Startliste for Snapphanesimmet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Snapphanesimmet |
|
Utskriftsdatum |
06 december 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
14:54 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 december 2014 |
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
Nova Johansson |
2005 |
|
S 71 |
|
25m |
|
6 |
4 |
Freja Malmgren |
2007 |
AA8207 |
S 71 |
|
25m |
1:02.24 |
16 |
5 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
Jonna Möller |
2005 |
AA1605 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:00.76 |
15 |
4 |
Alva Olofsson |
2005 |
AD6605 |
S 71 |
|
25m |
57.55 |
21 |
5 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:00.35 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
Veronika Ruzic |
2006 |
AH1606 |
S 71 |
|
25m |
57.49 |
11 |
3 |
Linnea Nilsson |
2003 |
BN2203 |
S 71 |
|
25m |
54.66 |
75 |
4 |
Amina Sabotic |
2003 |
AR8503 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
50.29 |
82 |
5 |
Tekla Hult |
2003 |
BC3803 |
SIM ENGELH |
|
25m |
52.36 |
29 |
6 |
Olivia Klint Ipsa |
2005 |
AK0205 |
BROMÖLLA |
|
25m |
57.23 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
50.11 |
9 |
3 |
Hanna Ngo |
2003 |
AE1603 |
S 71 |
|
25m |
46.78 |
54 |
4 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
45.69 |
27 |
5 |
Indra Borgström |
2003 |
AZ9803 |
BROMÖLLA |
|
25m |
46.34 |
30 |
6 |
Thelma Klint Ipsa |
2002 |
AD2802 |
BROMÖLLA |
|
25m |
48.03 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
4 |
Ellinor Andersson |
1998 |
BM6298 |
KSLS |
|
25m |
45.59 |
59 |
5 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
Emma Resin |
2001 |
BU2401 |
BROMÖLLA |
|
25m |
54.45 |
79 |
4 |
Wilma Carlsson |
2000 |
AV0600 |
SIM ENGELH |
|
25m |
43.24 |
70 |
5 |
Julia Aspegren |
2000 |
BL4400 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
52.83 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
45.29 |
12 |
3 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
40.16 |
85 |
4 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
39.01 |
43 |
5 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
40.16 |
18 |
6 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
42.96 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 8 (8) (10 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
Rebecka Ungureanu |
2004 |
AX7404 |
BROMÖLLA |
|
25m |
56.86 |
52 |
3 |
Julia Hallengren |
2004 |
AL7604 |
KSLS |
|
25m |
53.72 |
13 |
4 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
46.96 |
91 |
5 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
SS DELFIN |
|
25m |
52.32 |
46 |
6 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
25m |
54.31 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
06 december 2014 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
14:54 |
|