Program for Novembersim 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Sponsor: Bilmånsson |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 368 | Sering Isabelle | 2002 | TS | AI2602 | 25 m | 1:02.79 | |
2 | 251 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 1:03.64 | |
3 | 142 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 1:05.40 | |
4 | 74 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 25 m | 1:05.50 | |
5 | 133 | Fridh Felicity | 2001 | SK TRITON | AR6801 | 25 m | 1:05.99 | |
6 | 88 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 25 m | 1:06.01 | |
7 | 441 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | al8202 | 25 m | 1:06.56 | EFT |
8 | 321 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | 1:06.58 | |
9 | 141 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 1:06.88 | |
10 | 30 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:07.06 | |
11 | 286 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:07.49 | |
12 | 322 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 25 m | 1:08.33 | |
13 | 66 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 1:08.46 | |
14 | 320 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 1:08.77 | |
15 | 311 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:09.42 | |
16 | 216 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:09.57 | |
17 | 324 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:10.03 | |
18 | 323 | Wivsätter Isabella | 2001 | SK SYDSIM | AN4801 | 25 m | 1:10.04 | |
19 | 312 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 25 m | 1:10.07 | |
20 | 327 | Birkeberg Erica | 1998 | SK RAN | BF7698 | 25 m | 1:10.18 | |
21 | 417 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 1:10.21 | |
22 | 377 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | 1:10.24 | |
23 | 396 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 1:10.24 | |
24 | 134 | Fridh Filippa | 1999 | SK TRITON | AX3299 | 50 m | 1:10.38 | |
25 | 129 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 1:10.85 | |
26 | 391 | Andersson Johanna | 2002 | VELLINGE-N | AK8202 | 25 m | 1:11.07 | |
27 | 90 | Cokalic Emilia | 2002 | HS | AO8602 | 25 m | 1:11.16 | |
28 | 346 | Eilertsson Ester | 2003 | TS | AE0203 | 25 m | 1:11.18 | |
29 | 137 | Jartelius Felicia | 2001 | SK TRITON | AS6601 | 25 m | 1:11.19 | |
30 | 450 | Nilsson Erika | 1998 | HS | aq3698 | 25 m | 1:11.53 | EFT |
31 | 334 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:11.78 | |
32 | 87 | Andersson Emma | 2002 | HS | AO1802 | 25 m | 1:12.09 | |
33 | 359 | Olsson Linn | 2002 | TS | AG8402 | 25 m | 1:12.14 | |
34 | 349 | Frederiksen Julia | 2001 | TS | AD4801 | 25 m | 1:12.18 | |
35 | 57 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:12.37 | |
36 | 98 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 1:12.43 | |
37 | 32 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:12.46 | |
38 | 374 | Thunberg Ellen | 2001 | SIM ENGELH | BC7401 | 25 m | 1:12.60 | |
39 | 361 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TS | AB6203 | 25 m | 1:12.98 | |
40 | 222 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | AN8802 | 25 m | 1:13.04 | |
41 | 25 | Andersson Amanda Lindahl | 2002 | ESLÖVS SS | BC9202 | 25 m | 1:14.04 | |
42 | 382 | Palmquist Emma | 2000 | SIM ENGELH | AS1400 | 25 m | 1:14.13 | |
43 | 304 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:14.56 | |
44 | 130 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 1:14.69 | |
45 | 329 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 1:14.74 | |
46 | 235 | Wahlbeck Elsa | 2002 | SK LAXEN | AM4202 | 25 m | 1:14.98 | |
47 | 45 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:15.12 | |
48 | 43 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:15.55 | |
49 | 319 | Svensson Emma | 1999 | SK SYDSIM | AO6499 | 25 m | 1:15.59 | |
