Ohjelma Værløse Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 35
|
Stævne navn |
Værløse Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Værløse |
|
Udskriftstidspunkt |
20:07 |
|
|
Arrangør |
Værløse svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 35, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (17) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
298 |
2 |
Camilla Olsen |
1986 |
8646AB |
ODSHERRED |
|
25m |
|
675 |
3 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
HERLEV |
|
25m |
|
476 |
4 |
Juliane Camille Mathiasen |
2004 |
0406AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
121 |
5 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
|
FR.SUND |
|
25m |
|
260 |
6 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
HERLEV |
|
25m |
|
525 |
7 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Laura Bjerregaard Withen |
2004 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
|
532 |
2 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
286 |
3 |
Astrid Katrine Andersen |
2002 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
|
165 |
4 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
620 |
5 |
Filippa Eiler |
2005 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
526 |
6 |
Mille Holbæk |
2004 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
491 |
7 |
Ellen A. Skov |
2003 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
|
115 |
8 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
|
161 |
2 |
Karoline Kristiansen |
2004 |
0468AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:22.92 |
73 |
3 |
Ronja Jensen |
2004 |
0446AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:16.26 |
70 |
4 |
Ronja Hove |
2005 |
0552AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:10.00 |
56 |
5 |
Nichole Juul Bømler |
2005 |
0548AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:14.20 |
668 |
6 |
Ellen M. Weise Sørensen |
2005 |
0532AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:22.22 |
253 |
7 |
Clara Kongsfelt |
2003 |
|
HERLEV |
|
25m |
|
659 |
8 |
Mathilde K. Sørensen |
2003 |
0354AS |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
651 |
1 |
Smila Mathilda Reiter |
2004 |
0496AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:07.62 |
173 |
2 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:01.61 |
169 |
3 |
Pernille Sommer |
2004 |
0486AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:59.98 |
647 |
4 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:56.59 |
66 |
5 |
Emilie Thorlund Haahr |
2004 |
0478AJ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:57.71 |
72 |
6 |
Ditte Jensen |
2005 |
0508AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.47 |
98 |
7 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:04.57 |
79 |
8 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:09.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:53.99 |
77 |
2 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:51.42 |
62 |
3 |
Coco Lee Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:50.00 |
162 |
4 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:47.60 |
86 |
5 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:49.52 |
615 |
6 |
Mille Bjørn |
2003 |
0372AJ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:51.01 |
54 |
7 |
Carmen Byrholt |
2004 |
0408AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:51.47 |
151 |
8 |
Amanda Christensen |
2004 |
0452AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:54.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
1:45.49 |
59 |
2 |
Anna Eliasen Dehlholm |
2004 |
0462AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.07 |
87 |
3 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:43.04 |
533 |
4 |
Amalie Lester |
2003 |
0358AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:42.82 |
139 |
5 |
Sarah Waltenburg |
2004 |
0412AD |
FR.SUND |
|
25m |
1:42.98 |
68 |
6 |
Rebecca Hoeck |
2004 |
0488AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:43.17 |
262 |
7 |
Emmanuella Nygaard |
2003 |
0392AV |
HERLEV |
|
25m |
1:45.22 |
617 |
8 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:46.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:42.30 |
547 |
2 |
Emma Øksnebjerg |
2004 |
0444AI |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:41.05 |
233 |
3 |
Olivia Bierre |
2004 |
|
HERLEV |
|
25m |
1:39.20 |
244 |
4 |
Thea Jacobsen |
2003 |
0338AC |
HERLEV |
|
25m |
1:37.39 |
263 |
5 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
25m |
1:38.14 |
657 |
6 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:40.78 |
451 |
7 |
Mathilde Hedager |
2004 |
0442AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.09 |
664 |
8 |
Sara K Venø |
2002 |
0238AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:42.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Emilia Naledi Madoneseia |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:36.14 |
38 |
2 |
Marie Louise B. Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:33.94 |
612 |
3 |
Asta Andersen |
2003 |
0398AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:33.47 |
661 |
4 |
Emma Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:32.11 |
257 |
5 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
1:32.62 |
131 |
6 |
Marike Neverman |
2003 |
0354AQ |
FR.SUND |
|
25m |
1:33.81 |
114 |
7 |
Sanne Vinther Andersen |
2003 |
0374AN |
FR.SUND |
|
25m |
1:34.76 |
662 |
8 |
Victoria Toft |
2002 |
0258AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:36.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:31.00 |
528 |
2 |
Frederikke L. B. Høngaard |
2003 |
0342AR |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:29.86 |
172 |
3 |
Rikke Taul Thomsen |
2002 |
0206AS |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:28.95 |
642 |
4 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:27.73 |
498 |
5 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:28.38 |
536 |
6 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
0396AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:29.65 |
24 |
7 |
Emilie Schmidt-Lund |
2003 |
0368AN |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:30.37 |
