Ohjelma Ringsted Cup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Ringsted Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
20:08 |
|
|
Arrangør |
Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Medley Damer |
Finaler (18) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
401 |
3 |
Silke Bruun Jørgensen |
2005 |
0558AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
298 |
4 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
|
248 |
5 |
Emilia Harlund |
1999 |
9938AS |
NAKSKOV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
222 |
1 |
Isabella Berthelsen |
2002 |
0234AS |
KORSØR |
|
25m |
|
135 |
2 |
Noa Andersen |
2001 |
0154AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
398 |
3 |
Monique Etsegenet Jensen |
2003 |
0374AD |
SLAGELSE |
|
25m |
|
406 |
4 |
Sigrid B. Kristensen |
2004 |
0408AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
|
289 |
5 |
Miamaja Skytt Knudsen |
2003 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
122 |
6 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
HASLEV |
|
25m |
|
143 |
7 |
Celine Jul Borggaard |
2003 |
0328AT |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
308 |
8 |
Line Aarkrogh Steen |
2001 |
0124AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
547 |
1 |
Andrea Axelsen |
2000 |
|
VORDINGB |
|
25m |
|
557 |
2 |
Nikoline Bolvig Nielsen |
2001 |
|
VORDINGB |
|
25m |
|
128 |
3 |
Anna Petersen |
2001 |
|
HASLEV |
|
25m |
|
268 |
4 |
Freja Arentsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
2:12.67 |
282 |
5 |
Emma Hass |
2004 |
0438AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:16.30 |
125 |
6 |
Sofie Nielsen |
2003 |
0324AU |
HASLEV |
|
25m |
|
553 |
7 |
Emilie Ferslev Christians |
2002 |
|
VORDINGB |
|
25m |
|
111 |
8 |
Mikka Holm |
2003 |
0346AM |
HASLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Nanna Lauritsen |
2004 |
0484AF |
HASLEV |
|
25m |
2:04.79 |
365 |
2 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
2:00.59 |
278 |
3 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:52.93 |
193 |
4 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:50.77 |
256 |
5 |
Sofie Høj Larsen |
2002 |
0276AP |
NAKSKOV |
|
25m |
1:51.42 |
262 |
6 |
Line Due Truelsen |
2002 |
0262AP |
NAKSKOV |
|
25m |
1:53.29 |
240 |
7 |
Elida Thornsen |
2005 |
|
KORSØR |
|
25m |
2:03.00 |
631 |
8 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
2:07.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Sophie Grandjean |
2003 |
0346AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:48.78 |
395 |
2 |
Emilie Prahl Jagd |
2002 |
0216AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:48.15 |
276 |
3 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:43.33 |
424 |
4 |
Clara Vest Bungaard |
2000 |
0062BB |
SK-SYD |
|
25m |
1:41.83 |
550 |
5 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VORDINGB |
|
25m |
1:42.73 |
407 |
6 |
Cecilie Larsen |
2003 |
0398AQ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:43.89 |
377 |
7 |
Helene Thielsen |
2004 |
0474AB |
RINGSTED |
|
25m |
1:48.59 |
182 |
8 |
Lilli Andersen |
2003 |
0348AT |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:50.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:41.26 |
629 |
2 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
25m |
1:40.45 |
45 |
3 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:37.85 |
162 |
4 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:37.61 |
65 |
5 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
STT |
|
25m |
1:37.77 |
269 |
6 |
Caroline Bendtsen |
2002 |
0254AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:39.95 |
189 |
7 |
Julie Eirup |
2003 |
0394AT |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:40.50 |
415 |
8 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
1:41.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Sarah Kongsted Hansen |
2001 |
0134AT |
HASLEV |
|
25m |
1:35.63 |
419 |
2 |
Mathilde Rasmussen |
2002 |
0296AI |
SLAGELSE |
|
25m |
1:35.52 |
230 |
3 |
Philippa Hallengreen |
2002 |
0234AQ |
KORSØR |
|
25m |
1:34.55 |
618 |
4 |
Sofie Mosegaard |
2002 |
0206AE |