50 | 224 | Pålsson Therese | 2001 | SK LAXEN | BJ4401 | 25 m | 1:15.72 | |
51 | 376 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | 1:15.82 | |
52 | 301 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 25 m | 1:15.94 | |
53 | 335 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:16.31 | |
54 | 392 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 1:16.31 | |
55 | 54 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 1:16.72 | |
56 | 243 | Ålenius Josephine | 2002 | SK LAXEN | AY2402 | 25 m | 1:16.99 | |
57 | 64 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 25 m | 1:17.20 | |
58 | 239 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 1:17.95 | |
59 | 93 | Hansson Loella | 1999 | HS | BR5299 | 50 m | 1:18.06 | |
60 | 186 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 50 m | 1:18.21 | |
61 | 403 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 1:18.27 | |
62 | 328 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 1:18.32 | |
63 | 412 | Ståhle Maja | 2000 | VELLINGE-N | BQ0800 | 25 m | 1:18.40 | |
64 | 250 | El-Laham Bachira | 2002 | MKK | BF9402 | 25 m | 1:18.43 | |
65 | 126 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:19.13 | |
66 | 354 | Liljenfors Linnea | 2004 | TS | AA0804 | 50 m | 1:20.80 | |
67 | 47 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:21.14 | |
68 | 384 | Schwartz Elinor | 2000 | SIM ENGELH | BP1600 | 25 m | 1:21.37 | |
69 | 161 | Söderberg Ida | 1999 | SK TRITON | AI4299 | 25 m | 1:21.54 | |
70 | 340 | Andersson Vilma | 2004 | TS | AE5604 | 25 m | 1:22.38 | |
71 | 23 | Ülger Mathilda | 2003 | ESLÖVS SS | AI3203 | 25 m | 1:22.63 | |
72 | 430 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | bh0801 | 25 m | 1:22.63 | |
73 | 18 | Nilsson Emely | 2001 | ESLÖVS SS | AG8201 | 25 m | 1:22.73 | |
74 | 249 | Szekely Julia | 2002 | MKK | BA1802 | 25 m | 1:23.19 | |
75 | 156 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 1:23.95 | |
76 | 207 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 1:24.00 | |
77 | 160 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 1:24.38 | |
78 | 97 | Karvonen Ella | 2000 | HS | BP1800 | 50 m | 1:24.69 | |
79 | 6 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 1:25.13 | |
80 | 325 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 25 m | 1:25.55 | |
81 | 287 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 1:26.60 | |
82 | 259 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BG4803 | 25 m | 1:27.07 | |
83 | 42 | Abrahamsson Agnes Delen | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:27.10 | |
84 | 211 | Lindblad Zabrina | 2000 | SK LAXEN | BM6200 | 25 m | 1:27.31 | |
85 | 269 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:27.94 | |
86 | 189 | Gullberg Ellen | 2005 | SK LAXEN | AJ3605 | 50 m | 1:28.03 | |
87 | 63 | Sundström Tuva Rosén | 2002 | SS IDEN | AT7802 | 25 m | 1:28.44 | |
88 | 77 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 25 m | 1:28.54 | |
89 | 169 | Bergdahl Moa | 2003 | SK LAXEN | BB8603 | 50 m | 1:28.84 | |
90 | 313 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 1:29.19 | |
91 | 82 | D´aubigné Tindra | 2004 | HÖÖRS SS | AQ1204 | 25 m | 1:29.70 | |
92 | 268 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 1:29.79 | |
93 | 65 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 25 m | 1:30.85 | |
94 | 131 | Forsgren Ellinor | 2001 | SK TRITON | AA7801 | 25 m | 1:31.09 | |
95 | 397 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 1:31.34 | |
96 | 56 | Gunnarsson Siri | 2002 | SS IDEN | AZ9201 | 50 m | 1:31.36 | |
97 | 200 | Ivansson Erica | 2003 | SK LAXEN | AQ8803 | 50 m | 1:31.52 | |
98 | 265 | Beganovic Lejla | 2003 | MKK | AR9403 | 25 m | 1:32.55 | |
99 | 257 | Bjerkenlöv Nellie | 2001 | MKK | BR4601 | 25 m | 1:32.67 | |