20 |
8 |
Mathilde Hagihara |
2004 |
0468AJ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:31.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
294 |
1 |
Emma Damgaard Jensen |
2002 |
0204AV |
ODSHERRED |
|
25m |
1:27.28 |
23 |
2 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
0378AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:25.29 |
266 |
3 |
Sofie Boesgaard Weber |
2002 |
0278AK |
HERLEV |
|
25m |
1:25.01 |
246 |
4 |
Helene Jensen |
2003 |
0394AE |
HERLEV |
|
25m |
1:24.38 |
248 |
5 |
Stine Jensen |
2001 |
0192AV |
HERLEV |
|
25m |
1:24.47 |
676 |
6 |
Sofie Boesgaard Weeber |
2002 |
0278AK |
HERLEV |
|
25m |
1:25.01 |
303 |
7 |
Zara Wendel |
2002 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
1:26.98 |
21 |
8 |
Rosemarie Koch |
2004 |
0416AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:27.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
22 |
1 |
Nora Hertel |
2003 |
0362AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:23.37 |
656 |
2 |
Thea Friis Skifte |
2002 |
0252AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:23.15 |
672 |
3 |
Frida Roed |
2001 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.67 |
405 |
4 |
Sara S. Karmark |
2003 |
0392AM |
GENTOFTE |
|
25m |
1:21.38 |
489 |
5 |
Signe Skjærbæk |
2000 |
0022BA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.05 |
12 |
6 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:23.06 |
438 |
7 |
Karoline Christensen |
2002 |
0268AT |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.20 |
535 |
8 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
0398AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:23.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
443 |
1 |
Lærke Højsted Eriksen |
2002 |
0298AC |
HELSINGØR |
|
50m |
1:19.80 |
544 |
2 |
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
0228AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:18.54 |
155 |
3 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:18.32 |
436 |
4 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:16.72 |
291 |
5 |
Amalie Horsfeldt A Grømma |
1999 |
9956BB |
ODSHERRED |
|
25m |
1:17.56 |
453 |
6 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:18.36 |
153 |
7 |
Anna Louise Elmgreen |
2001 |
0176AK |
FR.VÆRK |
|
50m |
1:19.36 |
454 |
8 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
50m |
1:19.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:15.29 |
301 |
2 |
Sofie Guijarro Petersen |
2001 |
0192AL |
ODSHERRED |
|
25m |
1:13.80 |
500 |
3 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
50m |
1:13.54 |
164 |
4 |
Lærke Skov Nielsen |
2001 |
0112AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:11.88 |
542 |
5 |
Katrine Høyer Tindbæk |
1999 |
9988AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:12.91 |
540 |
6 |
Sofie Nording-Grooss |
2001 |
0138AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:13.65 |
449 |
7 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
50m |
1:15.12 |
9 |
8 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:15.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
484 |
1 |
Isabella Ringbæk |
1998 |
9818BD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:11.47 |
462 |
2 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:10.58 |
159 |
3 |
Minella Jespersen |
1999 |
9908AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:09.43 |
492 |
4 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:09.04 |
641 |
5 |
Karen Mørch |
1998 |
9846AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:09.14 |
633 |
6 |
Anna Aabak Kristoffersen |
2002 |
0288AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:10.26 |
466 |
7 |
Natasha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:11.20 |
625 |
8 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:11.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
442 |
1 |
Helena Højsted Eriksen |
2000 |
0004AM |
HELSINGØR |
|
25m |
1:08.67 |
658 |
2 |
Mia Søgaard |
2001 |
0112AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:08.03 |
475 |
3 |
Anna Elisabeth Mathiasen |
2000 |
0028AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:07.05 |
470 |
4 |
Caroline Høst Lorenzen |
1999 |
9916AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:06.88 |
128 |
5 |
Thea Lund |
1999 |
9908AL |
FR.SUND |
|
25m |
1:07.01 |
626 |
6 |
Saga Hjartardottir |
1996 |
9668AZ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:07.97 |
543 |
7 |
Emma Walbjørn |
2000 |
0034AX |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:08.05 |
431 |
8 |
Karla Louise Balle |
2001 |
0122AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:08.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
295 |
1 |
Sandie Lorentzen |
1997 |
9728AR |
ODSHERRED |
|
25m |
1:06.56 |
105 |
2 |
Simone Jørgensen |
1999 |
9928AN |
FARUM |
|
25m |
1:06.01 |
147 |
3 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:05.87 |
461 |
4 |
Mathilde Huberts |
2000 |
0002AM |
HELSINGØR |
|
25m |
1:05.20 |
645 |
5 |
Josephine Olsen |
2000 |
0074AA |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:05.29 |
673 |
6 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
25m |
1:05.96 |
653 |
7 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:06.24 |
627 |
8 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:06.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Anne Sofie Gadfelt |
1999 |
9948AE |
FARUM |
|
25m |
1:04.13 |
112 |
2 |
Emma Gaardsted Andersen |
1998 |
9896AV |
FR.SUND |
|
50m |
1:03.00 |
110 |
3 |
Emilie Buurgaard Westh |
1999 |
9958AU |
FARUM |
|
25m |
1:02.19 |
117 |
4 |
Adriana Natalia Bankowska |
1997 |
9738AY |
FR.SUND |
|
25m |
1:00.73 |
119 |
5 |
Christina F. Eriksen |
1999 |
9968AL |
FR.SUND |
|
25m |
1:01.32 |
505 |
6 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:02.96 |
242 |
7 |
Iben Helstrup Jensen |
1996 |
9674AA |
HERLEV |
|
25m |
1:03.83 |
497 |
8 |
Ingrid Eklundh Sørensen |
1998 |
9898AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:04.67 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
Licens til Værløse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
20:07 |
|