Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
28 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:34 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
543 |
3 |
Sofija Lajsic |
2002 |
BO2802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
659 |
4 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
52.21 |
864 |
5 |
Andrea Berglund |
2004 |
AG9804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
52.04 |
471 |
6 |
Jenny Tunell |
2003 |
BK2603 |
DANDERYD |
|
25m |
52.16 |
774 |
7 |
Ella Lundwall |
2002 |
BO2602 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
54.91 |
699 |
8 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
621 |
2 |
Ella Evers |
2004 |
AQ0604 |
SKK |
|
25m |
50.02 |
876 |
3 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
48.37 |
663 |
4 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
47.79 |
832 |
5 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
47.20 |
615 |
6 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
47.23 |
895 |
7 |
Ellen Melin |
2002 |
02A853 |
IFÅ |
|
25m |
47.90 |
874 |
8 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
49.87 |
772 |
9 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
50.64 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
632 |
2 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
45.88 |
619 |
3 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
45.38 |
589 |
4 |
Lovisa Schmidt |
2002 |
BF9602 |
SKURU IK |
|
25m |
44.94 |
626 |
5 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
44.81 |
843 |
6 |
Milena Östby |
2002 |
AC3602 |
HELLAS SK |
|
25m |
44.89 |
665 |
7 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.12 |
863 |
8 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
45.51 |
885 |
9 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
46.89 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
823 |
2 |
Tina Westmoreland |
2002 |
AG5802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
44.59 |
684 |
3 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.15 |
765 |
4 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
43.09 |
610 |
5 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
50m |
41.33 |
494 |
6 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
41.80 |
674 |
7 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.24 |
655 |
8 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
44.57 |
792 |
9 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
44.77 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
499 |
2 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
40.95 |
467 |
3 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
25m |
40.62 |
496 |
4 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
40.20 |
710 |
5 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.85 |
681 |
6 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.98 |
833 |
7 |
Emma Gabell |
2004 |
AE7404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
40.53 |
807 |
8 |
Julia Ignell |
2002 |
AG7802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.90 |
618 |
9 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
41.20 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
812 |
2 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
39.78 |
493 |
3 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
39.62 |
489 |
4 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
39.54 |
686 |
5 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
39.09 |
704 |
6 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.39 |
888 |
7 |
Irma Åkerblom |
2002 |
BF1402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
39.54 |
660 |
8 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
39.72 |
897 |
9 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
IFÅ |
|
25m |
39.83 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
865 |
2 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
38.61 |
477 |
3 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
38.38 |
590 |
4 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
37.40 |
861 |
5 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
34.13 |
799 |
6 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
34.23 |
488 |
7 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
37.74 |
497 |
8 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
38.61 |
748 |
9 |
Victoria Norén |
2002 |
AK4802 |
TUREBERG |
|
25m |
38.69 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
28 september 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
15:34 |
|