Program för UGP 4, Kalmar
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP-4 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Kalmar |
|
Utskriftstid |
09:38 |
|
|
Arrangör |
Kalmar Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
Matilda Bondesson |
2002 |
BQ1602 |
EMMABODA |
|
25m |
|
29 |
4 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:28.33 |
71 |
5 |
Matilda Johansson |
2001 |
BD6201 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
23 |
6 |
Josefine Carlström |
2001 |
BP7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Tuva Jansson |
2003 |
AE7803 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
3:11.59 |
92 |
2 |
Emelie Liljeblad |
2002 |
BM5802 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
3:03.01 |
86 |
3 |
Thea Ekström |
2001 |
AW5801 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
2:58.27 |
11 |
4 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
50m |
2:54.86 |
25 |
5 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:56.06 |
88 |
6 |
Mira Grimvall |
2002 |
BC5402 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
3:02.92 |
61 |
7 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:11.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Felicia Claesén |
2001 |
BO4201 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
2:53.67 |
8 |
2 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
EMMABODA |
|
25m |
2:48.03 |
62 |
3 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:45.88 |
32 |
4 |
Lina Jentz |
2000 |
AW9800 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:41.71 |
97 |
5 |
Vendela Augustsson |
2000 |
AZ6200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:42.34 |
102 |
6 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:47.59 |
108 |
7 |
Lovisa Hjelmberg |
2002 |
AG4402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:48.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:39.35 |
63 |
2 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:36.10 |
76 |
3 |
Lisa Palmqvist |
2000 |
AK4800 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
2:34.46 |
99 |
4 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:32.10 |
103 |
5 |
Felicia Bremark |
2000 |
BK2800 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:33.36 |
81 |
6 |
Kim Torkelsson |
1999 |
AK9499 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:34.97 |
75 |
7 |
Elin Nilsson |
1999 |
AT6899 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:36.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
2:31.39 |
101 |
2 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:27.63 |
113 |
3 |
Julia Landberg |
1999 |
AD8499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:27.35 |
35 |
4 |
Emmy Jämtin |
2000 |
AM5400 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:26.61 |
31 |
5 |
Sofie Jaensson |
1997 |
AM5697 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:26.62 |
1 |
6 |
Stina Bengtsson |
1998 |
AS5498 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:27.51 |
115 |
7 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:29.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Sara Rasmussen |
1997 |
AV2297 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:23.86 |
6 |
2 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
2:20.74 |
64 |
3 |
Linnea Wranå |
1998 |
AO1898 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:10.53 |
20 |
4 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:06.98 |
38 |
5 |
Josefin Lewton |
1997 |
BF0297 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:10.50 |
110 |
6 |
Johanna Johnsson |
1997 |
AA6297 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:13.09 |
105 |
7 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:23.58 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
Licensierad till: Kalmar Simsällskap |
Utskriftstid |
09:38 |
|