Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass2
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
28 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:34 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 28, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
577 |
2 |
Elin Keijser |
2001 |
BU2201 |
SKURU IK |
|
25m |
|
582 |
3 |
Emma Lundgren |
2001 |
AO6801 |
SKURU IK |
|
25m |
50.97 |
480 |
4 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
50.14 |
902 |
5 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
49.49 |
501 |
6 |
Anna Viklund |
2001 |
AS4601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
49.54 |
841 |
7 |
Rebecka Rosengart |
2001 |
AJ2601 |
HELLAS SK |
|
25m |
50.36 |
472 |
8 |
Mirella Vranjes |
2001 |
BT5401 |
DANDERYD |
|
25m |
55.37 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
568 |
2 |
Moa Fors |
2001 |
AO8601 |
SKURU IK |
|
25m |
48.76 |
473 |
3 |
Sabina Vranjes |
2001 |
BT6401 |
DANDERYD |
|
25m |
47.77 |
805 |
4 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
47.00 |
475 |
5 |
Liza Eriksson |
2000 |
AX1600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.54 |
560 |
6 |
Sophia Wåhlén |
2001 |
AP0201 |
SK NEPTUN |
|
50m |
46.55 |
706 |
7 |
Sara Tillenius |
2000 |
AF3600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.57 |
903 |
8 |
Astrid Petersson Lindberg |
2001 |
br3201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
47.98 |
881 |
9 |
Ella Shay |
2001 |
BL2801 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
49.28 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
780 |
2 |
Josefine Orr |
2000 |
AJ4400 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
46.02 |
594 |
3 |
Erica Öberg |
2001 |
AL7801 |
SKURU IK |
|
25m |
45.56 |
491 |
4 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
45.20 |
901 |
5 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
44.94 |
650 |
6 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
45.06 |
793 |
7 |
Petronella Wenell |
2001 |
AZ3401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
45.51 |
758 |
8 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
45.78 |
479 |
9 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.07 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
649 |
2 |
Klara Sjödell |
2000 |
BE9800 |
SKK |
|
25m |
44.32 |
653 |
3 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
25m |
44.17 |
755 |
4 |
Tyra Wijk |
2001 |
AY5201 |
TUREBERG |
|
25m |
44.01 |
894 |
5 |
Jessica Lindholm |
2001 |
01B019 |
IFÅ |
|
25m |
42.89 |
593 |
6 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
43.03 |
716 |
7 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
44.06 |
639 |
8 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
50m |
44.25 |
821 |
9 |
Ella Westholm |
2001 |
AR6401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
44.89 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
569 |
2 |
Ebba Gustafsson |
2001 |
BP1401 |
SKURU IK |
|
25m |
42.45 |
856 |
3 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
50m |
41.94 |
635 |
4 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
50m |
41.65 |
500 |
5 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
41.35 |
673 |
6 |
Samantha Esfandiari |
2000 |
AF9400 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.40 |
678 |
7 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.89 |
584 |
8 |
Henrietta Mossop |
2000 |
BJ2600 |
SKURU IK |
|
50m |
42.04 |
730 |
9 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.73 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
752 |
2 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
41.00 |
695 |
3 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.71 |
741 |
4 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
39.33 |
662 |
5 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
39.15 |
585 |
6 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
25m |
39.16 |
817 |
7 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
39.65 |
853 |
8 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SPIF SF |
|
25m |
40.46 |
636 |
9 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
25m |
41.19 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
564 |
2 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
37.97 |
703 |
3 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.78 |
753 |
4 |
Elin Swerlander |
2001 |
AE7801 |
TUREBERG |
|
25m |
36.97 |
849 |
5 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SPIF SF |
|
25m |
35.99 |
657 |
6 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
50m |
36.38 |
612 |
7 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
37.58 |
620 |
8 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
37.93 |
563 |
9 |
Alba Croneborg |
2000 |
AE6200 |
SKURU IK |
|
25m |
38.60 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
28 september 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
15:34 |
|