TRITON B |
|
25m |
1:33.00 |
116 |
5 |
Louise Karstenberg |
1998 |
9856AW |
HASLEV |
|
25m |
1:33.19 |
245 |
6 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
NAKSKOV |
|
25m |
1:35.46 |
291 |
7 |
Josefine M. Kristiansen |
2002 |
0212AV |
NÆSTVED |
|
25m |
1:35.57 |
372 |
8 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:36.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
357 |
1 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
25m |
1:32.44 |
246 |
2 |
Julie Galsgaard Hansen |
2000 |
0022AC |
NAKSKOV |
|
25m |
1:31.82 |
345 |
3 |
Thea Krøll |
2000 |
0002AT |
RINGSTED |
|
25m |
1:30.42 |
548 |
4 |
Sarah Bærnholdt |
2001 |
|
VORDINGB |
|
25m |
1:28.65 |
585 |
5 |
Victoria Grøn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
1:30.14 |
382 |
6 |
Victoria Andersen |
2001 |
0192AM |
SLAGELSE |
|
25m |
1:31.35 |
121 |
7 |
Laura Mikkelsen |
2001 |
0176AE |
HASLEV |
|
25m |
1:32.17 |
592 |
8 |
Emilie Fischer |
2001 |
0156AK |
TRITON B |
|
25m |
1:32.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Maike Kozelnik |
2002 |
292243 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:28.26 |
242 |
2 |
Malou Carlsen |
2000 |
0036AO |
NAKSKOV |
|
25m |
1:28.04 |
105 |
3 |
Signe Juhl Dynesen |
1997 |
9702AT |
HASLEV |
|
25m |
1:27.52 |
440 |
4 |
Simone Thorsen |
1998 |
9868AN |
SK-SYD |
|
25m |
1:27.41 |
603 |
5 |
Cecilie Berg Jensen |
2001 |
0154AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:27.44 |
600 |
6 |
Louise Holm |
1999 |
9908AS |
TRITON B |
|
25m |
1:27.86 |
328 |
7 |
Maria Andersen |
2002 |
0222AP |
RINGSTED |
|
25m |
1:28.18 |
140 |
8 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Nikoline Elbæk Nielsen |
1997 |
9772AW |
HASLEV |
|
25m |
1:26.84 |
285 |
2 |
Alberte Høgh |
1999 |
9976AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.90 |
126 |
3 |
Lise Coermann Nygaard |
1998 |
9858AU |
HASLEV |
|
25m |
1:25.32 |
253 |
4 |
Julie Jørgensen |
1999 |
9996AX |
NAKSKOV |
|
25m |
1:25.13 |
252 |
5 |
Frida Munch Jørgensen |
1999 |
9924AF |
NAKSKOV |
|
25m |
1:25.25 |
27 |
6 |
Elisa Stegemann |
2002 |
295702 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:25.50 |
261 |
7 |
Gabriella Sjursen |
2000 |
0038AT |
NAKSKOV |
|
25m |
1:26.81 |
295 |
8 |
Rikke Bæk Larsen |
2000 |
0064AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:27.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
627 |
1 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
1:24.79 |
421 |
2 |
Emma Nørgaard Wiese |
1999 |
9984AL |
SLAGELSE |
|
25m |
1:24.62 |
641 |
3 |
Emma Fie Holck Sørensen |
1999 |
9926AR |
TRITON B |
|
25m |
1:23.96 |
347 |
4 |
Celina Langtoft |
1999 |
9948AK |
RINGSTED |
|
25m |
1:22.45 |
559 |
5 |
Maya Nykjær |
2001 |
0144AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:23.90 |
640 |
6 |
Ida Sund |
2000 |
0064AX |
TRITON B |
|
25m |
1:24.30 |
435 |
7 |
Marie Müller |
2000 |
0002AA |
SK-SYD |
|
25m |
1:24.72 |
70 |
8 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
STT |
|
25m |
1:25.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
604 |
1 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
25m |
1:22.01 |
202 |
2 |
Louise Nicolaisen |
1998 |
9884AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:21.65 |
560 |
3 |
Charlotte Pedersen |
1996 |
9648AV |
VORDINGB |
|
25m |
1:20.69 |
214 |
4 |
Caroline Strandberg |
1998 |
9884BB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:20.12 |
206 |
5 |
Cecilie N. Petersen |
1998 |
9842AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:20.45 |
381 |
6 |
Sofie Andersen |
2001 |
0174AM |
SLAGELSE |
|
25m |
1:21.34 |
428 |
7 |
Isa Hovmand |
2000 |
0048BA |
SK-SYD |
|
25m |
1:21.89 |
582 |
8 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
25m |
1:22.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
387 |
1 |
Maria Dollas |
1998 |
9846AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:17.93 |
388 |
2 |
Amalie Gotthard |
1999 |
9928AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:16.90 |
349 |
3 |
Maria Heiberg Larsen |
1998 |
9886AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:16.44 |
75 |
4 |
Rikke Munkholm |
1998 |
