Program för Vågspelet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Vågspelet |
|
Utskriftsdatum |
21 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Skellefteå |
|
Utskriftstid |
08:30 |
|
|
Arrangör |
Skelleftesim S.34 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 15, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
Naimi Sandström |
2001 |
BR6601 |
BYSKE |
|
25m |
|
13 |
4 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AZ3603 |
BURTRÄSK |
|
25m |
|
54 |
5 |
Nora Johansson Shelström |
2005 |
AO8805 |
SANDVIK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Elvira Ögren |
2002 |
BR6802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
52 |
2 |
Vilma Fagerström |
2005 |
AM5805 |
SANDVIK |
|
25m |
|
50 |
3 |
Hanna Demby |
2005 |
AP0205 |
SANDVIK |
|
25m |
|
62 |
4 |
Millie Eriksson |
2007 |
AA1207 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:16.67 |
99 |
5 |
Signe Grahn |
2002 |
BR1202 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
86 |
6 |
Clara Rantzow |
2005 |
AG4205 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
|
108 |
7 |
Ella Ohlsson |
2005 |
AK1605 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
119 |
8 |
Malgorzata Sikora |
1983 |
AF4683 |
IKSU |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Elin Häggström |
2002 |
BG0202 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:07.32 |
73 |
2 |
Tess Lindberg |
2004 |
AA0604 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
57.35 |
121 |
3 |
Agnes Bäckström |
2003 |
AB8203 |
BYSKE |
|
25m |
54.49 |
106 |
4 |
Linn Lidström |
2001 |
BR1201 |
UMEÅ SS |
|
25m |
52.00 |
47 |
5 |
Fiona Marklund |
2003 |
AU8803 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
54.03 |
123 |
6 |
Nellie Holmlund |
2002 |
BM3802 |
BYSKE |
|
25m |
56.41 |
104 |
7 |
Emmy Kärrlander |
2005 |
AH9805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:05.52 |
113 |
8 |
Elin Öberg |
2004 |
AP6404 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:07.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Kajsa Waller |
2005 |
AD7805 |
BURTRÄSK |
|
25m |
51.31 |
112 |
2 |
Polina Zhirkova |
2004 |
AN4204 |
UMEÅ SS |
|
25m |
49.25 |
31 |
3 |
Tuva Larsson |
2002 |
BG2202 |
LULEÅ SS |
|
25m |
46.91 |
3 |
4 |
Hannah Lindqvist |
2003 |
AS1603 |
BUREÅ SS |
|
25m |
46.56 |
20 |
5 |
Alva Andersson |
2004 |
AK3404 |
LULEÅ SS |
|
25m |
46.58 |
33 |
6 |
Lova Lindvall |
2000 |
AX8800 |
LULEÅ SS |
|
25m |
48.07 |
46 |
7 |
Tuva Lakso |
2004 |
AW6804 |
PITEÅ SIM |
|
25m |
51.20 |
100 |
8 |
Astrid Gustafsson |
2003 |
AV9603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
51.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Emma Ståhlberg |
2002 |
AN5202 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
45.65 |
19 |
2 |
Sabina Alman |
2003 |
AL0403 |
LULEÅ SS |
|
25m |
44.85 |
71 |
3 |
Ellen Larsson |
2001 |
BR7801 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
44.57 |
10 |
4 |
Emelie Lindgren Åsen |
2000 |
AT1400 |
BURTRÄSK |
|
25m |
43.95 |
7 |
5 |
Wilma Wenden |
2002 |
BB7402 |
BUREÅ SS |
|
25m |
44.08 |
5 |
6 |
Agnes Olsson |
2004 |
AA8204 |
BUREÅ SS |
|
25m |
44.68 |
4 |
7 |
Thea Markström |
2003 |
AS3603 |
BUREÅ SS |
|
25m |
45.62 |
24 |
8 |
Alva Gonzalez-Glanberg |
2002 |
AA1802 |
LULEÅ SS |
|
25m |
46.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Erika Lindström |
2000 |
AI0400 |
BURTRÄSK |
|
25m |
42.50 |
55 |
2 |
Jenny Karlsson |
1998 |
AQ4698 |
SANDVIK |
|
25m |
38.96 |
68 |
3 |
Alva Hägglund-Larsson |
1999 |
BI0499 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
37.17 |
67 |
4 |
Linda Holmgren |
1993 |
AR3293 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
31.74 |
84 |
5 |
Felicia Nilsson |
1997 |
AH8697 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
34.93 |
1 |
6 |
Petra Andersson |
2001 |
AU9201 |
BUREÅ SS |
|
25m |
38.11 |
82 |
7 |
Ebba Lundström |
2001 |
BC7801 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
41.66 |
53 |
8 |
Elina Gullehag |
2002 |
AK3602 |
SANDVIK |
|
25m |
43.22 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
21 september 2014 |
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34 |
Utskriftstid |
08:30 |
|