Program för Sydpoolen Knatte Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup 2014. |
|
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
13:08 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 14, 50m Frisim Pojkar 11-12 |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
388 |
3 |
William Lahto |
2002 |
AU8702 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
67 |
4 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
197 |
5 |
David Alonso |
2003 |
AS6703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
173 |
2 |
Alexander Kilander |
2003 |
AS6903 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
265 |
3 |
Lukas Ribberheim |
2002 |
AT2902 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
71 |
4 |
Elias Brodin |
2003 |
AO6903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
58.59 |
220 |
5 |
Fredrick Grundin |
2003 |
AR8703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
191 |
6 |
Albin Åslund |
2003 |
AT1103 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
378 |
7 |
Alvin Edgren |
2003 |
AQ8703 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
222 |
8 |
Axel Hallén |
2002 |
AV7302 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Filip Stenbom |
2002 |
AO1702 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.43 |
230 |
2 |
Dimitris Ladis |
2003 |
AS4503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
47.91 |
139 |
3 |
Rafael Pyötsiä |
2003 |
AL2103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.12 |
193 |
4 |
Fredrik Ahlberg |
2003 |
AR7903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
46.24 |
116 |
5 |
Daniel Agarwal |
2002 |
AU2302 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
46.26 |
237 |
6 |
Samuel Nilsson |
2003 |
AR9703 |
TÄBY SIM |
|
50m |
47.74 |
247 |
7 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
47.99 |
62 |
8 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SKURU IK |
|
25m |
50.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
45.85 |
321 |
2 |
Sebastian Gecer |
2002 |
AK1902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
45.13 |
75 |
3 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.92 |
140 |
4 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
42.06 |
161 |
5 |
Linus Bolinder |
2003 |
AO3503 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.23 |
85 |
6 |
Viktor Malmring |
2003 |
AO7903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
43.13 |
81 |
7 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
45.57 |
118 |
8 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
46.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
41.60 |
280 |
2 |
Gabriel Derantz |
2003 |
AE4503 |
VÄSBY SS |
|
50m |
41.27 |
262 |
3 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.02 |
234 |
4 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
40.08 |
168 |
5 |
Theodor Fridh |
2002 |
AT3302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
40.38 |
333 |
6 |
Johan Svahn |
2002 |
AM4502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
41.05 |
310 |
7 |
Leonardo Vespertini |
2003 |
AH9503 |
VÄSBY SS |
|
50m |
41.53 |
129 |
8 |
Jacob Lange |
2002 |
AR5702 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
334 |
1 |
Casper Trollsfjord |
2002 |
AM2502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
38.80 |
97 |
2 |
Linus Öberg |
2003 |
AK1703 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
37.72 |
194 |
3 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.32 |
217 |
4 |
Liam Gabrielsson |
2003 |
AK5503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.86 |
198 |
5 |
Oscar Amilon |
2002 |
AH6102 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.93 |
314 |
6 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
37.64 |
244 |
7 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.57 |
263 |
8 |
Axel Von Goës |
2002 |
AP1502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
50m |
36.68 |
185 |
2 |
Jonathan Sandqvist |
2003 |
AO3703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.41 |
369 |
3 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
34.48 |
137 |
4 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.39 |
132 |
5 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
34.46 |
233 |
6 |
Karl Lingham |
2002 |
AM0502 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.14 |
273 |
7 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.65 |
64 |
8 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
50m |
36.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Axel Flykt-Rosén |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
34.19 |
163 |
2 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.15 |
350 |
3 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
50m |
32.75 |
189 |
4 |
Robin Wallengren |
2002 |
AE6702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
31.46 |
54 |
5 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
32.15 |
170 |
6 |
Johan Javier Gutierrez |
2002 |
AM9502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
32.83 |
204 |
7 |
Alexander Bergström |
2002 |
AP2502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.91 |
240 |
8 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.39 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
04 oktober 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
13:08 |
|