9812AB |
STT |
|
25m |
1:14.85 |
38 |
5 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:15.33 |
639 |
6 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
25m |
1:16.89 |
47 |
7 |
Nanna Drewsen |
1998 |
9848AH |
VI39 |
|
25m |
1:17.36 |
42 |
8 |
Mille Rask Sander |
1999 |
9948AJ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:19.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Eva Sperlich |
1999 |
231428 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:14.28 |
400 |
2 |
Daniella Thea Johansen |
2000 |
0048AP |
SLAGELSE |
|
25m |
1:13.78 |
346 |
3 |
Annabelle Grønbech Ladik |
1997 |
9734BC |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.65 |
385 |
4 |
Cæcilie Schade Cantby |
1998 |
9844AH |
SLAGELSE |
|
25m |
1:11.66 |
17 |
5 |
Josefiné Mayer |
1997 |
0 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:11.97 |
35 |
6 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:13.57 |
163 |
7 |
Tanja Lylloff |
1998 |
9816AB |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:14.18 |
36 |
8 |
Julie Bingen Jacobsen |
1999 |
9954AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.32 |
|
|
Heat 15 (18) (Årg. 2003-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
STT |
|
25m |
1:33.95 |
81 |
2 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
STT |
|
25m |
1:33.16 |
74 |
3 |
Marceline Lermark |
2003 |
0346AF |
STT |
|
25m |
1:27.16 |
413 |
4 |
Mathilde M Mosegaard |
2003 |
0378AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:23.75 |
22 |
5 |
Amelie Ritter |
2003 |
315370 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:24.69 |
86 |
6 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
1:27.29 |
16 |
7 |
Ann-Kathrin Kuhlmann |
2004 |
319390 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:33.29 |
191 |
8 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:36.04 |
|
|
Heat 16 (18) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
602 |
1 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
25m |
1:19.45 |
638 |
2 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
1:18.23 |
171 |
3 |
Amalie Olsen |
2001 |
0122BC |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:17.54 |
154 |
4 |
Amalie Frederiksen |
2001 |
0182AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:12.85 |
586 |
5 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
1:14.04 |
389 |
6 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:18.06 |
25 |
7 |
Charlotte-Christin Sander |
2001 |
243683 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:18.69 |
108 |
8 |
Iben Flytkjær-Hansen |
2001 |
0194AV |
HASLEV |
|
25m |
1:20.55 |
|
|
Heat 17 (18) (Årg. 1999-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:12.75 |
386 |
2 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:11.69 |
33 |
3 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:08.85 |
596 |
4 |
Katrine B. Hansen |
1999 |
9934AB |
TRITON B |
|
25m |
1:07.61 |
224 |
5 |
Johanne Carr |
1999 |
9992AA |
KORSØR |
|
25m |
1:08.83 |
41 |
6 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:10.55 |
644 |
7 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
1:12.73 |
12 |
8 |
Gina Elisa Koop |
2000 |
256647 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:12.83 |
|
|
Heat 18 (18) (Årg. 1901-1998) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
358 |
1 |
Signe Nielsen |
1998 |
9848AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:10.61 |
219 |
2 |
Sofie Witthøft |
1997 |
9794AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:09.00 |
606 |
3 |
Stine Raaby Jensen |
1995 |
9564AK |
TRITON B |
|
25m |
1:06.69 |
623 |
4 |
Maja Nielsen |
1996 |
9632AD |
TRITON B |
|
25m |
1:03.79 |
55 |
5 |
Anne-Sofie Lindblad |
1997 |
9716AF |
VI39 |
|
25m |
1:06.04 |
203 |
6 |
Emma F. Nystrøm |
1996 |
9614AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:06.84 |
590 |
7 |
Caroline Amalie Duus |
1998 |
9804AB |
TRITON B |
|
25m |
1:09.47 |
20 |
8 |
Sophia Reck |
1996 |
256642 |
SCHWERIN |
|
25m |
1:10.62 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
19 september 2014 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
20:08 |
|