100 | 171 | Bjarme Tuva | 2002 | SK LAXEN | BL3202 | 25 m | 1:32.78 | |
101 | 210 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 1:33.13 | |
102 | 378 | Johansson Emilia | 2003 | SIM ENGELH | BE6403 | 25 m | 1:34.14 | |
103 | 351 | Kjellberg Tova | 2004 | TS | AF5204 | 50 m | 1:34.16 | |
104 | 326 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 25 m | 1:34.34 | |
105 | 416 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:34.61 | |
106 | 398 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 25 m | 1:34.68 | |
107 | 83 | Johnsson Vilma | 2003 | HÖÖRS SS | BF2203 | 25 m | 1:35.30 | |
108 | 212 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 50 m | 1:35.32 | |
109 | 158 | Stenberg Anna | 2005 | SK TRITON | AA3405 | 50 m | 1:35.65 | |
110 | 415 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 1:35.75 | |
111 | 8 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 50 m | 1:36.71 | |
112 | 258 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | 1:37.87 | |
113 | 67 | Wallén Thea | 2002 | SS IDEN | BN3802 | 25 m | 1:38.23 | |
114 | 3 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 1:39.17 | |
115 | 202 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 50 m | 1:40.92 | |
116 | 145 | Månsson Moa | 2002 | SK TRITON | BA3202 | 25 m | 1:41.03 | |
117 | 190 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 1:42.05 | |
118 | 379 | Kaminski Saskia | 2004 | SIM ENGELH | AR9604 | 25 m | 1:42.31 | |
119 | 445 | Israelsson Natalie | 2001 | SS IDEN | Bg8401 | 25 m | 1:42.42 | EFT |
120 | 370 | Stadler Sonja | 2003 | TS | BO6803 | 25 m | 1:42.97 | |
121 | 7 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 1:43.46 | |
122 | 248 | Carlén Selma | 2002 | MKK | BM4402 | 25 m | 1:44.36 | |
123 | 73 | Henriksson Ella | 2003 | ÄNGELHOLM | AR2403 | 25 m | 1:44.91 | |
124 | 255 | Andersson Zelia | 2002 | MKK | BR4802 | 25 m | 1:46.86 | |
125 | 264 | Skarp Kay | 2002 | MKK | BO9402 | 25 m | 1:47.69 | |
126 | 267 | Edman Mathilda | 2003 | MKK | BK3803 | 25 m | 1:48.67 | |
127 | 246 | Westergren Sigrid | 2003 | MKK | BK9803 | 25 m | 1:53.94 | |
128 | 353 | Larsson Frida | 2004 | TS | AF4204 | 50 m | 1:55.58 | |
129 | 85 | Pålsson Elina | 2002 | HÖÖRS SS | BN9202 | 25 m | ||
130 | 94 | Johansson Isabella | 1999 | HS | BQ4299 | 25 m | ||
131 | 124 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | ||
132 | 163 | Öhlin Nora | 2000 | SK TRITON | 25 m | |||
133 | 164 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | ||
134 | 167 | Barrington Emelie | 2004 | SK LAXEN | 25 m | |||
135 | 173 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | BD9204 | 25 m | ||
136 | 191 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | ||
137 | 198 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | 25 m | |||
138 | 201 | Johansson Alba Losada | 2002 | SK LAXEN | BS3202 | 25 m | ||
139 | 204 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | 25 m | |||
140 | 205 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | ||
141 | 221 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | ||
142 | 226 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | ||
143 | 240 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | ||
144 | 242 | Erixon Andjela Zivanovic | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | ||
145 | 244 | Ämtenmyr Linnea | 2003 | SK LAXEN | BP6403 | 25 m | ||
146 | 260 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | ||
147 | 262 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | ||
148 | 263 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | ||
149 | 266 | Tafreshi Jasmin | 2000 | MKK | BP6800 | 25 m | ||
150 | 432 | Lamminsaari Mila | 2003 | TYRINGE SS | BN3603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 24 oktober 2014 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 19:05 |