Startliste for Ringsted Cup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Ringsted Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
20:08 |
|
|
Arrangør |
Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (22) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
300 |
3 |
Olivia Nielsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
160 |
4 |
Mathilde Jørgensen |
2005 |
|
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
158 |
5 |
Alberte Jensen |
2004 |
|
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Julie Eirup |
2003 |
0394AT |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
292 |
2 |
Anna Larsen |
2002 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
309 |
3 |
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
312 |
4 |
Amalie Østerlund |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
311 |
5 |
Cecilie Zachariassen |
2001 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
288 |
6 |
Freja Juul |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
210 |
7 |
Laura Rasmussen |
2004 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
402 |
1 |
Ida Sjøgren Kaiser |
2004 |
0428AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
|
406 |
2 |
Sigrid B. Kristensen |
2004 |
0408AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:00.30 |
122 |
3 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
HASLEV |
|
25m |
59.12 |
228 |
4 |
Camilla Gjermandsen |
2004 |
0472AK |
KORSØR |
|
25m |
57.06 |
138 |
5 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
57.79 |
631 |
6 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
50m |
59.88 |
344 |
7 |
Cecilie Kristiansen |
1990 |
9044AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:02.91 |
361 |
8 |
Signe T. Pedersen |
2002 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Freja Arentsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
54.12 |
287 |
2 |
Thea Torndal Jensen |
2004 |
0456AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
51.63 |
146 |
3 |
Ida Bruhn |
2004 |
0444AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
50.61 |
360 |
4 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
49.85 |
330 |
5 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
49.95 |
561 |
6 |
Freja Sxndergaard |
2004 |
|
VORDINGB |
|
25m |
51.16 |
234 |
7 |
Anna Breum Lohse |
2003 |
|
KORSØR |
|
25m |
51.66 |
297 |
8 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
56.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
556 |
1 |
Charlotte W. Jørgensen |
2000 |
|
VORDINGB |
|
25m |
47.76 |
289 |
2 |
Miamaja Skytt Knudsen |
2003 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
47.10 |
553 |
3 |
Emilie Ferslev Christians |
2002 |
|
VORDINGB |
|
25m |
46.13 |
401 |
4 |
Silke Bruun Jørgensen |
2005 |
0558AA |
SLAGELSE |
|
25m |
46.07 |
354 |
5 |
Amalie Nyhave Nielsen |
2004 |
0414AJ |
RINGSTED |
|
25m |
46.12 |
398 |
6 |
Monique Etsegenet Jensen |
2003 |
0374AD |
SLAGELSE |
|
25m |
46.23 |
118 |
7 |
Nanna Lauritsen |
2004 |
0484AF |
HASLEV |
|
25m |
47.68 |
240 |
8 |
Elida Thornsen |
2005 |
|
KORSØR |
|
25m |
48.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Lilli Andersen |
2003 |
0348AT |
KALUNDBORG |
|
25m |
44.68 |
298 |
2 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
44.38 |
193 |
3 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
43.39 |
348 |
4 |
Jasmin Larsen |
2002 |
0264AZ |
RINGSTED |
|
25m |
43.28 |
117 |
5 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
HASLEV |
|
25m |
43.38 |
278 |
6 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
