Startliste for Værløse Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Værløse Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Værløse |
|
Udskriftstidspunkt |
20:07 |
|
|
Arrangør |
Værløse svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
294 |
1 |
Emma Damgaard Jensen |
2002 |
0204AV |
ODSHERRED |
|
25m |
|
295 |
2 |
Sandie Lorentzen |
1997 |
9728AR |
ODSHERRED |
|
25m |
|
66 |
3 |
Emilie Thorlund Haahr |
2004 |
0478AJ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:27.38 |
307 |
4 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
4:19.53 |
79 |
5 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:22.27 |
73 |
6 |
Ronja Jensen |
2004 |
0446AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:30.00 |
521 |
7 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Anna Eliasen Dehlholm |
2004 |
0462AK |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:01.77 |
21 |
2 |
Rosemarie Koch |
2004 |
0416AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:51.14 |
318 |
3 |
Esmeralda Johansen |
2004 |
0482AB |
BIRKERØD |
|
25m |
3:45.85 |
548 |
4 |
Silja Østerbye |
2003 |
0346AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
3:42.23 |
311 |
5 |
Karla Marie Fæster |
2004 |
0446AG |
BIRKERØD |
|
50m |
3:44.32 |
68 |
6 |
Rebecca Hoeck |
2004 |
0488AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:48.93 |
87 |
7 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:55.01 |
54 |
8 |
Carmen Byrholt |
2004 |
0408AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:14.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
306 |
1 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
3:41.88 |
317 |
2 |
Betty Marie Jensen |
2004 |
0468AF |
BIRKERØD |
|
25m |
3:40.83 |
312 |
3 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
3:36.08 |
321 |
4 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:31.78 |
308 |
5 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
3:32.01 |
38 |
6 |
Marie Louise B. Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:36.58 |
324 |
7 |
Mathilde Ramlow |
2004 |
0478AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:40.85 |
81 |
8 |
Emilia Naledi Madoneseia |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:41.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:26.45 |
502 |
2 |
Cornelia Vâmosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
3:20.54 |
155 |
3 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:17.55 |
35 |
4 |
Naja Thomsen |
2003 |
0398AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:13.32 |
319 |
5 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:16.70 |
432 |
6 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
3:18.96 |
23 |
7 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
0378AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:21.02 |
12 |
8 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:29.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
454 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
3:11.14 |
535 |
2 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
0398AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
3:06.41 |
453 |
3 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:52.96 |
658 |
4 |
Mia Søgaard |
2001 |
0112AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:47.50 |
320 |
5 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
2:51.12 |
10 |
6 |
Clara Eskebæk Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:03.18 |
11 |
7 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:06.68 |
314 |
8 |
Isabel Vang Hvitved |
2003 |
0316AB |
BIRKERØD |
|
25m |
3:12.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
Licens til Værløse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
20:07 |
|