Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
28 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:34 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
544 |
2 |
Stefan Lajsic |
2000 |
AN3500 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:46.56 |
487 |
3 |
Anton Adelöw |
2001 |
AI5901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:40.11 |
498 |
4 |
Hugo Malmberg |
2001 |
AH9701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:35.38 |
541 |
5 |
Olof Jardfelt |
2001 |
AS3701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:32.92 |
775 |
6 |
Tim Lundwall |
2001 |
AP7301 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:34.69 |
533 |
7 |
Melvin Elison |
2001 |
AW2701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.43 |
531 |
8 |
Adrian Brinnen |
2001 |
AX8101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.61 |
538 |
9 |
Filip Granqvist |
2001 |
AN8501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.56 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
465 |
2 |
Philip Edler |
2001 |
AV3501 |
DANDERYD |
|
25m |
1:30.10 |
588 |
3 |
Adam Schmidt |
2000 |
AP9300 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.12 |
668 |
4 |
Axel Bystedt |
2001 |
AE6701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:24.92 |
679 |
5 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:21.72 |
687 |
6 |
Axel Moureau |
2001 |
AL7901 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:22.14 |
476 |
7 |
Ludvig Grape Glennhage |
2001 |
AI3701 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:27.03 |
824 |
8 |
Kevin Xia |
2000 |
AL3300 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:29.03 |
747 |
9 |
Isak Nordin |
2001 |
AK3501 |
TUREBERG |
|
25m |
1:32.58 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
707 |
2 |
Henry Tossavainen |
2001 |
AE0901 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:21.30 |
847 |
3 |
Kenzo Buchli |
2000 |
AL0700 |
SPIF SF |
|
25m |
1:19.36 |
789 |
4 |
Niklas Steinholtz |
2000 |
AK4100 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:16.41 |
783 |
5 |
Daniel Redelius |
2000 |
AT7300 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:15.80 |
529 |
6 |
Svante Linnér |
2000 |
AK4700 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:16.36 |
628 |
7 |
Fredrik Jacobsson |
2001 |
AK8701 |
SKK |
|
25m |
1:18.07 |
809 |
8 |
William Jansson |
2000 |
AX1100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:19.97 |
486 |
9 |
Oscar Törnquist |
2000 |
AM9300 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:21.42 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
738 |
2 |
Fredrik Annergren |
2001 |
AC8301 |
TUREBERG |
|
25m |
1:13.66 |
721 |
3 |
Pontus Jonsson |
2000 |
AM5300 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:11.32 |
698 |
4 |
Björn Seeliger |
2000 |
AB0101 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:10.45 |
726 |
5 |
Anton Marijanovic |
2000 |
AG0100 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:05.80 |
744 |
6 |
Oskar Iwarsson |
2000 |
AI0300 |
TUREBERG |
|
25m |
1:06.74 |
656 |
7 |
Sebastian Tufvesson |
2000 |
AJ5100 |
SKK |
|
25m |
1:10.75 |
830 |
8 |
Thomas Östervall |
2000 |
AD3100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:12.92 |
625 |
9 |
Emil Gunneriusson |
2000 |
AJ4100 |
SKK |
|
25m |
1:15.37 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
28 september 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
15:34 |
|