NÆSTVED |
|
25m |
43.93 |
133 |
7 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
44.50 |
365 |
8 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
45.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
229 |
1 |
Malene Gjermandsen |
2003 |
0378AM |
KORSØR |
|
25m |
42.83 |
143 |
2 |
Celine Jul Borggaard |
2003 |
0328AT |
HERLUFSHOL |
|
25m |
40.72 |
395 |
3 |
Emilie Prahl Jagd |
2002 |
0216AA |
SLAGELSE |
|
25m |
40.32 |
424 |
4 |
Clara Vest Bungaard |
2000 |
0062BB |
SK-SYD |
|
25m |
40.12 |
115 |
5 |
Emma Karstenberg |
2002 |
0218AR |
HASLEV |
|
25m |
40.15 |
221 |
6 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
KORSØR |
|
25m |
40.52 |
166 |
7 |
Freja Makienok |
2002 |
0204AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
41.32 |
403 |
8 |
Emma Ahrenkiel Karløv |
2003 |
0352AK |
SLAGELSE |
|
25m |
43.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Sophie Grandjean |
2003 |
0346AR |
RINGSTED |
|
25m |
39.63 |
119 |
2 |
Maria Hjort Lodstrup |
2000 |
0086BA |
HASLEV |
|
25m |
39.56 |
415 |
3 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
39.43 |
279 |
4 |
Freja Zerbst Hansen |
2001 |
0162BB |
NÆSTVED |
|
25m |
38.76 |
222 |
5 |
Isabella Berthelsen |
2002 |
0234AS |
KORSØR |
|
50m |
38.87 |
550 |
6 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VORDINGB |
|
25m |
39.45 |
407 |
7 |
Cecilie Larsen |
2003 |
0398AQ |
SLAGELSE |
|
25m |
39.59 |
359 |
8 |
Emma Olsen |
2003 |
0318AD |
RINGSTED |
|
25m |
39.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
629 |
1 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
50m |
38.55 |
153 |
2 |
Nicoline Elmquist |
2002 |
0228AX |
HERLUFSHOL |
|
25m |
38.09 |
308 |
3 |
Line Aarkrogh Steen |
2001 |
0124AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
37.08 |
372 |
4 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
36.93 |
121 |
5 |
Laura Mikkelsen |
2001 |
0176AE |
HASLEV |
|
25m |
37.08 |
207 |
6 |
Engeline Scheby Petersen |
2002 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
37.40 |
179 |
7 |
Natalie Vaabengaard |
2002 |
0208AM |
HERLUFSHOL |
|
25m |
38.44 |
549 |
8 |
Frida Bramming |
2002 |
0254AJ |
VORDINGB |
|
25m |
38.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
36.13 |
357 |
2 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
25m |
35.81 |
295 |
3 |
Rikke Bæk Larsen |
2000 |
0064AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
35.42 |
547 |
4 |
Andrea Axelsen |
2000 |
|
VORDINGB |
|
25m |
35.06 |
583 |
5 |
Marie Emilie Belmadani |
2000 |
0004AY |
TRITON B |
|
50m |
35.22 |
180 |
6 |
Nicole Vaabengaard |
2002 |
0238AM |
HERLUFSHOL |
|
25m |
35.67 |
641 |
7 |
Emma Fie Holck Sørensen |
1999 |
9926AR |
TRITON B |
|
50m |
36.13 |
161 |
8 |
Mathilde Kiehn |
2001 |
0172AV |
HERLUFSHOL |
|
25m |
36.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Sarah Kongsted Hansen |
2001 |
0134AT |
HASLEV |
|
25m |
34.80 |
600 |
2 |
Louise Holm |
1999 |
9908AS |
TRITON B |
|
50m |
34.58 |
204 |
3 |
Astrid Marie Olsson |
1999 |
9902BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
34.42 |
246 |
4 |
Julie Galsgaard Hansen |
2000 |
0022AC |
NAKSKOV |
|
25m |
34.20 |
129 |
5 |
Julie Dalgaard Petersen |
2000 |
0072BA |
HASLEV |
|
25m |
34.35 |
438 |
6 |
Trine Rübner-Petersen |
1997 |
9702AZ |
SK-SYD |
|
25m |
34.44 |
230 |
7 |
Philippa Hallengreen |
2002 |
0234AQ |
KORSØR |
|
50m |
34.62 |
548 |
8 |
Sarah Bærnholdt |
2001 |
|
VORDINGB |
|
25m |
34.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
585 |
1 |
Victoria Grøn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
34.08 |
