 25 m | ||
7 | Taht Oscar | 2003 | SiWa | 03A143 | 50 m | 1:01.67 | |
8 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 25 m | 58.04 | |
9 | Byskov Jan | 2004 | HyUS | 04A474 | 25 m | 56.35 | |
10 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 04A009 | 25 m | 56.21 | |
11 | Valkeavuori Jeremy | 2004 | RiUS | 04A261 | 25 m | 53.08 | |
12 | Lukkaroinen Tino | 2002 | RiUS | 02A246 | 25 m | 50.59 | |
13 | Nyman Alexander | 2004 | HyUS | 04A275 | 25 m | 48.84 | |
14 | Vuori Valtteri | 2001 | KeUi | 01A640 | 25 m | 48.78 | |
15 | Vahtera Lukas | 2001 | SiWa | 01B137 | 50 m | 46.79 | |
16 | Leino Eero | 2004 | UKK | 04A087 | 25 m | 46.00 | |
17 | Riihelä Kasimir | 2002 | RiUS | 02A316 | 50 m | 44.96 | |
18 | Nurminen Teemu | 2003 | TaTU | 03A059 | 25 m | 43.57 | |
19 | Peltola Sampo | 2002 | KeUi | 02A096 | 50 m | 43.35 | |
20 | Kuusela Iiro | 2001 | TaTU | 01A689 | 25 m | 43.09 | |
21 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 03A403 | 50 m | 42.59 | |
22 | Wagner Patrik | 2002 | SiWa | 02A218 | 25 m | 40.54 | |
23 | Vainionpää Veeti | 2001 | SiWa | 01B069 | 50 m | 39.00 | |
24 | Jokinen Henri | 2002 | KeUi | 02A245 | 50 m | 38.88 | |
25 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 37.93 | |
26 | Mikkola Perttu | 2001 | NoPy | 01B142 | 50 m | 37.89 | |
27 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 25 m | 37.31 | |
28 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 50 m | 36.75 | |
29 | Liuska Roope | 2000 | HäUS | 00A354 | 50 m | 35.76 | |
30 | Helstelä Otso | 2000 | RiUS | 00A052 | 50 m | 35.15 | |
31 | Helin Lauri | 2000 | KeUi | 00A576 | 25 m | 33.83 | |
32 | Savander Jani | 1999 | SiHy | 99B230 | 50 m | 33.51 | |
33 | Lehtola Jarkko | 1999 | KeUi | 99B115 | 50 m | 32.97 | |
34 | Paasikallio Tatu | 1999 | NoPy | 99A885 | 50 m | 32.58 | |
35 | Lajas Roope | 1998 | RiUS | 98B294 | 50 m | 32.47 | |
36 | Nurmilo Pyry | 1999 | TaTU | 99A266 | 50 m | 31.80 | |
37 | Nurmi Heikki | 1968 | UKK | 68A044 | 50 m | 31.29 | |
38 | Hakkarainen Antti | 2000 | TaTU | 00A468 | 25 m | 30.83 | |
39 | Kirjonen Kasimir | 2000 | UiTa | 00A375 | 50 m | 30.80 | |
40 | Kaasinen Santeri | 1999 | TaTU | 99A119 | 50 m | 30.27 | |
41 | Kilpeläinen Väinö | 1999 | TaTU | 99A050 | 25 m | 29.79 | |
42 | Nyrhinen Aake | 1997 | UiTa | 97A531 | 50 m | 29.39 | |
43 | Nyberg Jimmy | 1996 | TaTU | 96A773 | 25 m | 28.97 | |
44 | Rif Jan | 1998 | TaTU | 98A868 | 50 m | 28.94 | |
45 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 98A646 | 50 m | 28.29 | |
46 | Kujala Rasmus | 1999 | RiUS | 99A190 | 50 m | 27.91 | |
47 | Von Bagh Patrik | 1996 | UiTa | 96A665 | 50 m | 27.77 | |
48 | Siiranen Santeri | 1998 | TaTU | 98A845 | 50 m | 27.36 | |
49 | Hyytiäinen Mitja | 1996 | SiHy | 96A901 | 50 m | 26.96 | |
50 | Kiuru Elmo | 1997 | KeUi | 97A519 | 50 m | 26.03 | |
51 | Laine Ville | 1995 | TaTU | 95B035 | 50 m | 25.43 | |
52 | Poutanen Joona | 1992 | TaTU | 92A317 | 50 m | 25.40 | |
53 | Vasko Miro | 1993 | TaTU | 93A337 | 50 m | 24.67 | |
54 | Mäkelä Niko | 1998 | RiUS | 98A679 | 50 m | 24.18 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 21:20 |