Program for SydCup 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Saturday SUPERSPRINT FINALS
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Syd Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
27 september 2014 |
|
|
Stævne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
17:12 |
|
|
Arrangør |
Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2014 |
|
|
|
|
Løb 10, 50m Butterfly Man |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (Årg. 2001-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Jacob Tietgen |
2002 |
0245AD |
FREM |
|
25m |
36.46 |
244 |
2 |
Theodor Palmø |
2002 |
0255AE |
HOLBÆK |
|
25m |
35.67 |
5 |
3 |
Rasmus Hald |
2001 |
0189AM |
KOLDING |
|
25m |
31.56 |
353 |
4 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBÆK |
|
25m |
34.03 |
302 |
5 |
Simon Perzynski |
2002 |
0289AG |
SØNDERBORG |
|
25m |
35.67 |
59 |
6 |
Jacob Schelde Jensen |
2001 |
0125AJ |
VEJEN |
|
25m |
36.72 |
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 1999-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Simon Brixner |
2000 |
0001AL |
HOLBÆK |
|
25m |
30.26 |
322 |
2 |
Thomas Christiansen |
1999 |
9957AO |
HSK |
|
25m |
29.38 |
10 |
3 |
Matthias Bach Mikkelsen |
2000 |
0029AM |
KOLDING |
|
25m |
28.23 |
319 |
4 |
Magnus Stender Berg |
1999 |
9939AF |
HSK |
|
25m |
28.52 |
235 |
5 |
Mikkel Henriksen |
1999 |
9975AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
30.24 |
11 |
6 |
Malthe Sielemann |
1999 |
9949AS |
KOLDING |
|
25m |
30.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Oliver Degn |
1996 |
9653AG |
ODDER |
|
25m |
27.41 |
26 |
2 |
Jonte Körner |
1997 |
174574 |
SG ELBE |
|
25m |
27.05 |
255 |
3 |
Lasse Dall |
1997 |
9763AR |
ODDER |
|
25m |
25.72 |
231 |
4 |
Rasmus Dufour |
1993 |
9301AI |
HOLBÆK |
|
25m |
25.89 |
25 |
5 |
Mathias Kopp |
1984 |
075299 |
SG ELBE |
|
25m |
27.08 |
229 |
6 |
Joakim Brønnum |
1997 |
9759AT |
HOLBÆK |
|
25m |
27.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
27 september 2014 |
Licens til Haderslev Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
17:12 |
|