116 |
2 |
Louise Karstenberg |
1998 |
9856AW |
HASLEV |
|
25m |
33.92 |
140 |
3 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
25m |
33.67 |
432 |
4 |
Rikke Thustrup Mortensen |
2000 |
0006AV |
SK-SYD |
|
25m |
33.57 |
28 |
5 |
Hanna Stegemann |
2002 |
295701 |
SCHWERIN |
|
25m |
33.66 |
383 |
6 |
Emma Beyer |
2000 |
0006AG |
SLAGELSE |
|
25m |
33.83 |
397 |
7 |
Line Helene Jensen |
2001 |
0174AT |
SLAGELSE |
|
25m |
33.94 |
345 |
8 |
Thea Krøll |
2000 |
0002AT |
RINGSTED |
|
25m |
34.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
252 |
1 |
Frida Munch Jørgensen |
1999 |
9924AF |
NAKSKOV |
|
50m |
33.44 |
105 |
2 |
Signe Juhl Dynesen |
1997 |
9702AT |
HASLEV |
|
25m |
33.14 |
202 |
3 |
Louise Nicolaisen |
1998 |
9884AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.91 |
328 |
4 |
Maria Andersen |
2002 |
0222AP |
RINGSTED |
|
25m |
32.85 |
124 |
5 |
Nikoline Elbæk Nielsen |
1997 |
9772AW |
HASLEV |
|
25m |
32.86 |
255 |
6 |
Nicoline Larsen |
1999 |
9938AK |
NAKSKOV |
|
50m |
33.00 |
382 |
7 |
Victoria Andersen |
2001 |
0192AM |
SLAGELSE |
|
25m |
33.35 |
426 |
8 |
Maria Christensen |
1999 |
9992AT |
SK-SYD |
|
25m |
33.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
425 |
1 |
Ida Bzorek |
1997 |
9742AT |
SK-SYD |
|
25m |
32.78 |
440 |
2 |
Simone Thorsen |
1998 |
9868AN |
SK-SYD |
|
25m |
32.64 |
214 |
3 |
Caroline Strandberg |
1998 |
9884BB |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.46 |
428 |
4 |
Isa Hovmand |
2000 |
0048BA |
SK-SYD |
|
25m |
31.97 |
285 |
5 |
Alberte Høgh |
1999 |
9976AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
32.13 |
640 |
6 |
Ida Sund |
2000 |
0064AX |
TRITON B |
|
50m |
32.59 |
201 |
7 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.70 |
381 |
8 |
Sofie Andersen |
2001 |
0174AM |
SLAGELSE |
|
50m |
32.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
270 |
1 |
Juliane Løndahl Bjerre |
1999 |
9934AH |
NÆSTVED |
|
25m |
31.74 |
604 |
2 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
25m |
31.54 |
261 |
3 |
Gabriella Sjursen |
2000 |
0038AT |
NAKSKOV |
|
25m |
31.39 |
113 |
4 |
Nicole Jensen |
1996 |
9656AB |
HASLEV |
|
25m |
30.95 |
347 |
5 |
Celina Langtoft |
1999 |
9948AK |
RINGSTED |
|
25m |
31.36 |
393 |
6 |
Isabella Voldby Ipsen |
2000 |
0088AP |
SLAGELSE |
|
25m |
31.51 |
206 |
7 |
Cecilie N. Petersen |
1998 |
9842AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
31.54 |
233 |
8 |
Lærke Sandholdt Jensen |
2000 |
0054AU |
KORSØR |
|
25m |
31.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
634 |
1 |
Nanna Sonne |
1999 |
9906AH |
TRITON B |
|
50m |
30.40 |
26 |
2 |
Eva Sperlich |
1999 |
231428 |
SCHWERIN |
|
25m |
30.29 |
387 |
3 |
Maria Dollas |
1998 |
9846AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
30.18 |
554 |
4 |
Nana Hansen |
2000 |
0048AJ |
VORDINGB |
|
25m |
29.99 |
42 |
5 |
Mille Rask Sander |
1999 |
9948AJ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
30.17 |
12 |
6 |
Gina Elisa Koop |
2000 |
256647 |
SCHWERIN |
|
25m |
30.27 |
272 |
7 |
Emma Røhmer Christensen |
2000 |
0062AY |
NÆSTVED |
|
25m |
30.30 |
286 |
8 |
Cecilie Elizabeth Jensen |
1998 |
9856AN |
NÆSTVED |
|
25m |
30.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
126 |
1 |
Lise Coermann Nygaard |
1998 |
9858AU |
HASLEV |
|
25m |
29.95 |
607 |
2 |
Louise Møller Jessen |
1997 |
9704AE |
TRITON B |
|
50m |
29.81 |
329 |
3 |
Victoria Lysholm Bach |
1999 |
9958AZ |
RINGSTED |
|
25m |
29.53 |
594 |
4 |
Rebecca Grønlund |
1998 |
9872AB |
TRITON B |
|
25m |
29.47 |
70 |
5 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
