Program för Kalundborg Swim Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lørdag
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:22.27 | |
2 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:25.02 | |
3 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:31.91 | |
4 | 197 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 2:32.76 | |
5 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:36.31 | |
6 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:40.73 | |
7 | 336 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:42.81 | |
8 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:44.89 | |
9 | 309 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:44.93 | |
10 | 242 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 2:44.94 | |
11 | 276 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:45.46 | |
12 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:45.78 | |
13 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:45.91 | |
14 | 364 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 2:48.60 | |
15 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:49.70 | |
16 | 296 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:50.81 | |
17 | 99 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:51.44 | |
18 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:52.00 | |
19 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:53.39 | |
20 | 324 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 2:53.42 | |
21 | 267 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 2:53.52 | |
22 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:55.99 | |
23 | 260 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 3:01.02 | |
24 | 163 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 3:01.49 | |
25 | 322 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 3:02.29 | |
26 | 121 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 3:04.58 | |
27 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 3:05.16 | |
28 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 3:05.82 | |
29 | 286 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 3:07.40 | |
30 | 265 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 3:09.07 | |
31 | 113 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 3:09.60 | |
32 | 102 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:10.57 | |
33 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:11.22 | |
34 | 111 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:11.52 | |
35 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 3:12.44 | |
36 | 186 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 3:12.96 | |
37 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:13.35 | |
38 | 166 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 3:14.09 | |
39 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 3:14.48 | |
40 | 148 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:16.71 | |
41 | 124 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 3:18.21 | |
42 | 129 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 3:18.75 | |
43 | 131 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:19.11 | |
44 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 3:20.27 | ||
45 | 278 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:20.88 | |
46 | 97 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 3:21.02 | |
47 | 81 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:21.94 | |
48 | 104 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 3:21.98 | |
49 | 325 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 3:22.61 | |
50 | 139 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 3:28.27 | |
51 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 3:30.85 | |
52 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:31.43 | |
53 | 137 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:32.91 | |
54 | 90 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:33.50 | |
55 | 145 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 25 m | 3:37.04 | ||
56 | 118 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:38.80 | |
57 | 274 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:39.23 | |
58 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:41.10 | |
59 | 146 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:41.26 | |
60 | 72 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 3:41.27 | |
61 | 27 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 3:45.00 | |
62 | 38 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:45.00 | |
63 | 141 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:48.65 | |
64 | 25 | Hilkjær Laura Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0354AR | 25 m | 3:50.00 | |
65 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:56.04 | |
66 | 79 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | ||
67 | 80 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | ||
68 | 82 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 0326AR | 25 m | ||
69 | 100 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | ||
70 | 134 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | ||
71 | 140 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | ||
72 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
73 | 183 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | ||
74 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | ||
75 | 300 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | ||
76 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | ||
77 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |