Ohjelma Novo Nordisk Hillerød Cup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 2
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Novo Nordisk Hillerød Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
31 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
15:51 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
25m |
|
117 |
2 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
4:11.00 |
215 |
3 |
Olivia Bierre |
2004 |
|
HERLEV |
|
25m |
3:53.44 |
116 |
4 |
Minna Juul |
2001 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
4:00.00 |
231 |
5 |
Emmanuella Nygaard |
2003 |
0392AV |
HERLEV |
|
25m |
|
42 |
6 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
48 |
1 |
Sille Mundt |
2002 |
0294AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
3:14.36 |
108 |
2 |
Louise Albrechtsen |
1998 |
9894AH |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:53.83 |
250 |
3 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
50m |
2:52.25 |
153 |
4 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
25m |
2:53.63 |
77 |
5 |
Cecilie Berg Jensen |
2001 |
0154AQ |
TRITON B |
|
25m |
3:01.00 |
133 |
6 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
3:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
50m |
2:51.38 |
149 |
2 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:45.46 |
186 |
3 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:42.87 |
100 |
4 |
Abby Kristine Waterval |
2002 |
0222AE |
TRITON B |
|
50m |
2:45.41 |
91 |
5 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
50m |
2:49.79 |
99 |
6 |
Emma Fie Holck Sørensen |
1999 |
9926AR |
TRITON B |
|
50m |
2:52.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Sofie W. Krattet |
2000 |
0018AP |
HELSINGE |
|
25m |
2:42.08 |
254 |
2 |
Line Aunstrup |
2000 |
0064AM |
A6 |
|
25m |
2:39.72 |
146 |
3 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
2:35.09 |
151 |
4 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
2:36.26 |
152 |
5 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:39.81 |
85 |
6 |
Alberte Mammen |
2001 |
0196AE |
TRITON B |
|
25m |
2:42.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
50m |
2:33.05 |
68 |
2 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
2:29.33 |
150 |
3 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:23.29 |
83 |
4 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
2:29.02 |
18 |
5 |
Cecilie Jørgensen |
1998 |
9894AM |
HELSINGE |
|
25m |
2:30.12 |
212 |
6 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:33.70 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
31 oktober 2014 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:51 |
|