STT |
|
25m |
29.47 |
590 |
6 |
Caroline Amalie Duus |
1998 |
9804AB |
TRITON B |
|
25m |
29.69 |
3 |
7 |
Silvana Bodenstein |
1999 |
239147 |
SCHWERIN |
|
25m |
29.94 |
35 |
8 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
29.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
29.25 |
192 |
2 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
29.04 |
358 |
3 |
Signe Nielsen |
1998 |
9848AF |
RINGSTED |
|
25m |
28.83 |
219 |
4 |
Sofie Witthøft |
1997 |
9794AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
28.72 |
628 |
5 |
Anna Puggaard |
1996 |
9606AB |
TRITON B |
|
50m |
28.81 |
349 |
6 |
Maria Heiberg Larsen |
1998 |
9886AQ |
RINGSTED |
|
25m |
28.84 |
17 |
7 |
Josefiné Mayer |
1997 |
0 |
SCHWERIN |
|
25m |
29.07 |
622 |
8 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
TRITON B |
|
50m |
29.43 |
|
|
Heat 19 (22) (Årg. 2003-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
39.18 |
162 |
2 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
36.59 |
294 |
3 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
34.80 |
22 |
4 |
Amelie Ritter |
2003 |
315370 |
SCHWERIN |
|
25m |
33.40 |
11 |
5 |
Leena Hennes |
2003 |
309525 |
SCHWERIN |
|
25m |
34.17 |
136 |
6 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
36.58 |
431 |
7 |
Julie Bruun Jørgensen |
2003 |
0328AC |
SK-SYD |
|
25m |
38.67 |
276 |
8 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
39.34 |
|
|
Heat 20 (22) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Patricia Andersen |
2002 |
0294AI |
SLAGELSE |
|
25m |
32.09 |
25 |
2 |
Charlotte-Christin Sander |
2001 |
243683 |
SCHWERIN |
|
25m |
31.50 |
171 |
3 |
Amalie Olsen |
2001 |
0122BC |
HERLUFSHOL |
|
50m |
30.85 |
154 |
4 |
Amalie Frederiksen |
2001 |
0182AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
29.52 |
108 |
5 |
Iben Flytkjær-Hansen |
2001 |
0194AV |
HASLEV |
|
25m |
30.09 |
27 |
6 |
Elisa Stegemann |
2002 |
295702 |
SCHWERIN |
|
25m |
31.29 |
290 |
7 |
Victoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
31.70 |
559 |
8 |
Maya Nykjær |
2001 |
0144AW |
VORDINGB |
|
25m |
32.63 |
|
|
Heat 21 (22) (Årg. 1999-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
400 |
1 |
Daniella Thea Johansen |
2000 |
0048AP |
SLAGELSE |
|
25m |
29.35 |
39 |
2 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
29.18 |
589 |
3 |
Amanda Duus |
2000 |
0076AA |
TRITON B |
|
50m |
29.08 |
386 |
4 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
50m |
27.57 |
36 |
5 |
Julie Bingen Jacobsen |
1999 |
9954AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
28.82 |
613 |
6 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
TRITON B |
|
25m |
29.14 |
388 |
7 |
Amalie Gotthard |
1999 |
9928AC |
SLAGELSE |
|
50m |
29.30 |
248 |
8 |
Emilia Harlund |
1999 |
9938AS |
NAKSKOV |
|
25m |
29.41 |
|
|
Heat 22 (22) (Årg. 1901-1998) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Nanna Drewsen |
1998 |
9848AH |
VI39 |
|
25m |
28.36 |
346 |
2 |
Annabelle Grønbech Ladik |
1997 |
9734BC |
RINGSTED |
|
25m |
28.01 |
588 |
3 |
Camilla Dufour |
1996 |
9662AN |
TRITON B |
|
25m |
27.71 |
597 |
4 |
Megan Forslund Hansen |
1997 |
9702AC |
TRITON B |
|
25m |
26.86 |
385 |
5 |
Cæcilie Schade Cantby |
1998 |
9844AH |
SLAGELSE |
|
25m |
27.22 |
24 |
6 |
Nele Salow |
1997 |
178772 |
SCHWERIN |
|
25m |
27.94 |
172 |
7 |
Ida Pedersen |
1998 |
9866AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
28.29 |
75 |
8 |
Rikke Munkholm |
1998 |
9812AB |
STT |
|
50m |
28.53 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
20:08 |
|