Program för Sydpoolen Knatte Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen den 4/10 Klockan 09.00 (Insim kl 08.00)
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup 2014. |
|
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:17 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 2, 50m Frisim Flickor 10 oy |
Finaler (14) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Felicia Brännbäck |
2006 |
AC4606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
317 |
2 |
Cecilia Brunzell |
2006 |
AF7806 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
207 |
3 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
136 |
4 |
Nova Nyström |
2006 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
17 |
5 |
Isabelle Lardner Klang |
2005 |
AP7405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
28 |
6 |
Felicia State |
2005 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
|
239 |
7 |
Anastasia Novopoltseva |
2004 |
BC8804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Frida Palmquist |
2005 |
AP7605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
190 |
2 |
Liv Yrjölä Kuortti |
2004 |
BD3204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
343 |
3 |
Nova Eld |
2004 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
6 |
4 |
Isa Carlsund |
2006 |
AF6606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
142 |
5 |
Emilia Teglöf |
2005 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
354 |
6 |
Julia Oscarsson |
2006 |
AF9806 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
5 |
7 |
Ebba Burman Kindgren |
2005 |
AP0405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
156 |
8 |
Alva Barrios |
2005 |
AG4405 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
1 |
Ida Ångström |
2005 |
AP5805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
351 |
2 |
Sandra Malmberg |
2004 |
AY4604 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
30 |
3 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
69 |
4 |
Elicia Allard |
2005 |
AP0805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
21 |
5 |
Elsa Lövquist |
2004 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
|
141 |
6 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
186 |
7 |
Tara Srikkanth |
2005 |
AP6405 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
26 |
8 |
Mathilda Rosenberg |
2005 |
AP6605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Elle Wincent |
2005 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
|
18 |
2 |
Anabelle Llorca |
2005 |
AP8605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
324 |
3 |
Amalia Mowafy |
2005 |
AP3805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
223 |
4 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
167 |
5 |
Maria Flink |
2005 |
AP8205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
33 |
6 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
175 |
7 |
Sandra Lidén |
2005 |
AG7805 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
245 |
8 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Ingrid Lund |
2006 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
|
105 |
2 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
25m |
1:02.44 |
313 |
3 |
Fanny Andersson |
2004 |
AR5604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
57.38 |
23 |
4 |
Jonna Norberg |
2005 |
AJ3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
56.08 |
128 |
5 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
56.71 |
99 |
6 |
Emma Andersson |
2004 |
AY9604 |
SKK |
|
25m |
57.59 |
213 |
7 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
131 |
8 |
Olivia Lindgren |
2004 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
291 |
1 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.76 |
115 |
2 |
Saga Öhman |
2004 |
AT3404 |
SKK |
|
25m |
54.71 |
2 |
3 |
Fanny Aschan |
2004 |
AW5604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.54 |
3 |
4 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.29 |
292 |
5 |
Signe Lundh |
2005 |
AC5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.35 |
286 |
6 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.69 |
10 |
7 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.75 |
284 |
8 |
Emma Forsman |
2004 |
AT9204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
55.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Mathilda Almgren |
2005 |
AD1805 |
SKURU IK |
|
25m |
53.54 |
111 |
2 |
Emelie Sveding |
2005 |
AG8605 |
SKK |
|
25m |
53.25 |
107 |
3 |
Malva Lundqvist Wingren |
2005 |
AG0805 |
SKK |
|
25m |
52.56 |
377 |
4 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
51.80 |
7 |
5 |
Emelie Dahl |
2004 |
AP7604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
52.00 |
238 |
6 |
Kajsa Nordquist |
2004 |
BC4204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
53.17 |
19 |
7 |
Sandra Llorca |
2004 |
AS4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
53.47 |
112 |
8 |
Sofia Wennerholm |
2005 |
AG2805 |
SKK |
|
25m |
53.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Matilda Sandquist |
2005 |
AG1805 |
SKK |
|
25m |
50.95 |
16 |
2 |
Lova Komada |
2005 |
AF0405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.32 |
319 |
3 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
49.48 |
361 |
4 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
48.92 |
34 |
5 |
Clara Velasco Ullenhag |
2004 |
AW7404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
48.99 |
104 |
6 |
Filippa Jonsson |
2004 |
AQ9404 |
SKK |
|
25m |
49.71 |
309 |
7 |
Rebecca Velin |
2004 |
AJ1204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
50.50 |
101 |
8 |
Elvira Flores |
2006 |
AD9606 |
SKK |
|
25m |
51.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
1 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
48.60 |
90 |
2 |
Wilma Qvist |
2004 |
AW4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.27 |
12 |
3 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
48.10 |
32 |
4 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
47.34 |
87 |
5 |
Nova Morota |
2005 |
AJ6405 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.06 |
293 |
6 |
Jessika Mudyna |
2004 |
AI7804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.11 |
80 |
7 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
48.28 |
15 |
8 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
48.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
46.96 |
353 |
2 |
Tyra Marsten |
2004 |
AE9404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
46.60 |
192 |
3 |
Erika Ahlberg |
2004 |
AS8604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
46.32 |
123 |
4 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.83 |
106 |
5 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
45.94 |
68 |
6 |
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
AE2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.56 |
89 |
7 |
Veronica Olsson |
2005 |
AG6805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.71 |
297 |
8 |
Emma Olsson |
2004 |
AI9804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
226 |
1 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
45.77 |
296 |
2 |
Emma Nygård |
2004 |
AI8804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.29 |
70 |
3 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.01 |
25 |
4 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.12 |
349 |
5 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
44.56 |
22 |
6 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
45.14 |
373 |
7 |
Moa Westerberg |
2004 |
BB4204 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
45.34 |
283 |
8 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Filippa Folcker |
2005 |
AJ7405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.00 |
381 |
2 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.55 |
52 |
3 |
Felicia Heinz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
42.04 |
295 |
4 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
50m |
41.69 |
323 |
5 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
41.97 |
100 |
6 |
Emma Björkman |
2004 |
AW2404 |
SKK |
|
25m |
42.67 |
312 |
7 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
43.73 |
146 |
8 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.25 |
162 |
2 |
Olivia Bäckström |
2005 |
AM0205 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
39.58 |
130 |
3 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.69 |
382 |
4 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.22 |
158 |
5 |
Olivia Barrios |
2004 |
AR9204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.69 |
372 |
6 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
39.56 |
44 |
7 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
40.03 |
50 |
8 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
40.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
231 |
1 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
37.38 |
36 |
2 |
Ebba Karnehov |
2005 |
AF1405 |
NYKÖPING |
|
25m |
36.86 |
298 |
3 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.92 |
166 |
4 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.81 |
345 |
5 |
Emma Gabell |
2004 |
AE7404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
34.84 |
182 |
6 |
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
AS7804 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
35.78 |
307 |
7 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.33 |
181 |
8 |
Emma Parmander Haglund |
2004 |
AS6804 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.71 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:17 |
|